Skocz do zawartości


Zdjęcie

TAXI!!!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_lttiger
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: TAXI!!!!!!!!!!
ja - naiwny? :) raczej wracajc z dyskoteki nie myśle o matematyce :) doczynienia miałem z kilkoma taksiarzami wiec moge przyjąc na tej podstawie,ze patologiczne zachowania w tej grupie zawodowej sa czestsze niz zabijanie przez funkcjonariuszy policji panow taksiarzy. poza tym sprobuj madralo zaczac awanture o 4 rano z panem takisiarzem to ci sie na leb zwali 20 takich samych frajerów + wielki raban ze PANA TAKSÓWKARZA ktos tknał. okolicznościa obciążajaca w tym przypadku było by to,ze jestem wstawiony. komu uwierza? tyle sie czyta i widzi w tv o napadach na biednych, pokrzywdzonych taksiarzy itd.
  • 0

budo_aresx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Re: TAXI!!!!!!!!!!

ja - naiwny? :) raczej wracajc z dyskoteki nie myśle o matematyce :) doczynienia miałem z kilkoma taksiarzami wiec moge przyjąc na tej podstawie,ze patologiczne zachowania w tej grupie zawodowej sa czestsze niz zabijanie przez funkcjonariuszy policji panow taksiarzy. poza tym sprobuj madralo zaczac awanture o 4 rano z panem takisiarzem to ci sie na leb zwali 20 takich samych frajerów + wielki raban ze PANA TAKSÓWKARZA ktos tknał. okolicznościa obciążajaca w tym przypadku było by to,ze jestem wstawiony. komu uwierza? tyle sie czyta i widzi w tv o napadach na biednych, pokrzywdzonych taksiarzy itd.

Na taksometrze widac ile wynosi koszt przejaszczki. Wiec jak taksiarze mogli cie kilka razy wykiwac i zawyrzyc wartosc kursu :?: .
Napisales ze wracajac z dyski nie myslisz o matematyce to skad wiesz ze cie wykiwali, przeciez nie liczyles :?:
  • 0

budo_lttiger
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: TAXI!!!!!!!!!!
pokazuje i objaśniam panie ARESx - nie było sytuacji, ze 5 min. po powrocie do domu stwierdzałem brak pieniedzy czy cos w tym stylu. moje uzasadnione wątpliwości budzą sytuacje kiedy raz za kurs płaciłem określoną sumę pieniędzy, natępnie za jakiś czas za taki sam kurs, w takich samych warunkach (tzn. mniej więcej ta sama godzina) płaciłem dużo mniej........ i za każdym razem było to zamawianie radio taxi a nie branie taxi z tzw"słupka" gdzie płaci sie więcej itd. i wyprzedzam twoje następne pytanie - nie, nie zapisuje numerów bocznych samochodu który mnie przywiózł, nie prowadze księgowości itd.+raz sie wpieprzyłem na słynna mafie warszawskich taksiarzy. spieszyłem sie kilka lat temu na zawody. nie miałem jeszcze samochodu. za przejazd z dworca na hale gwardii zapłaciłem tyle, ze........ i tu odpowiadam na kolejny argument - nie uogólniam, że oszukał mnie jeden i na tej podstawie stwierdzam itd. sprawa tzw. "mafii warszawskich taxiarzy" szeoko była omawiana w mediach itd. tego samego dnia tak z ciekawości zadzwoniłem do innej korporacji i spytałem o cenę przejazdu na tej trasie. podali mi cene 2 razy niższą niż ja zapłaciłem. i pomyś - ile mi wskazał taksometr?
  • 0

budo_aresx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Re: TAXI!!!!!!!!!!

tego samego dnia tak z ciekawości zadzwoniłem do innej korporacji i spytałem o cenę przejazdu na tej trasie. podali mi cene 2 razy niższą niż ja zapłaciłem. i pomyś - ile mi wskazał taksometr?

Widocznie musisz zmienic korporacje do ktorej dzwonisz aby zamowic taksowke, zobacz ktora jeszcze nie nalezy do "mafi warszawskich taksiarzy" :) .
Nie twierdze ze taksiarze sa swieci jak aniolki, tylko mi sie nigdy nie przydazyla podobna sytuacja. Widocznie ja mam szczescie a ty pecha :-)
  • 0

budo_kamikaze
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tej strony ekranu

Napisano Ponad rok temu

Re: TAXI!!!!!!!!!!

gdyby akcja miala miejsce w czasie jazdy, a koles mial jakies wyjatkowo nieprzyjemne zamiary... to tak sobie mysle, ze rozpedzenie auta i wladowanie go np. w latarnie (czy cos twardszego) nie jest wcale takim glupim pomyslem - kierowca ma pasy/airbaga a pasazer nie :)


Taksówkarze nie mają obowiązku zxapinania pasów (i żaden nie zapina) właśnie ze względu na wypadek szybkiego opuszczenia auta. A pasazer ma obowiązek je założyć (fakt nie zakłada) więc twój sposób byłby tak samo groźny i dla napastnika i dla atakowanego
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024