Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blizny, mementa,znaki courage


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_pirro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Blizny, mementa,znaki courage
Czy jak tam mozna inaczej nazwac rzeczy ktore czasem na czlowieku powstaja podczas roznych dziwnych zabaw. Ja jestem ciekaw waszego stosunku do takich takich rzeczy. Np. moja laska gdy czasem z czuloscia :) popatrze na jakas blizne i powiem: no ja bylem sam a ich 13... :) To dziwnie sie patrzy. Ja sie wychowalem na May'u innych takich, a tam blizny byly szlachetnym memento po walce. Tego nie mozna zawsze traktowac w ten sposob. Jednak kurcze u mnie tkwi taka cicha duma z powodu takich rzeczy. (pamietacie jak w "Szczekach" ten naukowiec i rybak licytowali sie kto ma gorsze blizny i po czym? Dobre)
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blizny, mementa,znaki courage
A dla mnie blizny wygladaja syfowato :( i czasami wqrwiam sie , ze zawsze ktos mnie zatnie by zrobic kolejna. Zanim taka siateczka biala zniknie z rak to dziwnie tak pokazywac ja na codzien.
  • 0

budo_sidd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Blizny, mementa,znaki courage
No to jestem troche syfowaty oczywiscie nie wszytkow walce zdobyłem ale mam pare i nie wstydze sie tego one mi moowia i innym tesh powinny ze potrafie bronic siebie i swych przekonan a czasami poprostu sie posparingować:P
Jestem Za Bliznami
  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blizny, mementa,znaki courage
Blizny raczej chyba mowia o tym ze powienienes popracowac nad obrona siebie samego tymczasem...
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blizny, mementa,znaki courage

Blizny raczej chyba mowia o tym ze powienienes popracowac nad obrona siebie samego tymczasem...


To zalezy ... ja pracujesz jako "manekin pokazowy" i chcesz komus pokazac technike to on cie musi zajechac ... a jak zajezdza cie za mocno - to slad zostaje a czasami na sparingu kontrola wysiada i zamiast tak na 50% mocy idzie sie na full.
A ostatnio to sie smiesznie z pitbullem bawilem ... on bral moja reke jak gryzak. Jak wlascicielka uprzedzila , ze moze sie zapomniec to tylko wzruszylem ramionami - wiecej juz widac nie bedzie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024