Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kickboxing w FC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w FC
Jak sie utwardzamy? Jeżeli chodzi o piszczele to ja używam cieńkich ochraniaczy chroniących przed miejscowymi stłuczeniami i low kick z blokiem do bólu. Przedramiona z partnerem w blokach. Ale w sparingu to wole ćwiczyć z ochraniaczem na piszczele i to tyle.
Pozdrawiam

Ps. Jestem tu nowy więc prosze o wyrozumiałość coś moge opacznie rozumieć :)
  • 0

budo_longileg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnoślaskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w FC
sprobojcie sobie posparowac tak jak u mnie czesto z kolega sparujemy:
raz on zaklada ochraniacze na nogi raz ja ,albo wogole ich niezakladamy, wtedy po ostrym sparingu na nogach mozna zaobserwowac takie gule :) .Ale znikaja dosc szybko jeszcze w ten sam dzien wieczorkeim zazwyczai ,i wysteuja tylko w przypadku obrony low kicka kolanem ,kiedy to siada na piszczel uniesiony w gorze. Ochraniacze to nie na full :) . Szczeka ok ,ale na nogi panowie nogi to sie powaznei ochrania w lajcie ,a fuluu dajmy sie poniesc fantazji mieliscie chyba cas juz sie utwardzic troszke zanim trafiliscie do sekcje fulla. A przy okzaji niewiem jak u was ale u nas brzuchy i miesnie klatki utwardzamy wlasnie sparingami bez rekawic bez ochraniazcy ,bijac golymi piesciami wlasnie (wtedy bijemy ponizej szyi).Mi to jak najbardziej odpowiada ,no ale dla kazdego cos innego :) . Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024