Skocz do zawartości


Zdjęcie

Made in Kunichiro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

budo_kunichiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Made in Kunichiro
Ponieważ pisze do mnie sporo osob w sprawie sprzetu a ja niestety z pewnych powodów jestem zmuszony zawiesić dzialalność - oficjalnie informuję iz dzialalność "ruszy" jak burza dopiero od wrzesnia tego roku.
Niniejszym przepraszam wszystkie osoby które do mnie napisaly i ktore musialem odesłać z kwitkiem.
Pozostaniemy w kontakcie.
Powodzenia...
  • 0

budo_kunichiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Made in Kunichiro
No i jest wrzesień... A ja mam nowy adres e-mail. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Ten na hodze nie działa dlatego przepraszam wszystkich którzy napisali do mnie i źlą sie że im nie odpisuje... :)
  • 0

budo_kunichiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Made in Kunichiro
Hej! No i jak tam? Składajcie jakie zamówienia bo coś cicho... Popierajta rodzimy przemysł! Co do mojej strony to troche sie pozmieniało, jest troche zdezaktualizowana. Dopuki jej nie poprawie prosze o indywidualny kontakt na priva albo mailem :-)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Made in Kunichiro
Musisz sie nauczyc promocji wlasnych wyrobow. Dam ci pare idei:
Jezdzisz na staze organizowane przez federacje, organizujesz tam stoisko z wlasnym sprzetem.
Organizujesz wlasnym sumptem pokazy ktorych uczestnicy uzywaja twego sprzetu, testuja go, gdzie kazdy moze przyjsc i sprobowac jak on dziala w roznych warunkach.
Oferujesz gratis sprzet szefom dojo, w zamian za promocje twojego sprzetu.
...itd...itd...

Mozesz przyslac mi boken w podziece za blyskawiczny kurs marketingu i za bezcenne rady handlowe.
Sz.(niecierpliwie oczekujacy na nowy boken MADE IN kunichiro )
  • 0

budo_kunichiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Made in Kunichiro
Ha! Jakos tak nie bywalem tu od jakiego czasu... Róznie to bywa. A bo to człowiek wie jak nie wie? No i troche moich kijków w polske poszło! Ale jakos tak cicho, zadnych recenzji, no i co najważniejsze - reklamacji. Znaczy - dobrze jest :-) jednoczesnie przepraszam znowu tych wszystkich którzy sie niestety nie doczekali - obiecuje że to zmienię :-)
przy okazji chciałbym troche popsioczyc na tych co se sprzęt zamówili, ja wysłałem a oni se ni odebrali - paczki wracały nienaruszone. czyżby za drogo - po wynegocjowanych cenach? Panowie i panie tak sie nie robi :(
jeżeli nie chcecie odbierac sprzętu to dajcie mi znać dlaczego - nikt mi nie zwróci kasy za koszty wysyłki a troche tego jest. tzreba pomyślec o innej formie płatniczej. 8)
Do Szczepana: nie wiem gdzie mam Ci wysłac bokken bo mi adresu nie podałeś :lol: 8)
pozdrowionka....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024