Skocz do zawartości


Zdjęcie

Warszawa Shidokan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Warszawa Shidokan
Dlaczego z netu znikły dane o Shidokan w Wawie?
Na stronie Shidokan.pl nie ma adresu sekcji, godzin
treningów.

A
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawa Shidokan

Dlaczego z netu znikły dane o Shidokan w Wawie?
Na stronie Shidokan.pl nie ma adresu sekcji, godzin
treningów.

A


A Pan sie dopiero obudzil? :wink: Zdazyl juz sie zmienic sezon i poprzednie dane (z czerwca) byly juz nieaktualne. Jeszcze nie mam nowego grafiku na Warszawe. Choc jest oczywiscie i powod tego dlaczego jeszcze go nie mam. Sa to osobiste sprawy instruktora, ktory nie mogl narazie rozpoczac dzialalnosci sekcji Shidokan. Mam jednak nadzieje, ze wszystko wroci szybko do normy i sekcja ruszy.
Na pewno pojawia sie zaraz informacje o tym na stronie.


Pozdrawiam,
MR.
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawa Shidokan

A Pan sie dopiero obudzil?

Ja te dane straciłem z oczu już dawno, ale dopiero teraz probowalem znalezc je jeszcze raz.
Myslalem ze cos pokrecilem.

A
  • 0

budo_g[l]s
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawa Shidokan
A wiadomo moze kiedy ruszy sekcja w Warszawie i czy moze bedzie cos na Pradze??? :)
  • 0

budo_grey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawa Shidokan
Ja w oczekiwaniu wzialem sie wlasnie za kicka i judo. Z tym że aby to miało sens, spędze tam pewnie z pół roku mimium. Tak więc dla mnie początek przygody z shidokanem odwleka się coraz bardziej...
Inna rzecz, że wciąż na oczy shidokanu nie widziałem, więc tak na 100% nie jestem pewien, czy mi się spodoba. Opisy to jedno, rzeczywistość to drugie.
Dlatego z takim utęsknieniem czekam na otwarcie shidokan dojo w Wawie - chcę wreszcie zobaczyć tą odmianę karate! :)
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawa Shidokan
Ja tez z utesknieniem czekam na rozpoczecie dzialalnosci sekcji warszawskiej. :) Niestety nie wyglada to dobrze, prywatne problemy okazaly sie powazniejsze i wziely gore...
Szukamy teraz rozwiazania tej sytuacji. Z pewnoscia sekcja nie ruszy w pazdzierniku - jezeli bedzie cos wiadomo na pewno dam znac.


Pozdrowienia,
MR.
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawa Shidokan

Ja w oczekiwaniu wzialem sie wlasnie za kicka i judo. Z tym że aby to miało sens, spędze tam pewnie z pół roku mimium. Tak więc dla mnie początek przygody z shidokanem odwleka się coraz bardziej...


Gdzie trenujesz?

A
  • 0

budo_grey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawa Shidokan
Zapisałem się do Siekoczyńskiego na kicka, ma bardzo dobrą opinię. Póki co chodzę na początkującą grupę więc uczę się samych podstaw, ale to chyba dobrze. Uderzeń i kopnięć uczyłem się w dużej mierze sam, a to oznacza, że robię całkiem sporo błędów.
Judo, grupa średniozaawansowana, w ramach WFu za darmochę na Karowej, sekcja UW.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024