Skocz do zawartości


Zdjęcie

sciema aikido?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
69 odpowiedzi w tym temacie

budo_astor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Kochany Szczepanku (pozwolisz, ze tak pieszczotliwie się do Ciebie zwrócę?, mój Ojciec ma tak na imię!)( więc juz Inspektorze Szczepanie nie jestem anonimowy...natomiast Ty jestes anonimowy i ukrywasz sie pod nickiem, tak samo zreszta jak pozostali...ale taki to juz urok neciku- czujemy sie bezpiecznie za szklana szybką monitorka....). Natomiast Wędlina robi nam koło pióra, a my będziemy się sobie przedstawiać? Ja się tam nie podpisze bo nie czuję takiej potrzeby i tu kazdy jest anonimowy!!! No chyba, ze bede pionierem i należny mi bedzie szacunek...
Z miłą checią zostanę męczennikiem forum!!!!!! I wywalcie mnie Panie Moderatorze, i przykładnie ukarajcie-Bardzo prosze życząc Wam miłego treningu i dobrego samopoczucia z wypełnionego obywatelskiego obowiazku na drodze harmonijnego rozwiju ducha, umysłu i ciala....(moze nie powinienem tego rozdzielać spacjami i przecinkami, ale zrobiłem to bo byscie nie mogli przeczytac ( z czym i tak macie jak widać klopoty (wg Aiki')ego))
Pozdrawiam Wasz męczennik Astor (wkrotce beatyfikowany)!
  • 0

budo_taisho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Hehe
Ale masz gadane stary.
Na stos!!! ;)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Astor.. no .. przegiales.. Szczepan ci nie odpisze ,bo to jest "niemerytoryczne". Juz kilka watkow czeka na odpowiedz moderatora i cisza...
Panei moderatorze.. moze czas na staniece twarza w twarz z faktami ? Sciemnianie ,ze sie wyjechalo , ignorowanie postow, i granie na przeczekanie to nie jest godna postawa.

Aiki
  • 0

budo_astor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Ponieważ większość z Was nie rozumie o czym pisze postaram się Wam to wyjaśnić: otóż mnie można prowadzić zajęć jeśli się nie ma formalnych (państwowych) uprawnień do prowadzenia tego typu zajęć…czy ja który świetnie prowadzę samochód oznacza że jestem instruktorem nauki jazdy? Czy będąc pilotem Jumbo Jeta mogę uczyć (nie posiadając uprawnień): dzieci , młodzież i dorosłych pilotażu odrzutowców? Czy będąc płetwonurkiem (nie posiadając uprawnień) mogę prowadzić kurs nurkowania?
W sekcji aikido Wędlina tylko On posiada uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej (zdobyte zdaje się że w przeciągu 15 minut!!!!! ( łapka i znajomości)!
A zajęcia kiedy Wandalinow mieszkał jeszcze w Lublinie/Chełmie (albo gdzieś tam…), i nie chciało mu się przyjeżdżać na treningi (ponoć trenuje pięć razy w tygodniu (sam tak o sobie mówi!)- jaki kwach???!!!(ciekawe z kim, gdzie i u kogo (chyba u S.S.?)), (a może pięć razy w tygodniu jeździ do J.W. do Szczecina?, albo do Savegnago?!) prowadzili Jego uczniowie, którzy nie posiadali (i nie posiadają) nawet drugiego kyu nie mówiąc nawet o uprawnieniach instruktorskich… Teraz Wędlina otwiera drugą sekcję aikido w Warszawie- zobaczcie, że godziny treningów częściowo (to b. delikatnie powiedziane) się pokrywają, a podobno to sam Moszczu będzie prowadził te zajęcia!!!!!! Chyba ma jakiś sprzęt multimedialny do konferencji, albo coś do teleportacji, a może nauczył się tego od S.S, aby być w kilku miejscach jednocześnie?
Poza tym pisząc o sobie że: orzeka coś jako pedagog (cytat) daje Nam do zrozumienia, że jest pedagogiem- ,a aby nim być trzeba skończyć studia, albo choćby jakieś studium, a jago edukacja zakończyła się na poziomie szkoły średniej….( bynajmniej nie o profilu pedagogicznym…)!!! To samo jeśli chodzi o to że jak pisze jest doświadczonym trenerem (cytat), a o ile mi wiadomo jest tylko i wyłącznie instruktorem rekreacji ruchowej (15 minutowy kurs!!!) ze specjalnością aikido. Żeby być trenerem trzeba skończyć studia na AWF!!!! Bo można być instruktorem ( I stopień wtajemniczenia), trenerem ( II stopień wtajemniczenia i trenerem kadry narodowej ( III stopień wtajemniczenia), i na tym koniec do bycia trenerem należy ukończyć wyższą uczelnie o profilu sportowym , a jak zapewne wiecie w Polsce aikido nie podpada pod sport???
Do tego Wędlina pisze o sobie (cytuję): Mistrz o najdłuższym stażu treningów Aikido oraz posiadacz najwyższego stopnia mistrzowskiego Warszawie (koniec cytatu…) I na tym kończy spójrzcie tylko na Jego ulotką reklamową!!!!!! I nie są to słowa wyrwane z kontekstu tak jast po prostu napisane!!!!!
Zobaczcie jak daleko uciekli Jego wspólnicy, którzy pomagali mu prowadzić defacto za Niego Jego sekcję aikido? Czy wiecie, że jak kiedyś po długiej swojej nieobecności zjawił się na zajęciach aby zebrać kasę za zajęcia to uczniowie w Jego dojo, na Jego zajęciach nie wiedzieli kto ich odwiedził (że to ich Moszczu)?
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Tony blota, kubly pomyj, i nic z tego nie wynika, po co wogole zaczynac taka "dyskusje". Astor nie podoba Ci sie Senseii Velinov, to idz zorganizuj pikiete pod jego dojo razem z Fajterem, ktory ten temat zaczal. Macie do tego demokratyczne prawo. A nie wchodzisz na forum lamiesz swiadomie regulamin a pozniej krzyczysz ze zostaniesz meczennikiem jak Cie wywala. Widze ze niemaly wplywa na Ciebie miala chyba inny senseii niejaki Andrzej L., on tez od Samoobrony.[/list]
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
gambit - pokaz gdzie astor cs zlamal ?
Poza tym, uwazam ,ze to nci zdroznego ,ze na forum budo wytyka sie palcami ,kogos kto nie jest w porzadku wobec swoich uczniow.


Aiki
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Wybacz Astor ze najpierw odpowiem Aiki'emu, wiesz, przynajmniej jest gwarancja ze on nie jest wirtualnym aikidoka :lol:

Sorry ale naprwade jestem super zajety, nie dam rady odpowiadac na wszystkie nteresujace mnie tematy. Co tydzien jestem na stazu(H.Ikeda, Chiba, Kanai, Kawahara, a w nastepny weekend Sugano sensei). w tzw miedzyczasie cwicze codziennie w dojo oraz prwadze zycie rodzinne. Sam nie wiem jak mi stracza czasu na prace 8 godz dziennie..U nas na jesieni to okres stazy, nie na to nie poradze.
Jakbys mial watpliwosci czy to prawda to mam co najmniej 100 swiadkow z kazdego stazu rotfl nie sa to wprawdzie swiadkowie jehowa, ale darowanemu koniowi...wiesz jak to mowi przyslowie :lol:

Ok twoja kolej Astor. Coraz wiecej mam watpliwosci co do ciebie. Nie tylko powtarzasz sie (ile qrna razy mozna czytac o tym 15 minutowym kursie :( ) , zadnych nowych faktow, nudziaz z ciebie a i do tego chcesz byc sprytniejszy niz naprawde jestes. Zero konstruktywnych postow. Juz dawno doszedlem do wniosku to droga do nikad na forum dyskusyjnym.

Jesli chodzi o podpisanie sie prawdziwym nazwiskiem, to wynika to z mojego lenistwa. Moje doswiadczenie wykazuje ze ci ktorzy sie podpisuja maja znikome tendencje do wygadywania bzdur i oczerniania innych za plecami. Wiec sami sie moderuja, czyli nic nie musze interweniowac. Proste, nie? :wink:
Ja cie nie strasze zadna prokuratura Astor. Po prostu sprawdze wtedy kto ty jestes i czy mowisz prawde czy nie. Mam swoje kanaly informacyjne nawet w Polsce :lol: A na razie to daj se luza albo pisz jakies rzeczy technicznie interesujace a nie napady osobiste, bardzo prosze.
  • 0

budo_astor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
sluchaj Gambit TY TLUKU....MULE PASIASTY..........powiedz mi gdzie ja kurwa zlamalem regulamin no powiedz mi........w ktorym miejscu...sami obrzucacie blotem kogos tam..........i powiedz mi w kotrym mijescu napisalem ze zostane meczennikiem.........co?????????............i co ma to tego Lepper...jeszcze wiekszy tluk niz ty...........moze ty Gambit nie rozumiesz polskiego jezyka....to sie cofnij do szkoly podstawowej i sie naucz jak nie rozumiesz tego co ktos pisze........... :) :) :) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Wydaje mi się, że ban dla niejakiego Astora byłby odpowiednim rozwiązaniem po jego ostatnim tekście ......
:evil:
  • 0

budo_mahakala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Astor ostro jedziesz, ale czy warto tak się emocjonować, więcej dojrzałości emocjonalnej w końcu to nie bazar.
A co do Velinova to wnioskuję z Twoich postów że go nieźle znasz, może to nawet Twój były Sensei, więc przez wzgląd choćby na to nie powinieneś tak się wyrażać o nim w dodatku publicznie bo sam sobie koło dupy robisz, czemu to służy??? a jak nawet nie należysz do tej sekcji i nigdy wcześniej nie należałeś to co Cię taki człowiek obchodzi, to sprawa jego i tych co do niego chodzą. Rewolucji swoją opinią nie zrobisz na tym forum, więc udaj się do niego i wyżygaj mu wszystkie swoje żale...
a frustracja szkodzi i wyjdzie Ci to na stare lata :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024