Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak was sprowokować?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: jak was sprowokować?
Mnie nie jest łatwo wyprowadzić z równowagi tekstami.
Nawet jak zaczyna się przepychanka, to nie atakuję. :wink:
Często napastnik stwierdza "co za pipka" i mnie zostawia. A jak nie, no to nie zazdroszczę sytuacji... :)
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: jak was sprowokować?
Kiedyś (cóż za zbieg okoliczności!) idąc po nowy pas do budo shopu :-) , nie tak dawno, podeszło 2 sk8óff. "Wyskakuj z bluzy frajerze!!" Kolesie byli wyżsi i chyba jeden był troche przypakowany, ale zaryzykowałem
text: "Sp**********e!!" i spokojnym krokiem odszedłem...
Kolesi zatkało :shocked!: i dali mi spokój! A jakby co to bym im nie robił krzywdy, tylko wpadł do jakiegoś sklepu... No, w ostateczności kopa w krocze, hiza albo empi w łeb...
  • 0

budo_lttiger
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: jak was sprowokować?
u mnie tryb agresji sam nie wiem czemu wywołują sytuacje na drodze, podczas prowadzenia samochodu .juz kilka razy zdazało mi sie urzadzac rajdy (czesto udane) za kims kto sprowokowal mnie jakims glupim manewrem, trabieniem, a potem obrazliwymi gestami
ostatnio agresja mi sie wlaczyła jak mnie jeden palant ochlapał woda z
kałuży , zrobilem krotki sprincik, dopadlem goscia na czerwonym swietle, otworzylem drzwiczki, spojrzalem na wiesniacko-dresiarski ryj goscia, potem .............. , i tu konsternacja.........przypiety byl pasami wiec nie kontynuowalem poprzestalem na slownej reprymendzie i pouczeniu o niestosownosci zachowania. itd.
a kogo by z moich znajomych nie spytac to odpowie,ze spokojniejszego goscia od mnie to ze swieca szukac....... tylko ta agresja za kółkiem.....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024