Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co wybrac


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrac

[
Czyli wniosek z tego taki ze kazdy powinien sie zaopatrzyc w dobry pistolecik.
Wykonujesz jakas niebezpieczna profesje? ze tak sie zabezpieczasz
Nie jestem do konca przekonany czy to najlepsze zabezpieczenie jakim jest bron palna. Juz lepszy bylby noz lub palka bo jak procentowo zostac zastrzelonym :?
Jasne kazda walka jest ryzykowna ale jak na razie chyba niewielu chodzi na ulicach trojmiasta z klamkami przy boku :wink:

wiesz nie jestem przekonany co do slusznosci dopuszczenia kazdego do posiadania broni...ale tez nie jestem za takimi zakazami jakie teraz obowiazuja...co do lamki to nie ma 100prc zabezpieczen przez atakiem (udanym) na ciebie czy mnie...pistolet nie pomoze w sytuacji zaskoczenia.ale moze wybronic mnie lub pomoc mi w obronie kogos innego w stopniu wiekszym niz palka czy noz...z tego co wiem to w trojmiescie bron na codzien nosi legalnie (badz nie legalnie lub pol-legalnie) jakies kilkaset osob...nie jest to duzo nie jest to malo..ja tam sie licze z tym , ze ktos moze byc tak samo uzbrojony jak ja...
i nie jestem na razie paranoikiem :)
  • 0

budo_francos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrac

[
Czyli wniosek z tego taki ze kazdy powinien sie zaopatrzyc w dobry pistolecik.
Wykonujesz jakas niebezpieczna profesje? ze tak sie zabezpieczasz
Nie jestem do konca przekonany czy to najlepsze zabezpieczenie jakim jest bron palna. Juz lepszy bylby noz lub palka bo jak procentowo zostac zastrzelonym :?
Jasne kazda walka jest ryzykowna ale jak na razie chyba niewielu chodzi na ulicach trojmiasta z klamkami przy boku :wink:

wiesz nie jestem przekonany co do slusznosci dopuszczenia kazdego do posiadania broni...ale tez nie jestem za takimi zakazami jakie teraz obowiazuja...co do lamki to nie ma 100prc zabezpieczen przez atakiem (udanym) na ciebie czy mnie...pistolet nie pomoze w sytuacji zaskoczenia.ale moze wybronic mnie lub pomoc mi w obronie kogos innego w stopniu wiekszym niz palka czy noz...z tego co wiem to w trojmiescie bron na codzien nosi legalnie (badz nie legalnie lub pol-legalnie) jakies kilkaset osob...nie jest to duzo nie jest to malo..ja tam sie licze z tym , ze ktos moze byc tak samo uzbrojony jak ja...
i nie jestem na razie paranoikiem :)


To fakt wtedy gdy ktos tak jak Ty jest posiadaczem klamki to liczy sie tylko to ktory z was szybszy bedzie :) be quick or be dead :)
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrac

Nie jestem do konca przekonany czy to najlepsze zabezpieczenie jakim jest bron palna. Juz lepszy bylby noz lub palka bo jak procentowo zostac zastrzelonym :?


99% procent ludzi nic nie ćwiczy wraca codziennie spokojnie do domu. :)
My mówimy jak se poradzić w tym 1% pecha i jak tego pecha nie generować.
Nie mówiąc już o słóżbach mundurowych, Kierowcom Tirów, listonoszom, czy nawet kobietom często wracającym w nocy broń by się przydała, pod warunkiem, że doszedł by do tego solidny trening celowania w stresie, rozpoznawania niebezpiecznych sytuacji, szybkiego wyjmoania broni. A według mnie 4 lata judo też by się przydało :) .
Ale niech się wypowiedzą fachowcy.

A
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrac
Ja tam osobiscie jestem przeciwko wprowadzenia broni.
Ilez to jest w naszym spoleczenstwie rozchisteryzowanych osob, wiesz najczesciej kobiety po 40, 50 zyjace terrorem pokazywanym w tv. Za kazdym razem jak moja babcia widzi kogosc scietego na cm badz mniej od razu mowi ze to bandyta. Ile jest fanatyczek ktore twierdza ze takich ludzi trzeba zabijac:(
Wyobraz sobie tylko ze jak by takie osoby mialy bron to bylo by niebiezpieczniej niz jets teraz.
Tacy ludzie postzregaja inaczej swiat, zatrzymali sie w swojej epoce. Zyja wizjami pokazywanymi w tv, ogladaja "Pod Napieciem" i mysla ze co drugi przechodni jest gangsterem.
Moglo by na tym za duzo niewinnych uciepriec. Np. bieglbys sobie na autobus przebiegajac obok jakiejs "babci" a tu nagle dostajesz kulke w leb bo "babcia" myslala ze biegniesz aby ja zaatakowac.

Poza tym duzo osob po ciezkich godzinach pracy, zyciu w ciaglym stresie moze popadac w rozne choroby (schizofremia) w rezultacie czego mozesz stac sie potencjalna ofiara.
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrac
zakładam nowy temat.....
o posiadaniu i dost epie do broni palnej........bo tu dyskusja dotyczy czego innego i jestesmy wyłaczeni z tematu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024