Skocz do zawartości


Zdjęcie

Therma Pro.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Therma Pro.

A tak poza tym Banan masz dobrą masywną budowę - nie bądź sfrustrowaną nastolatką, bo nam w bulimię alibo anoreksję wpadniesz.

Hehe, hmm no ma masywna budowa,ale po co to zmieniac?


Bo trudno utrzymac taka mase w przyzwoitej sprawnosci ? szybkosc ? wytrzymalosc ? Prawa fizyki... Ja chetnie oddalbym ze 20 swoich kilogramow potrzebujacym :? A lord chce zrzucic tylko pare :) Takie podejscie "po co zrzucac" moze miec osoba, ktora nigdy nie miala takich problemow, ktora nie jest w stanie poczuc, jak wiele wysilku trzeba wlozyc w to, aby w miare sprawnie przemieszczac ta mase :? wbrew bezwladnosci, grawitacji i takich tam.. :roll:
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Therma Pro.
Misman qrna sie z toba nie zgodze ...
Kiedys wazylem do 130 kg ... i chcialem schudnac. Teraz po chorobie chcialbym przytyc ... a waze 74 kg. Sobie nie wyobrazasz jakie to wkurzajace nie moc przytyc a na zdjeciach widzisz siebie w wersji niedzwiedz.
A szybkosc - rece mialem szybkie nawet jak bylem grubszy.
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Therma Pro.

Nie no wiem Sloniak. Efedryna to alkaloid ( moge sie mylic ) ale wiem , ze stosuje sie ja normalnie jako lek przy alergiach.

Raczej już przy astmie. Mój lekarz (alergolog) nie dał się namówić na wypisanie recepty na efedryne. Szkoda przetestowałbym i mógłbym cos wiecej powiedzieć na ten temat.
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Therma Pro.
No to panowie, troche wrazen po 6 tyg brania specyfiku:
Ten pan co pisze o utracie sily, powinie popatrzec co bral, moze to brom byl ? :) Generalnie, cwiczy sie na full, i sil nie ubywa. Jedzenie. No coz, mozna sie latwo wpuscic w kanal, Therma hamuje laknienie, nie zwracac uwagi, regularne posilki (zmuszac sie nawet), bez tego ciezko o efekcie mowic. Pot sie leje strumieniami, wykrecanie koszulki, to norma. Witaminy jako oslona, ale nie razem z Therma, bo mozna zjazd zaliczyc (ni cholery nie wiem czemu, ale raz popelnilem ten blad, ugh :( ), pierwsze wrazenie jest takie, ze serducho zaczyna kolatac. No i tu najwazniejsze, zrobcie badania, branie na zasadzie "jedna nie zaszkodzi" moze was niezle uszkodzic.
Jesli ktos potrzebuje zrzucic KILKA kg, to niech zapomni, bo to bez sensu. Po 6 tyg Thermy i solidnego treningu, zjechalem ze 105 kg na 92 kg.
Wojtek
P.S. Skutek uboczny 1: gdzies w 3 tyg zaczyna sie lapac stany agresywne, w zaleznosci od dawki, ale potrafi wkur ...c zwykle potracenie na ulicy.
Skutek uboczny 2: po treningu lakomie zaczynacie patrzec na wiewiorki w parku, partnerki beda zadowolone :wink:
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Therma Pro.
Wlasnie dlatego odradzalem efedryne.
Rozmawialem z gosciem, ktory bral Therme Pro - nie mowil mi nic o takich efektach jak ty masz -WAR- .. heh moze cos jeszcze ci dorzucili do tej Thermy ... viagarre jakas czy co.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Therma Pro.
:o :) :lol: :D Kobiety w gdansku w niebezpieczenstwie? :wink: :lol:
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Therma Pro.
Efekty Thermy sa rozne dla roznych organizmow, jednak te ktore wymienilem spotyka sie najczesciej. Co do sugestii Dzikkiego, badan chemicznych skladu nie robilem, bynajmniej mnie te efekty uboczne specjalnie nie przeszkadzaly :twisted:
Wojtek
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Therma Pro.
Wojtek bo sie tez na te Therme skusze ... bedzie to moj suplement na dni wyczerpania fizycznego .... hehehe...
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Therma Pro.

:o :) :lol: :D Kobiety w gdansku w niebezpieczenstwie? :wink: :lol:


dlaczego?
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Therma Pro.

Ten pan co pisze o utracie sily, powinie popatrzec co bral, moze to brom byl ? :) Generalnie, cwiczy sie na full, i sil nie ubywa.


Hm, a gdyby tak jeszcze raz przeczytać post "tego pana"? (mam na imię Tomek i nie lubię panowania). Pisałem o nie o mechaniżmie działania w warunkach prawidłowych, tylko o działaniach ubocznych (nie dotyczą wszystkich) i możliwych powikłaniach. Medycyna to rachunek prawdopodobieństwa. I w tym wypadku za zwiększenie szansy na odchudzenie płacimy zwiększeniem szansy zaburzeń sercowo-naczyniowych i uszkodzenia nerek, że o wątrobie nie wspomnę. Cóż produkt jest legalny (tak jak papierosy) co wcale nie znaczy, że obojętny dla zdrowia. Jest to trochę jak naprawianie zegarka śrubokrętem (dużym) i kluczem osiemnastką. Owszem, może się udać.
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Therma Pro.
Masz racje Tomku, przepraszam. Teraz co do dzialania, oczywiscie ,ze sa skutki uboczne. Za lenistwo i wygode sie placi. Pieniedzmi i zdrowiem. Ale podobnie jak z papierosami, to jest nasz wybor, prawda ? Poza tym, trening wyczynowy rowniez obojetny dla organizmu nie jest, diety roznego rodzaju tez nie ...
Nie bronie tu Thermy, jak powiedzialem, kazdy sam dokonuje wyboru. Opisalem jak na mnie zadzialala, jakie u mnie byly skutki uboczne. U innych moga byc inne.
Wojtek
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Therma Pro.
Się nie obraziłem. I całkiem się z tobą zgadzam - jest to po prostu wybór. Dlatego, aby mógł być świadomy, trzeba się liczyć z tym, że jedni mają więcej szczęścia, a inni się żenią :) Mnie troszkę przeraża mnogość coraz to nowych suplementów i preparatów, bo ja mimo iż się staram i troszkę orientuję, to za tym nie nadążam. Ale porównując moje totalne "lajkonictwo :) " jak czytam wasze dyskusje o nożach takich i siakich (ja je dzielę na ładne i brzydkie oraz ostre i tępe), mogę sobie wyobrazić co ma w głowie ktoś, kto czyta reklamy tych wszystkich preparatów. Do tego skład mu nic nie mówi. A wszystkie preparaty są the best i po tygodniu będziesz w pasie chudy a wielki w barach. Ale nie jestem wrogiem wspomagania, tak samo jak nie walczę z lekami, mimo iż większość z nich niesie z sobą pewne ryzyko. Pozdrowionka.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Therma Pro.
Właśnie jestem po pierwszym treningu z Thermą. W życiu nie miałem takiego skoku kondycji. Sam się nie mogłem zajechać. W zasadzie to było tak: zajeżdżałem się, odpoczynek 15 - 20 sekund i czułem, że wogóle nie ćwiczyłem. I jazda od nowa...
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Therma Pro.

Właśnie jestem po pierwszym treningu z Thermą. W życiu nie miałem takiego skoku kondycji. Sam się nie mogłem zajechać. W zasadzie to było tak: zajeżdżałem się, odpoczynek 15 - 20 sekund i czułem, że wogóle nie ćwiczyłem. I jazda od nowa...


Lord,
Wez nie stasz. Naprawde to tak dziala ? Przy 1 zazyciu az taki skok ? I to posostaje bez wplywu na organizm ? No .. uwazaj na Siebie..
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Therma Pro.
Uważam, uważam. Chcę to brać jednorazowo, zrzucić kilka kilo a potem sie pilnowac, żeby nie było jo-jo. Ale chłopie, opad kopary pełny. Tylko MRad chciał mnie lać po treningu jak się dowiedział :wink: .
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Therma Pro.
I jeszcze zdazy zlac za doping na jego treningu. :)

Sklad tej super mikstury znajduje sie na liscie srodkow dopingujacych.
Uzywanie takich cudow jest wiec w sporcie zabronione>
Poza tym umieszczenie na listach srodkow dopingujacych pewnych substancji oznacza, ze po ich uzywaniu stwierdzono klinicznie powazne skutki uboczne. Na tym polega roznica pomiedzy srodkiem dopingujacym, a suplementem.

Dlatego nie chce widziec tego sloika w moim dojo!
:twisted:


Pozdrowienia,
MR.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Therma Pro.
Hmm ciekawe jakie sa skutki uboczne.
Moze nikt nie chce mojej opini w tej kwestii, ale i tak ja wyraze.
SW to tez IMHO sztuka pokonywanie siebie, a ambicja (czy cos innego?) doprowadza do tego ze sie uzywa dopalaczy za zdrowie.
Powodzenia panowie.
:evil: Pozdrawiam
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Therma Pro.

Dlatego nie chce widziec tego sloika w moim dojo!
:twisted:


Melduję, iż przynosić nie będę, a tym bardziej reklamować wśród trenujących...
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Therma Pro.
OK.

Ale jeszcze lepiej zrobisz, jak wrzucisz zawartosc do muszli. :-)


Pozdrowienia,
MR.
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Therma Pro.

OK.

Ale jeszcze lepiej zrobisz, jak wrzucisz zawartosc do muszli. :-)


Czyli - zgodnie z chytra polaka interpretacja - najpierw nalezy polknac jakas znaleziona na plazy (najlepiej mala) muszelke... :) 8)

Oj... bedzie wpierdol, czy nie bedzie.. ? 8O :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024