Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy kimonko mize byc snieznobiale


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: czy kimonko mize byc snieznobiale
Ale i tak najlepsze kimono ma Kazama :) :) rotfl :wink:
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: czy kimonko mize byc snieznobiale
A tak naprawdę to czy kimono musi być śnieżnobiałe? :twisted: Bo to nawet trochędziwnie wygląda jak ktoś na trenin przyjdzie z takąotaczającą go jaśniejacą aurą. Wiem z własnego doświadczenia. Kupiłam sobie nowe kimonko i tak jakośna treningu mam wrażenie że wszyscy sie na mnie patrzą. :oops: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy kimonko mize byc snieznobiale
No,raczej powinno być.U nas to po góra dwóch treningach wszyscy mają karategi szare od potu i kurzu z sali,a i nieraz trochę krwistej czerwieni się załapie.I jak tu w takim czymś siadać do ceremonii?Z drugiej strony świadczy to o energii włożonej w trening :twisted: ,ale nie znaczy,że trzeba w takiej karatedze chodzić bez przerwy...
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: czy kimonko mize byc snieznobiale

Wlasnie czy mozliwe jest ze ktos ciezko trenuje, pierze kimonko a ono wciaz pozostaje snieznobiale?
Piotrek


może przez pierwsze dwa treningi :D :D :D
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: czy kimonko mize byc snieznobiale

Ale i tak najlepsze kimono ma Kazama :) :) rotfl :wink:


Czego chcesz od mojego kimonana panocku :)

Bedziesz spiewac inaczej jak cie nim skrece na Maccaco :twisted:
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: czy kimonko mize byc snieznobiale

Ale i tak najlepsze kimono ma Kazama :) :) rotfl :wink:


rotfl
Takie... hmm... optymistyczne rotfl :)
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: czy kimonko mize byc snieznobiale
Nastepny do odstrzalu :!:
  • 0

budo_gregorm7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legnica

Napisano Ponad rok temu

Re: czy kimonko mize byc snieznobiale

Wlasnie wypralem kimonko w Vizirze z aktywatorem bieli i takimi tam bajerami i sie nie dopralo :( wiec sobie wymyslilem ze napisze do nich w tej sprawie ciekawe co odpisza:) :) pewnie ze nie umiem prac kimona:wink:

A w jakiej temp. prałeś. Moje stare kimono, ciężki master doprało się w 90 stpniach po dwóch praniach. Choć jak nowe i tak nie było.


Zgadzam się z przedmówcą!!!

Ja wprawdzie nie piorę swojego kimona wcale (pierze je moja teściowa - przynajmniej się do czegoś przydaje i to skutecznie!!!), ale nie każdy ma taką teściową. Za każdym razem się dopiera bez większych problemów - chyba - pralki trza by było spytać :) :) :) . Jednak już nie wygląda jak nowe za to jest śnieżnobiałe (przez pierwszy trening po praniu, bo zaraz mi je wybrudzą - swoją drogą najbardziej brudzi mae geri :lol: - mamy brudną salę (sprzątaczki się nie spisują), aż kamyczki się w nogi wbijają ).
Za każdym razem je gotuje w ponad 90 st. Celsjusza i chyba wsypuje więcej proszku niż piszą, ale musiałbym spytać teściowej, bo nie będę nad nią stał w piwnicy jak będzie prała - jeszcze co pomyśli :D - a lepiej żeby nie myślała zbyt wiele tylko prała jak do tej pory). Kimono mam już 3 lata (ale miało 1 rok przerwy), jest to judoka, niestety teraz jest b.sztywne po praniu (szczególnie góra), tak jak ktoś z Was pisał jak zbroja, ale jeszcze daje rady bez problemu. Zauważyłem też, że po 4-5 praniu z gotowaniem już się w zasadzie nie kurczy.
Proszku nie podam bo to by była reklama. :twisted:
Powiem tylko tyle, że jest to jeden z najdroższych proszków (nie jakaś tam Zosia samosia) i gdyby nie to, że się wszystko dopiera, to bym się nie zrzucał :lol: :lol: :lol: , a i prać nie muszę. :wink:
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy kimonko mize byc snieznobiale
Uhu,mae geri należy do najbardziej brudzących technik :twisted:
Ale i tsuki brudzi wtedy,gdy ktoś zedrze sobie kości np.przy krokodylkach :twisted:
  • 0

budo_gregorm7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legnica

Napisano Ponad rok temu

Re: czy kimonko mize byc snieznobiale
Ojjj tak... krokodylki... a wesołe czy smutne (co za różnica i tak są przes... nie będę się wyrażał). W każdym razie zgadzam się, że krew może zostawić ślady, które później trudno doprać, ale polecam najpierw zimną wodę (im szybciej tym lepiej), a dopiero później do prania.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: czy kimonko mize byc snieznobiale
sory że pytamm. Co to są te krokodylki? :twisted: Jak coś fajnego to z góry kupuję. :D :D
  • 0

budo_freestyler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: czy kimonko mize byc snieznobiale
chyba jaja sobie robisz :) krokodylki to zasuwanie na kosteczkach w pozycji niskiej pompki przez cala sale po parkiecie :)
  • 0

budo_gregorm7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legnica

Napisano Ponad rok temu

Re: czy kimonko mize byc snieznobiale
Krokodylki są zajefajne. Są dwa rodzaje: wesołe i smutne.
Wesołe :D to takie, podczas których trzeba podskakiwać na kostkach i na nie spadać, więc nie jest to pozycja niskiej pompki (jak napisał Freestyler), bo cały czas trzeba nie dość że pompować, to lądować na kosteczki (przerypane). Lepsze są smutne :( , bo nie trzeba podskakiwać w powietrzu, tylko normalnie po ziemi, ale i tak dają czadu. Najgorzej jest przechodzić pod ćwiczącymi między nogami, jest nisko i wąsko, ciasno, ale to już inna sprawa.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: czy kimonko mize byc snieznobiale
wesołe czy smutne to jest fajne - ćwiczenie znam ale pod jakąś inną nazwą, wyrabia piąchy. :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024