Skocz do zawartości


Zdjęcie

Judogi HAJIME


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_artpen
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko

Napisano Ponad rok temu

Judogi HAJIME
Mam zamiar kupić judogę do terningu aikido. Co sądzicie o tym wyrobie?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Cena wydaje się być bardzo atrakcyjna

Artur
  • 0

budo_brand
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME

Mam zamiar kupić judogę do terningu aikido. Co sądzicie o tym wyrobie?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Cena wydaje się być bardzo atrakcyjna

Artur


Taniej nie kupisz plecionki. Sprawdzałem wszędzie. Jednak sklepy internetowe biją na głowę tradycyjne. Może dlatego że nie ma kosztów utrzymania sklepu?
  • 0

budo_pedro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME
tia.. nawet jak sie podrze po kilku miesiacach nie bedzie szkoda 80 zl..
  • 0

budo_zerthimon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME
Ten sklep jest wypasiony, jeśli nie robiął żadnych przekrentów.
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME
Zdaję sobie sprawę ze trenowanie SW jest kosztowne i wymaga od ćwiczacego zasobnego portwela.... :X :evil:

Ale również wydaje mi się że warto zainwestować w niektóre sprzęty...
Najbardziej chyba w GI. :!: Po rocznym treningu wysierania maty lewe (tanie) gi się wytrze i znowu trzeba będzie kupić nowe, za rok nowe, potem znowu... W konsekwencji przepłacisz 3 razy.... 8O

Ja swoje kimono mam juz 5 lat i nie jest wytarte (za to powyciągane... :oops: ) A za szmatkę do tatami to ja troszeczkę robiłem.... :wink:
Jeśli zdecydujesz sie na zakup droższego a co za tym idzie trwalszego GI to zajżyj na stronkę :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Trochę to kosztuje ale warto...
Koleś właśnie tam zakupił i robi wrażenie...

Pozdrawiam
Uchi...
  • 0

budo_brand
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME

Najbardziej chyba w GI. :!: Po rocznym treningu wysierania maty lewe (tanie) gi się wytrze i znowu trzeba będzie kupić nowe, za rok nowe, potem znowu... W konsekwencji przepłacisz 3 razy.... 8O
Uchi...


Zwróć uwagę, że nie każdy ma tyle zapału do treningu co Ty. Po co kupować kimono na dziesiątki lat, jeśli nie wiadomo czy się będzie ćwiczyło za rok? Jeśli nie miałbym takiej gwarancji, kupiłbym na próbę tańsze kimonko. Ale chyba przesadzasz. Nie widziałem jeszcze żeby plecionka się rozpadła po roku nawet jeśli ktoś ćwiczy codziennie.
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME

Zwróć uwagę, że nie każdy ma tyle zapału do treningu co Ty. Po co kupować kimono na dziesiątki lat, jeśli nie wiadomo czy się będzie ćwiczyło za rok? Jeśli nie miałbym takiej gwarancji, kupiłbym na próbę tańsze kimonko.


To juz zdazyłeś się dowiedzieć że Artpen nie zechce Trenować Aikido "for life"??? 8O
Ale skoro jest jak mówisz to faktycznie była by strata kasy... :)

Ale chyba przesadzasz. Nie widziałem jeszcze żeby plecionka się rozpadła po roku nawet jeśli ktoś ćwiczy codziennie.


To powiem Ci, że mało widziałeś :) :wink:
  • 0

budo_artpen
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME

Ja swoje kimono mam juz 5 lat i nie jest wytarte (za to powyciągane... :oops: ) A za szmatkę do tatami to ja troszeczkę robiłem.... :wink:
Jeśli zdecydujesz sie na zakup droższego a co za tym idzie trwalszego GI to zajżyj na stronkę :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Pewnie kiedyś sobie kupie takie GI :-) Narazie chcę kupić coś bardziej komfortowego niż podkoszulek na który trzeba uważać aby się nie podarł przy niektórych ćwiczeniach.
  • 0

budo__lm_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 719 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tote hose

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME

Ja swoje kimono mam juz 5 lat i nie jest wytarte (za to powyciągane... :oops: )


to albo sie nie pocisz, albo sie obijasz...
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME

Ja swoje kimono mam juz 5 lat i nie jest wytarte (za to powyciągane... :oops: )


to albo sie nie pocisz, albo sie obijasz...


Po prostu mam kimono Adidaska!!! :) :oops:
  • 0

budo__lm_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 719 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tote hose

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME

Po prostu mam kimono Adidaska!!! :) :oops:


jak piszesz serio to sam dowodzisz ze cena nie ma nic wspolnego z jakoscia: widzialem dogi adidasa za 150pln (!) w komplecie z pasem, w GoSporcie, tak ze...

///RulEZ 8) :wink:
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME
Wiesz dobrze ze modele sa różne... ceny też.... :wink:

Nie twierdzę że tanizna musi być zła... tylko ze najczęściej tak jest..
Są butki adki za 200 zł i są takie za 1500 zł 8O

To samo ma się kimon... Adidas ma w ofercie te za jak mówisz 150 zł ale i te za 800zł.. :wink: 8)

Ja osobiście wolałem zainwestować i mieć spokój na kilka lat dobrego treningu....co nie znaczy ze bez inwestycji to się nie uda.... :wink:
  • 0

budo_kunichiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME
A ja robie bokkeny i jo. Jak was interesuje ta sprawa to dajcie znać - ja bidny student i chce zarobić. Stojaki pod broń i takie tam inne też można u mnie znaleźć i wiele innszych inszości. Powaga. Mail me!!! :D
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME

A ja robie bokkeny i jo. Jak was interesuje ta sprawa to dajcie znać - ja bidny student i chce zarobić. Stojaki pod broń i takie tam inne też można u mnie znaleźć i wiele innszych inszości. Powaga. Mail me!!! :D


A jak ta twoja bron wytrzymuje bezposrednie uderzenia cala para za pomoca innego bokenu lub jo?

Pisze tak, bo my zwykle kupujemy bokeny o jo z Kaliforni po okolo 70 us$(bokeny takie grubsze, charakterystyczne z obcietym czubkiem), ale maja ta zalete ze sie nie lamia, a zaczynaja sie kruszyc dopiero po paru latach, mimo niezwykle duzych przeciazen. Jeden gosciu niedawno postanowil zaoszczedzic i kupil ladny boken, do tego tanszy, bo za 30$. Niestety, ta jego zabawka nie wytrzymala jednego treningu :(
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME

A ja robie bokkeny i jo. Jak was interesuje ta sprawa to dajcie znać - ja bidny student i chce zarobić. Stojaki pod broń i takie tam inne też można u mnie znaleźć i wiele innszych inszości. Powaga. Mail me!!! :D


Z jakiego drewna robisz bokeny?
  • 0

budo_kunichiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME
Na dzień dzisiejszy mahoń Merbau - takie ciekawe drzewko z Melanezji. Bokken waży ze 600 gram i więcej.Ale to wszystko zależy od tego co sobie życzysz. Moge robić na zamówienia, wszystkie typy i szkoły. byle nie z białego dębu jap. bo nie jest w Polsce osiągalny. Jestem na początku drogi poszukiwań i testuje dużo - teraz drewno grabowe na przykład. Znalazłem kilka ciekawych drewienek ale jeszcze nic nie moge na ich temat powiedzieć. Nie chce "wtopy". Ten machoń jest całkiem niezły. Do tego co dzieje sie u mnie w sekcji jest w sam raz. NIe wiem jak u was, można poprostu spróbować!!!
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME
A ile taka próba miała by kosztować????

:oops: :wink:
  • 0

budo_kunichiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME
Jak napisze że za darmo to sie wszyscy rzucą na próbowanie i nic nie bede z tego miał. :P Powiedzmy że pojade po kosztach produkcji + koszty wysyłki... Koszt produkcji jakieś 30 zł. Może być?
  • 0

budo_brand
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME

Jak napisze że za darmo to sie wszyscy rzucą na próbowanie i nic nie bede z tego miał. :P Powiedzmy że pojade po kosztach produkcji + koszty wysyłki... Koszt produkcji jakieś 30 zł. Może być?


8O
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME

Jak napisze że za darmo to sie wszyscy rzucą na próbowanie i nic nie bede z tego miał. :P Powiedzmy że pojade po kosztach produkcji + koszty wysyłki... Koszt produkcji jakieś 30 zł. Może być?


Hmmmm....... rozumiem ze się dogadaliśmy??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024