Skocz do zawartości


Zdjęcie

masa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

masa
Jak przybrac troche na masie?!

Chodzi mi glownie o sposoby "dietowe", a nie "silowniowe", ale prosze o rozne opinie...
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: masa
ameryki nie odkryje mowiac ze najlepiej byloby przyswajac wiecej pelnowartosciowego bialka niz go zuzywasz [taka norma to chyba 1g bialka na kg swojej masy- wiec powinno sie te proporcje przekroczyc] tak wiec- wcinaj twarozki, miecho, rosliny straczkowe i/lub zaopatrz sie w jakis preparat proteinowy.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: masa
1g bialka na 1kg masy- to oczywiscie na dobe- tak dla scislosci :)
  • 0

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: masa
no wlasnie juz wpieprzam jak powalony i nic... dziennie staram sie jesc jajka, jem miesko i nic.... mozesz napisac jeszcze o tych preparatach?!
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: masa
wiesz co- wazne jest tez w jakich porach przyjmujesz to bialko- tzn organizm roznie przyswaja bialko w zaleznosci od stanu w jakim sie znajduje. co do preparatow- najlepiej idz do sklepu dla pakerow :) albo apteki i sie dowiedz co i jak... wazne zeby bialka byly pelnowartpsciowe -czyli zawieraly wszystkie aminokwasy.
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: masa
Bez węlowodanów białko dużo traci. Poprostu zwrócisz je w ubikacji dupa

:wink:
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: masa
Ta masa to nie jest taka prosta sprawa. W sumie zalezy dla kogo, bo np ja 10kg masy (oczywiscie nie jest to masa miesniowa :> w wiekszosci) lapie w miesiac. Ale mam takiego kolege, co zre wiecej jak ja w okresie budowania masy, i kurde nic. A jak przytyje kilogram to pojdzie sie wysrac i waga wraca na te chyba 62kg. Ale to moze byc dla tego ze nie cwiczy nie je odzywek i nie zwraca uwagi na diete - czytaj je wszystko. Ale kilku chlopakow z silowni chociaz odzywiaja sie elegancko i jedza odzywki wszelkiej masci i przez rok przytyja moze 3, 5kg. Tak wiec w duzej mierze jest to zalezne od genow danego czlowieka (przemiana materii, budowa ciala).
Ale wydaje mi sie ze jesli bedziesz jadl NAAAPRAAAWDE DUUUUZO to nie ma bata, musisz przytyc. Ale moge sie mylic :>
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: masa
mysle ze dobrze poprowadzony chudzielec moze stac sie duzy- nawet bez uzycia anaboli, trzeba tylko odpowiednio pokierowac jego dieta, trybem zycia, cwiczeniami...
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: masa
W pelni sie zgadzam. Ale droga jest dluuuuuuuuga i kreta :>
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: masa

W pelni sie zgadzam. Ale droga jest dluuuuuuuuga i kreta :>

tak- z tym sie zgadzam, szczegolnie kiedy nie idzie sie na skroty :wink: ja na szczescie nie mam zadnych kompleksow "masowych" mimo ze jestem raczej szczuply i na silownie- rozniez z braku czasu raczej niepredko zawitam :)
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: masa
Tiaaa. Nakoksowac sie jak swinia i umrzec w ieku 40 lat to nie sztuka, sztuka jest miec zaciecie do ciezkich, systematycznych treningow i dazenie do celu, przyrosty przyjda z czasem :>
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024