Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nieprzyjemna sytuacja :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomek_fro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Nieprzyjemna sytuacja :(
Witam! Mialem ostatnio taką troszkę dla mnie nieprzyjemną sytuację. Mianowicie, rodzice mojej dziewczyny poprosili mnie, zebym z moja dziewczyna skoczył na taką szkolną dyskotękę po jej siostrę.
No to poszlismy. Wchodzimy do szkoly... a jakis gosciu na korytarzu popatrzyl na mnie (jakos tak dziwnie) i pobiegl na salę!
Kiedy doszedlem do sali podeszlo do mnie z 7 - 8 nieznanych mi fagasów. Zaczęli mnie popychać. Ja nie wiedziałem co się dzieje, o co chodzi i nie reagowałem agresywnie. W końcu jeden (taki kurdupelek) podszedl mnie od tylu i dał mi w ryj. Jak się odwróciłem już go nie było. Zaczęła się szarpanina, ale moja dziewczyna złapała mnie za rękę i wyciągnęła stamtąd.
No i tak sobie myślę... Co by było gdyby mnie nie wyciągnęła, albo gdyby jej tam nie było? Jakie widzicie wyjścia z tej sytuacji?
P.S. Na tej sali nie było nikogo... żadnych rodzicow, opiekunów, nauczycieli.
P.S.2. Te same fagasy czekały na mnie parę dni później pod domem. Ale troszkę nie od tej strony co trzeba,, więc im tylko pomachałem.
Nasuwa się kolejne pytanie do forumowiczow. Co zrobili byście w sytuacji kiedy nawet spokojnie do domu wejść nie możecie?
P.S.3. Naprawdę nie znam gości i nie wiem o co im chodzi.
  • 0

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieprzyjemna sytuacja :(

P.S.2. Te same fagasy czekały na mnie parę dni później pod domem. Ale troszkę nie od tej strony co trzeba,, więc im tylko pomachałem.
Nasuwa się kolejne pytanie do forumowiczow. Co zrobili byście w sytuacji kiedy nawet spokojnie do domu wejść nie możecie?
P.S.3. Naprawdę nie znam gości i nie wiem o co im chodzi.

hmmm... a moze ich ktos na Ciebie naslal... skoro czekali pozniej na Ciebie to tak moze byc...
dowiedz sie kto i dorwij skurwys...
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieprzyjemna sytuacja :(
Powiedz im żeby sie odsmerfowali
  • 0

budo_plomok
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieprzyjemna sytuacja :(
czy som od ciebie młodsi lub słabsi????
czy trenujesz jakes sztuki walki????
czy chodzisz do inej szkoły?????


jezeli odpowieć brzmi 3x tak to daj im porządny wpierdol (karzdemu z osobna ewentualnie). limo limo limo
tylko tak zeby w szpitalu nie wylondowali bo wtedy znajdzie sie i policja. :angel: a to oznacza klopoty
  • 0

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieprzyjemna sytuacja :(
hehhe.... no co ty... nie bij tych kolesi (no chyba ze sami znow zaczna)... dowiedz sie lepiej spokojnie czego chca lub/i ewentualnie kto ich naslal (bo tak to troche wyglada) i zalatw sprawe wlasnie z nim...
a moze poprostu kolesie Cie z kims pomylili...
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieprzyjemna sytuacja :(
co to za szkola byla podstawowka czy liceum ??ile ty masz lat??jak to gnoje to idz do ich rodzicow bo jak mi napier.... to mozesz miec klopoty pozniej
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieprzyjemna sytuacja :(
nie ma dobrego wyjscia z takiej sytuacji...
może dziewczyna zaczyna krzyczec o pomoc...jej wolno...tobie mniej :)
może łagodna perswazja mimo dostania w ryj ...
może jednemu drugiemu zamieszanie z glowie popychasz i spadasz z laską za rekę...troche trudno bo dogonic moga ale moze za rogiem bedzie ktos kto pomoze...
kijowa sytuacja..zakladam że to awantura szkolna ,typowa a nie chec wpierdzielenia ci do nieprzytomności dla frajdy kilku dresów..
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieprzyjemna sytuacja :(
bij w wątrobę i po nerach, to śladów nie będzie :)
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieprzyjemna sytuacja :(
Ja osobiscie jak bym zobaczyl ze ktos na mnie czeka pod domem to bym wykonal telefon, poczekal jakies 10 minut i po przyjezdzie chlopakow kazdy by mial troche zabawy dla siebie :>
  • 0

budo_brand
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieprzyjemna sytuacja :(

P.S.2. Te same fagasy czekały na mnie parę dni później pod domem. Ale troszkę nie od tej strony co trzeba,, więc im tylko pomachałem.
Nasuwa się kolejne pytanie do forumowiczow. Co zrobili byście w sytuacji kiedy nawet spokojnie do domu wejść nie możecie?
P.S.3. Naprawdę nie znam gości i nie wiem o co im chodzi.


a więc to nieporozumienie, które trzeba szybko wyjaśnić. Nie daj z siebie zrobić ofiary, bo będą Cię ciągle tłukli i już potem nikt nie będzie pamiętał o co chodziło na początku.
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieprzyjemna sytuacja :(

Ja osobiscie jak bym zobaczyl ze ktos na mnie czeka pod domem to bym wykonal telefon, poczekal jakies 10 minut i po przyjezdzie chlopakow kazdy by mial troche zabawy dla siebie :>

rotfl ja bym sam wolał rotfl ale zależy ilu by było rotfl
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieprzyjemna sytuacja :(

bij w wątrobę i po nerach, to śladów nie będzie :)



Właśnie niech będą ślady(jak zobaczą się w lustrze mocno obici to będą ci mówili DZIEŃ DOBRY).
Z takimi to trzeba KRÓTKA PIŁKA, lejesz największego reszcie rura mięknie momentalnie. :idea:
  • 0

budo_tomek_fro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieprzyjemna sytuacja :(
To są łebki ze szkoły gimnazjalnej (z tym, że większość, to palanty, które parę razy nie zdały). Ja uczę się w liceum i trenuje kick boxing (w zasadzie zaczynam, więc raczej boks) i ju jitsu (dawniej trenowalem shotokan). Ale sami rozumiecie. Nie wiadomo jak sie zachowac, kiedy z kazdej strony ktos Cie popycha. A pod domem stało z 5. Ale wszedlem od drugiej strony, uzbroilem sie w kastet i tonfe, na wypadek gdyby mnie chcieli w domku odwiedzic (to debile... nie wiadomo co mogą wymyślić) i zadzwonilem po kolege. Ale jak przyszedl juz ich nie bylo.
Jeszcze dowiedzialem sie, ze pytali siostry mojej dziewczyny w szkole (bo chodza z nia w koncu do szkoly), czy to ja jestem tomek fro... A to ja... Wiec nie wiem o co im moze chodzic! ///Tomek
  • 0

budo_aresx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieprzyjemna sytuacja :(
Z tego co mowisz to wynika ze to jakies lebki. Wiec ja bym se problemu nie robil podszedl do nich i sprawe wyjasnil a jak by sie ktorys rzucal to bym powiedzial ze dzieci nie bije ale dla niego zrobie wyjatek :) .
Chodzisz do liceum oni do gimnazjum wiec czego sie tu bac :?:
Tupniesz to uciekna.
  • 0

budo_taketa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieprzyjemna sytuacja :(
ja bym proponowal dorwac jednego odciagnac na bok i wyjasnic sprawe :) pewnie ich ktos na Ciebie naslal .. przypomnij sobie musial byc ktos kogo wkurzyles ... a jak widzisz ze czekaja na CIebie pod domem to znaczy ze sa zawzieci :) wiec lepiej uwazaj na kazdym kroku a jak juz bedzie bujka to spusc lomot :) ( w koncu ty trenujesz a oni sa mlodsi )
  • 0

budo_aresx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieprzyjemna sytuacja :(

wiec lepiej uwazaj na kazdym kroku a jak juz bedzie bujka to spusc lomot :) ( w koncu ty trenujesz a oni sa mlodsi )

To sie nazywa zyc w strachu ty tak bys mogl :?:
Skoro wie ze spusci im lomot to na co ma uwazac :?:
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieprzyjemna sytuacja :(
xBartekx Zakladam ze jest ich duzo :> ja osobiscie na wiecej niz dwuch bardzo mym sie bal porywac sam :> Ale moze nie jestem taki killer :) Z reszta z dwoma to juz jest baaardzo ciezko :>
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieprzyjemna sytuacja :(
Wlasnie przeczytalem reszte postow :> Ogolnie to hiba ludzi z gimnazjum to nawet pieciu sie nie boje :> Chociaz mozna by sie zdziwic jakims nozem czy czyms, ale nie wyobrazam sobie ze taki szczyl po jednym strzale nie siada. Ja to bym zrobil tak, jak stoja, to ja bym wszedl do domu od tylu, polozyl sobie plecak, zrobil male warmup i z impetem przez glowne wejscie wyszedl i po kolei pral po pysku. Po tem bym sie pytal czy cos chcieli :> Ale nie mowie ze to dobre wyjscie :> Ja poprostu bym tak zrobil :> Cos w stylu tego filmu co byl kiedys tutaj do niego link, co ten harcorowiec napaza tych czterech chudzielcow. Ogladalem filmik dziesiatki razy i jestem pelen podziwu dla kolesia co sie wkurza, zrzuca koszulke i heja na czterech :> A jak fajnie rozplanowane bylo ze kazdy mniej wiecej w inna strone polecial :> Najwazniejsze to sie nie bac, ale to sprawa psychiki i osobistego jej zrycia :>
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieprzyjemna sytuacja :(

Cos w stylu tego filmu co byl kiedys tutaj do niego link, co ten harcorowiec napaza tych czterech chudzielcow. Ogladalem filmik dziesiatki razy i jestem pelen podziwu dla kolesia co sie wkurza, zrzuca koszulke i heja na czterech :> A jak fajnie rozplanowane bylo ze kazdy mniej wiecej w inna strone polecial :> Najwazniejsze to sie nie bac, ale to sprawa psychiki i osobistego jej zrycia :>


Tez ogladam pasjami ten filmik.
Ale co do twojego wczesniejszego posta - wykonujesz telefon i przyjezdza ekipa. Wez pod uwage, ze nie kazdy ma takie plecy. Nie wiem jak Tomek Fro, ale ja na przyklad moge sobie sprosic wszystkich kolegow ze studiow, nie stanowia oni wielkiej sily bojowej ;)
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieprzyjemna sytuacja :(
Sadze ze w gimnazjum tez nie drzemie zbyt duzy potencjal sily bojowej. Ale moge sie mylic :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024