Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kickboxing w FC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_longileg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnoślaskie

Napisano Ponad rok temu

Kickboxing w FC
WItam . Mam pytanie do was .Ilu z was cwiczy KickBoxing w FC. A jesli cwiczycie to z jakim stazem :) . I jak wygladaja wasze treningi (z rekawicami czy bez ) no goolnie napiscie co tam u was sie robi :)Pozdrawiam
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w FC
co to jest 'fc'?
  • 0

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w FC
Full Contact
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w FC
Ilu z was cwiczy KickBoxing w FC. A jesli cwiczycie to z jakim stazem

tzn cwiczy sie normalnie a nie pod formole np startuje w semi to mam inne cwiczenia itd u nas w klubie normalnie sie trenuje jak chcesz startowac i trener widzi ze masz umiejetnosci do full to poszcza jak jestes w grupie zawodniczej w klubie to wybierasz sobie w jakiej formule chcesz startowac
  • 0

budo_longileg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnoślaskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w FC
No to troche inaczej niz u nas bo u nas jest sekcja typowo full contact. Semi jest ale osobno calkiem. Na FC chodza przewaznei ludzie ktorzy juz wczesniej cos trenowali. Ja naprzyklad jak skonczylem treningi z Muay Thai jakims roku ,przepisalem sie na fullcontact i jak tak sobie 2 roczek leci i jest naprawde super. jednak dla poczatkujacych niepolecam takich sekcji bo mozna sie zrazic do sztuk walki :) . bardzo czesto trenujemy bez rekawic otwartymi rekami. rekawice to tylko na sparingach w pelnym tego slowa znaczeniu :) .
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w FC
tzn jak bez rekawic trenujecie bijecie po workach itd bez rekwic to normalne, no u nas inne cwiczenia wykonuja zawansowani inne poczatkujacy to jest normane ale jako takich sekcij osobno nie mamy dzieli sie na zawodnicza i cala reszte lajt i full
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w FC
Jak bez rękawic ??? otwartymi rękami ??? co wy tam robicie?
  • 0

budo_longileg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnoślaskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w FC
Juz tlumacze. otwartymi rekami - chodzi mi o np sparingi na 80% ale bijac dlonia otwarta tzn takimi plaskimi. Jest ciezko .Ale przy sparingach na 100% bijemy tak jak wszedzie w rekawicach . Chodzilo mi tylko o to ze na zwyklych treningach raczej rekawic sie nieuzywa a jak ktos oberwie w glowe to wlasnie z takiejpplaskiej /Ale powiem ze zdarzalo sie iz nawet po takiej plaskiej mozna sie neizle zakrecic ,szczegolnie jak sie w nosa oberwie . Zreszta pisalem juz ze u nas w sekcji jest jedynie full contact w pelnym tego slowa znaczeniu .Mysle ze nierozni sie bardzo od tego co wy robicie u siebie na treningach fulla . Pozdrawiam
  • 0

budo_kask
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w FC
I co to ze lejecie sie z lisci to ma przewage nad tymi co cwicza w rekawicach?
  • 0

budo_longileg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnoślaskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w FC
eh kurde czy ja cos pisalem o przewadze kurde no .Napisalem tylko jak to wyglada u nas to jest full contact i trzeba czasem oberwac w pysk zeby sie nauczyc. Niemowie ze sie ciegle napieprzamu bez rekawic chyba poweidzialem ze sparingi na full sa w rekawicach .Mowei tylko ze na treningach cwiczenia w parach sa czesto nawet bardzo czesto bez rekawic ani ochraniaczty .Moim zdaniem inaczej sie troche walczy w rekawicach a inaczej bez wiec napewo jest jakas roznica pomiedzy takim chocby udezaniem z liscia niz w rekawicy.same reka jest chudsza niz taka w rekawicy .Pozatym ja czesto na treningach uzywam napiestnikow samych + gorna szczeka. Kurde kazdy kto trenuje fulla napewno rozumie o czym mowie.
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w FC
u nas nie ma podzialow w krakowie na fulla i osobne sekcje sa do tego ,normalnie trenujemy kto chce ten sparuje i startuje na zawodach w byle jakeij formole karzdy trenuje rownierz ciezko ja np przez 1/5 roku sparowalem bez szczeki i ochraniczy na nogi i jakos zyje a plaszczaki sa wszedzie to co ty opisujesz to lajtkontaktowcy tez trenuja
  • 0

budo_longileg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnoślaskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w FC
No wlasnie widzisz aklaw ty rozumiesz .Ale jak widac niektorzy niekumaja . Zreszta full wyglada napewno wszedzi tak samo .Jesli chodzi o mnei to ochraniaczy na nogi juz nieuzywam ok roku .Szczeke zakladam czasami na sparingach jak niezapomne jej zabrac :) . a co do rekawic to roznie to bywa zalezy co trenujemy . Pozdrawiam
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w FC

ja przez 1/5 roku sparowalem bez szczeki i ochraniczy na nogi i jakos zyje

że bez szczęki to fakt- twoje zęby, ale że bez ochroniaczy na nogi to już chyba ryzyko dla przeciwnika a nie dla ciebie, to co masz nie żyć.
  • 0

budo_etiopczyk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w FC

ja przez 1/5 roku sparowalem bez szczeki i ochraniczy na nogi i jakos zyje

że bez szczęki to fakt- twoje zęby, ale że bez ochroniaczy na nogi to już chyba ryzyko dla przeciwnika a nie dla ciebie, to co masz nie żyć.


Mi się jakoś wydaje, że z tą szczęką to nie chodzi o zęby. Wolę już sparowć bez ochraniaczy na nogi, ale szczęka musi być.
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w FC
chodzi o to ze nigdy nie mialem powazniejszej kontuzi i niech tak zostanie
a zeba mi ulamali na bjj podczas sparigow na same chwyty co na kickboxingu jeszcze nie sie nigdy nie zdarzylo ze by mi ktos cos zrobil a niby bardziej kolizyjny dla ciala sport niz bjj
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w FC
To o co chodzi ze szczeką Etiopczyk jak nie o zęby? A że wolisz sparować bez ochraniaczy na nogi to nic dziwnego bo to jest zagrożenie dla przeciwnika a nie dla ciebie. Cholera piszecie tak jakby to byl powod do dumy, sparing bez ochraniaczy na nogi, przeciez to zagrożenie dla kogos jak ja nie mam ochraniaczy a nie dla mnie! Ochraniacz jest po to zeby nie kopnąc stopą (kośćmi) w twarz, głowę, takie trafienie to nokaut a w najlepszym wypadku (rozcięcie do szycie)i po to są ochraniacze na stopy i golenie!!! a nie żeby wasze stópki chronić .

A przy okazji Wesołych Świąt :X -mas:
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w FC
ale jak ja sparuje bez ochraniaczy to moj przeciwnik tez i rownie dobrze mi sie cos moze zdarzyc po za tym jeszcze nie bylo powaznych wypadkow na naszej sali (nieliczac 3 nokaltow )
  • 0

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w FC
Ochraniacz na szczękę - tak, ale na nogi to rzeczywiście trzeba wyważyć - czy sie utwardzamy czy próbujemy koledze zrobić krzywdę.
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w FC
Imadło: widzę, że się zacząłes porzadnie udzielac w tym dziale. MIło mi powitać kolejnego "gracza" ;)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w FC

czy sie utwardzamy czy próbujemy koledze zrobić krzywdę.


Jak wy sie tam utwardzacie Imadło?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024