Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seitedo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Seitedo
cześć
Dziś z moją lepszą połową chodzilem po sklepach i na jednej z witryn zauważyłem ogłoszenie :

samoobrona dla kobiet sekcja karate "Seiken" SEITEDO KARATE - prwadzący reklamuje się trzecim danem

Chciałbym się dowiedzieć się szczegółów o tym stylu , jak jest z jego skutecznością w ulicznej walce, czy zawiera chwyty, rzuty

Sam trenuję kicka w bardzo przyzwoitej sekcji ale na podstawie wiadomości z Budo wydaje mi się , że najbardziej odpowiadałby mi Shidokan ze względu na techniki grapplerskie - czy Seitedo jest zbliżone
  • 0

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Seitedo
podpisuje sie pod prozba.... ostatnio dowiedzialem sie ze w mojej miescinie tez jest to to i chcialbym sie dowiedziec co nie co... :P
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Seitedo
Musicie poczekac na Mariusza bo on wie najwiecej na temat seitedo bo kiedys trenowal. Ja wiem ze nic nie wiem :wink:
Piotrek
  • 0

budo_jakub kuźniacki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Seitedo
Seitedo niczym nie rozni sie od kyokushinu,a ich Shihan Czaplan to(OCENZUROWANO).Nie warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wiem z autopsji...
  • 0

budo_sedam
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seitedo
Witam wszystkich :D
Śledząc dyskusję dotyczącą m.inn. Seitedo muszę odnieść się do kilku wątków dyskusji aby , rozwiać niektóre wątpliwości i sprostować nieprawdziwe informacje .
1. samochody , o których pisał jeden z kolegów , rozdawał niejaki Mariusz Śmierciak z Nowego Sącza twórca wszechstylowego karate :) i nie ma to nic wspólnego z Seitedo . Na przyszłość kolego zanim coś napiszesz to sprawdź czy posiadane informacje masz prawdziwe.
2. Jeden klijent z Lubina pisze że Shihan to ... i Seitedo nie poleca z własnej autopsji . Otóż człowieczek ten przylecieł na jedno jedyne zgrupowanie , nie dotrwał do końca i poleciał do Lubina. Tam zaczął kombinować , sprawa się rypła i jak szybko przyleciał tak szybko wyleciał z Seitedo. O sprawie powiadomiono ćwiczących i rodziców . Może mu się nie podobać.
3. Dlaczego spadła ilość ośrodków ? niekoniecznie przez recesję jak pisze jeden z kolegów . Powody są inne ... kiedy powstawało Seitedo przyszło do nas wielu ludzi i istotnie było nas wielu ale z tego wielu , wielu było do niczego. Niektórzy przyszli dla kariery, inni dla stopni a jeszcze inni nie wiadomo dlaczego. Szansę i pomoc otrzymali wszyscy ale nie wszyscy z niej skorzystali . Kiedy okazało się kto jest kto a po jakimś czasie zawsze szydło wychodzi z worka,to im po prostu podziękowaliśmy. Chcemy pracować z ludźmi poważnymi a nie nierozgarniętymi fajtłapami . Oczywiście byli i tacy którzy odeszli sami bo albo nie mogli sprostać naszym wymaganiom albo zamarzyli o własnej karierze . Tak czy inaczej postanowiliśmy, że lepiej żeby nas było mniej ale konkretnych i wartościowych instruktorów.
4. Obecnie mamy 50 oddziałow w Polsce - to mało ? i będzie więcej !!!
5. Odnośnie stopni DAN ... egzaminy w Seitedo są najcięższe w Polsce . Nie wierzysz ... przyjedź , zobacz , przeżyj . Tylko raz z okazji wizyty Kancho egzaminy odbyły się na sali , wszystkie inne na piachach Bałtyku . Ludzie tam padają ale wstają i trwają dalej, mało kto wraca z egzaminu o własnych siłach . Więc jak nie wiesz to nie mów. Szansę w Seitedo dostaje każdy ale nie polega to na dawaniu stopni lecz na możliwości przystąpienia do egzaminu.
  • 0

budo_nomen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seitedo
Cześć Mort!
W seitedo grapplingu jako takiego nie ma, natomiast są rzuty, dźwignie itp. Zajrzyj na naszą stronę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tam znajdziesz wszystkie informacje na temat zasad prowadzenia walki i samoobrony.
Pozdrowienia. :D
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seitedo
sedam
przestań chramolić głupoty,gdyz aby zwiększyć swoją byłą organizację rozdawaliście dany każdemu kto tylko wywiesi plakat seitedo w swoim mieście.Sami sobie zgotowaliście los przyjmując w swoje szeregi wyrzutków z innych styli,którzy nie powinni nigdy prowadzić zajęc karate z różnych powdów ale wasza chciwośc i chęć bycia największą orghanizacja była tak duża ,że braliście wszystko co się ruszało i kończynami machałol.
Może Ty kolego napiszesz ,gdzie czapla zdwał na 1,2 i 3 dan w seitedo po tym jak nie zdał na 1 kyu w kiokuszin ?
:-) :( :)
  • 0

budo_sedam
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seitedo
Karateko 1 - sprawdź pisownię Kyokushin :D
Nie denerwój się , byliśmy, jesteśmy , będziemy :D
Wiemy że Wam to nie na rękę - przeżyjecie ... :cry:
Odpowiedzi szukaj w postach - kto szuka ten znajduje :idea:
Mniej nerwów i złośliwości a wszystkim nam to wyjdzie na dobre :oops:
Info które zamieściłem uzyskałem specjalnie dla Ciebie bo cię lubię :)
OSU !!!!
  • 0

budo_nomen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seitedo
Sedam! Nic dodać nic ująć!
Karateka1 to jesteś karateką ale tylko z nazwy. Najpierw zorientuj sie w temacie a potem pisz. Jeżeli ci tak żle to jedź do Korei. To wolny kraj. Tam ci będzie dobrze!!! :) :) Jak widzę nie masz bladego pojęcia o Karate. Twoje pojęcie karate zprowadza się do gnojenia wszytkich, którzy nie ćwiczą tego co ty. Więcej pokory!
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seitedo
nomen jak się nauczysz robić kata i na zgrupowaniach już się z Ciebie przestaną śmiać koledzy to będzie ok.A tak przy okazji nie wchodz w tyłem twojemu wodzowi sedanowi-hihihi :)
  • 0

budo_sedam
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seitedo
Karateka 1 - pudło , nie trafiłeś Hi Hi Hi :D
Ale się musiałeś wkurzyć :oops:
Widziałeś kiedyś dobermana albo doga ? To są wielkie silne okazy kroczące z dumnie podniesionymi głowami. Jak taki DOG da głos to jest wydarzenie. Najgorsze są takie małe popyrtane kundle . Goni to nie wiadomo za czym, szczeka cholera wie na co , atakuje samochody chcąc przegryźć oponę i nikt się nimi nie przejmuje. Opony przegryżć się nie da , samochodu się nie zatrzyma a kundel często ginie pod kołami .
Ot to taka przypowieść .... :D :D :D
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Seitedo

Karateko 1 - sprawdź pisownię Kyokushin :D
Nie denerwój się , byliśmy, jesteśmy , będziemy :D


karateka1 tylko napisal wymowe kyokushin jako kyokuszin

Ale jak sie kogos poucza to najpierw trzeba sie nauczyc pisowni polskiej :)
a teraz nie denerwÓj sie :) :) :)
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Seitedo

Karateko 1 - sprawdź pisownię Kyokushin :D
Nie denerwój się , byliśmy, jesteśmy , będziemy :D


karateka1 tylko napisal wymowe kyokushin jako kyokuszin

Ale jak sie kogos poucza to najpierw trzeba sie nauczyc pisowni polskiej :)
a teraz nie denerwÓj sie :) :) :)


No rzesz... :( Wszystko zepsules... :? A juz chcialem ich wyszydzic... :( :twisted:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seitedo
Panie Czapla niech sie pan nie osmiesza takimi wywodami i historyjkami bo co by było gdzyby opowiedzieć przypowieśc o shihanach oszustach ,którzy tak naprawde są sempai co ? :(
  • 0

budo_nomen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seitedo
Wiesz co tzw.Karateko? Powinienes sie leczyć.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seitedo
Panie kolego ja mam szansę się jeszcze wyleczyć ale w twoim przypadku to jest już za pożno.

PS.Nic nie mam do seitedo tylko nie lubię oszołomów i kłamców ,którzy oszukują dzieciaki na tym forum.Już raz się przejechałeś na kłamstwie i powinienies wiedzieć,że silnej organizacji karate nie da się zbudowac obiecankami i czarnym pasami,tym bardziej,że w Polsce jest co raz trudniej się przebić w sportach walki,gdyz obecnie u nas powstaje więcej szkół karate niż styli na świcie.
Z poważaniem

mały człowiek z 10 kyu
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seitedo
No gdzie są Ci obrońcy i koledzy Oleinika z seitedo?
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seitedo
Karateka:prawdziwy hit-wczoraj w Gazecie Poznańskiej dali wywiad z jakąś dziewczyną z danem od Olejnika-będę miał to w poniedziałek,to coś przytoczę.Podobno coś tam o K1 i realnej walce szemrała...
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seitedo
Ty ludzią z seitedo a teraz farbowanego Kk brakuje czapek Klaunów
  • 0

budo_doberman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z daleka...

Napisano Ponad rok temu

Re: Seitedo

2. Jeden klijent z Lubina pisze że Shihan to ... i Seitedo nie poleca z własnej autopsji . Otóż człowieczek ten przylecieł na jedno jedyne zgrupowanie , nie dotrwał do końca i poleciał do Lubina. Tam zaczął kombinować , sprawa się rypła i jak szybko przyleciał tak szybko wyleciał z Seitedo. O sprawie powiadomiono ćwiczących i rodziców . Może mu się nie podobać.

No więc do rzeczy!
1.Klijent????????Pisze się klient :)
2.Nie dotrwałem do końca...po prostu na drugi dzień nie było siły pójść na salę, boz soboty na niedzielę balowaliśmy z sensejami.Od czwartku byłem na nogach, to miałem prawo paść na pysk.
3.Dzieci po egzaminie czekały ponad pół roku na certyfikaty-mimo wysłanych pieniążków i danych maluchów.
4.Nie ja wyleciałem, tylko napisałem do PCSK rezygnację z mojej współpracy,na co shihan za moimi plecami powysyłał bzdurne pisma do rodziców tychże dzieci.Zostały one skwitowane ziewnięciem,ponieważ dzieci trenowały dalej-przychodziły do mnie a nie na seitedo :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
DLA ZAINTERESOWANYCH WKLEJĘ ZA JAKIŚ CZAS SKANY TYCHŻE PISM.
5.Kombinacji żadnych nie było,poniewaz opinię u ćwiczących i ich rodziców mam nadal na 5+.
A shihan czapla może polecieć na dorsze-oczywiście przy okazji egzaminu nad bałtykiem :) :) :) :) :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024