Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co robic???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic???
Niech sie wstydzi ten co mu sie kojarzy :P
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic???
Tafia przeciez sex to nic wstydliwego...to był żart i juz koniec nad tą trumną bo to nie na temat.. :2gunfire:
  • 0

budo_ahwar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic???

Tafia przeciez sex to nic wstydliwego...to był żart i juz koniec nad tą trumną bo to nie na temat.. :2gunfire:

Wlasnie bo wkoncu sie nie dowiedzialem niczego konkretnego .
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic???
Hmm jakbys nie zawazyl to co pisalam bylo zartem i skonczylam dyskusje na tem temat juz w poprzednim poscie.
  • 0

budo_gelo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic???
radziłbym jednak nie strugac szeryfa i przed szalencem z nozem spieprzac w dlugą
  • 0

budo_panczo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic???
Ahwar, przecież nie można wieżyć wszystkiemu co mówią, podejrzewam że jak go spotkasz to się nie przedstawi ;) .
Ja też jestem z Sosnowca i już słyszałem o siedmiu zabitych dziewczynach, a i tak wszystko rośnie, ta znaleziona koło Farmakonu miała niby odcięte ręce, a wcześniej tylko była cała pocięta, ta z Galeri od nerki to już słyszałem że dwie jej wycieli... no paranoja.
Chociaż o tym facecie to pierwsze słysze 8O

Panczo
  • 0

budo_ahwar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic???
mam kumpla co jego stary jest w krimanalnej i tak podobno bylo.
  • 0

budo_natalia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z bieszczad

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic???
a mi sie podobaly te sztyletki w Krakowie! fajne
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic???

Katana jest legalna to to tez.


co do tej legalności to nie jestem pewny, ale mnie niebiescy zawinęli po tym jak postraszyłem właśnie czymś takim paru ludków na dworcu w Poznaniu. Pogadaliśmy i mnie puścili. :-)

Co do wariata z kosą - tamci jak zobaczyli co wyciągam nie czekali tylko dali nogę- też bym tak zrobił. Pozdro from Szczecin :-)
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic???
Mylisz pojecia - jak bedziesz chodzil z katana to nic ci nie zrobia ale jak bedziesz latal z nia za ludzmi czy tez grozil uzyciem to juz jest niedozwolone.

Srubokret jest narzedziem .. ale jesli zaklujesz nim kobiete a drugiej bedziesz trzymal przy szyi i znajdzie cie policja to uznaja to za narzedzie zbrodni.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic???
fakt tu masz rację -łazić z czymś takim można, dopóki nie trafisz na przewrażliwionego niebieskiego smerfa. :-) :-) co do próby użycia to jest tak że jak masz dobrego papugę w sądzie to racja jest po twojej stronie.
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic???
smerfy nie sa aż tak wrażliwe jak sądzisz marcin...możesz sobie tę katane nosic jak ci wygodnie albo jesli ci niezbędnie konieczna tylko nie staraj sie nią machać ludziom przed nosem...
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic???

fakt tu masz rację -łazić z czymś takim można, dopóki nie trafisz na przewrażliwionego niebieskiego smerfa. :-) :-) co do próby użycia to jest tak że jak masz dobrego papugę w sądzie to racja jest po twojej stronie.

Coz ... gdy widzisz goscia straszacego innych mieczem, niewazne z zamiarem uzycia czy tez nie ( to jest do sprawdzenia na potem) to bedac funkcjonariuszem twoim obowiazkiem jest sprawdzic co sie dzieje - wariatow nie brakuje.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic???
tutaj dochodzimy do kwestji czy ten gość łażący po ulicach z mieczem tylko straszy ludzi czy też ma w planach coś innego, po za tym wszystko zależy od interpretacji tych przestraszonych. Można wyciągmnąć mieczor by pokazać kumplowi ( załózmy że ktoś tak robi) a facet z boku powie że ten many z tasiorem czciał go zarąbać, co w nie których przypadkach byłoby słuszne :D generalnie jednak probemów nie ma, paru moich kolesi bawiło swego w LARP-a (* Szczecin by Night), biegali, machali ciężkimi mieczami na ulicy pośrodku nocy i nie było z tego powodu problemów.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024