Skocz do zawartości


Zdjęcie

sciema aikido?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
69 odpowiedzi w tym temacie

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
To Goniah:
Co tam słychać?
Fajna fotka, ale wolalbym Ciebie :idea:

Co do MV i SS - fajnie sie gada o kims, zwlaszcza popularnym i zwłaszcza pod przykryciem maski forum.
Dajcie se siana.
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
jup

swoja droga niezly filantrop z tego mistrza Velinova ...
tu na zdjeciu z mistrzem sevanago , tu z bokserem saleta , tu z uczestnikami bb , tu w programi obron sie sam ... bez kitu - komercha na maxa... tfu
  • 0

budo_goniah
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wuwua/london

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?

Smail napisal

Fajna fotka, ale wolalbym Ciebie

Ale w jakim sensie? :lol:
  • 0

budo_astor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
…a dziś z rana Wanilla sensei prawdopodobnie zrobił wielką kupę- podobną do słonia, a może bardziej podobną do bitwy z kilkoma uke lub „Bitwy pod Grunwaldem”… (S. Dali też zachwycał się swoimi gównami i między innymi pewnie dlatego był geniuszem), czemu jednak taki wkład kulturalny i intelektualny został pominięty i nie umieszczony na stronce internetowej- doprawdy nie mogę tego pojąć???
…a propos podobno ekipa filmowa SS ustawia na Wandalinie tylko światło, ciekawe skąd czerpał inspirację nasz polski Miszczu rzucając po jednej z libacji aikido- alkoholowych pustymi butelkami po piwie w ściany pewnego hotelu?. Może już wtedy wyprzedził naszą epokę i antycypował swoje zapewne długie rozmowy o życiu z SS?
„…Stwierdzam powyższe fakty nie tylko jako doświadczony trener, ale orzekam jako pedagog i wnikliwy obserwator.” I podpis „naszego” kochanego pupilka to cytat z Jego ulotki reklamowej…o ile mi wiadomo żeby być trenerem należy skończyć jakiś AWF (nawet na Zadupiu) a, Wędlin posiada tylko uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością aikido zdobyte defacto w przeciągu 15 minut, żeby być pedagogiem trzeba też skończyć jakąś wyższą uczelnię, a Wedlinie mylą się chyba pojęcia bo też na”pe” poligrafia to nie pedagogika (bo nasz Kochany „Mistrz o najdłuższym stażu treningów Aikido oraz posiadacz najwyższego stopnia mistrzowskiego Warszawie.” (kolejny cytat chyba daje do myślenia? Nieprawdaż?) ukończył szkołę średnią zdaje się , że Technikum Poligraficzne…i to by było na tyle. ZAPRASZAM NA TRENINGI DO JEGO DOJO!!!!!!!!!!!
:twisted:
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
... o kurna,




mam de ja vu ?
  • 0

budo_nagasz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Astor, moze podzielilbys sie z forumowiczami co takiego zrobil Ci Marcin Velinov ze tak po nim jedziesz? Czlowiek jest komercyjny, fakt, ale co w tym zlego? Piszesz ze jego reklama to sciema, jak ktos chce sprawdzic co naprawde jest warte jego aikido niech odwiedzi dojo i sie przekona. Wg. mnie oczernianie kogos na forum (samemu bedac anonimem) podchodzi juz pod granice dobrego smaku... Moze przedstawilbys sie i powiedzial dlaczego Velinova tak ... hmm... nie lubisz?
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
skorzystam, puki temat nie zostanie zamkniety i odpisze do Goniah.
Oj Goniah, Goniah w pełnym senie , w pełnym...
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
jup

a wyslalem posta do mistrza , bardzo spokojnie proszac o wyjasnienie wszystkich kwestii ktore sa dla mnie niezrozumiale
to bylo przedwczoraj. do dzis nie odpisal - ale byl weekend. jak cos dostane to dam znac
  • 0

budo_grey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?

a dziś z rana Wanilla sensei prawdopodobnie zrobił wielką kupę- podobną do słonia

[itd]


No owszem, krytykuje to, co widzialem na stronie. Nie darze takze szacunkiem SS, czego nie ukrywam, ale takie teksty IMHO nie kwalifikuja sie zupelnie na forum... czy w ogole jakiejkolwiek dyskusji. Szczepan cos powinien z tym zrobic.

Troche inne mialaby to zabarwienie, gdyby osoba wypowiadajaca takie sensacje nie ukrywala sie pod pseudem, ale tak... zasluguje na wykreslenie.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
jakiego mistrza??

Aiki
  • 0

budo_astor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Ludzie!!!!!!!!!!!! Czy nie widzicie co ten pozer wyrabia, jaką On wystawia Nam Aikidokom opinię i markę? Przecież On w Swoim chyba każdym słowie kłamie? Poza tym właśnie ukończyłem 15 minutowy kurs (dla zawodowych pedagogów, doświadczonych trenerów i wnikliwych obserwatorów- jak Wandalinow pisze sobie…) latania Jumbo Jetem i z miłą chęcią zaproszę wszystkich chętnych na krótki lot (w szczególności mistrza Wędlinę i tych, którzy nie posiadając uprawnień instruktorskich (bo żeby być trenerem trzeba skończyć studia na AWF, a instruktorem skończyć odpowiedni kurs!!!!!!) prowadzą zajęcia aikido, kiedy Nasza gwiazda kręci filmy w Hollywood). Zaznaczam, że mam do latania wielkie serce i szczere checi…ciekawe czy są jacyś chętni, a może powinienem pokazać się w towarzystwie np. Usamy Bin Ladena? A może nakręcę z nim jakiś aikido film?
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Grey . no nie.. astro pisze prawde. A ze prawda jest taka jaka jest - to dlaczego go karac?Nie rozumiem.


Aiki
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Tak dla jaj...
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Qrczaqi, nie mozna spokojnie na staz wyjechac :( Astor taki jestes anonimowy as w krtyce niewybrednej, moze bys sie podpisal prawdziwym nazwiskiem to by mozna bylo twoje "rewelacje" bardziej sprawdzic, co?
Popytalem sie paru ludzi co znaja Velinowa zanim przyjechal do W-wy.To ze wali komercje to jedno, ale zeby za plecami i anonimowo go opluwac to calkiem inna historia.
Miej odwage sie podpisac, a jak nie to wywalam twoje historie wyssane z palca.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
znam velinowa od 16 lat.. Astor nie klamie. Moze jak napisze to duzymi literami to moderator to zobaczy. NIE KLAMIE.

Aiki
  • 0

budo_paweld
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czestochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
ogolnie ta Wasza dyskusja jest bezsensu...

ten klamie, ten nie klamie, ten lepszy , gorszy czy komercyjny...
kazdy watek tak wyglada...ja jestem lepszy ale ci nie pokaze bo tradycja mi zabrania a moj sensei to latal F16 i jezdzil gokartem i jest napewno lepszy!


Aikidocy potrafia tylko polemizowac, moze spotkajcie sie i sie sprubujcie?
:evil:
  • 0

budo_snajper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 388 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Unia Europejska

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Nie można, filozofia harmonii i pokoju zabrania :) :)

S.
  • 0

budo_astor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
[/quote]
dzieki za poparcie- mysle- ze b. latwo sprawdzic te informacje czy sa wyssane z palca- a jesli nie ?T co zrobi Moderator Forum? a jesli sie podpisze imieniem i nazwiskiem i to co pisze okaze sie prawda to co. Dostane jakis medal?
  • 0

budo_astor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
znam velinowa od 16 lat.. Astor nie klamie. Moze jak napisze to duzymi literami to moderator to zobaczy. NIE KLAMIE.

Aiki

Może i napiszę jeszcze wiecej, ale niektórzy i tak nie potrafią czytać!!!!!!!
A poza tym to nudzi mnie już temat Wędliny...i nie chce mi się rozpisywać o błazeństwach tego gościa....

Astor taki jestes anonimowy as w krtyce niewybrednej, moze bys sie podpisal prawdziwym nazwiskiem to by mozna bylo twoje "rewelacje" bardziej sprawdzic, co?

To co chcesz Panie Moderatorze- Prokuratorze chcesz sprawdzać moje imię i nazwisko czy to o czym pisze?

Popytalem sie paru ludzi co znaja Velinowa zanim przyjechal do W-wy.To ze wali komercje to jedno, ale zeby za plecami i anonimowo go opluwac to calkiem inna historia.


A jesli to co pisze to prawda to zwrocisz mi honory bo jak narazie twierdzisz, ze Go opluwam(- a, jak na razie jeszcze nigdzie nie napisałem nic o Marcinie Borysie Velinowie). Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe z tego ze w polskim prawie pomówienie jest karane!?


a wyslalem posta do mistrza , bardzo spokojnie proszac o wyjasnienie wszystkich kwestii ktore sa dla mnie niezrozumiale
to bylo przedwczoraj. do dzis nie odpisal - ale byl weekend. jak cos dostane to dam znac

Popey i co Miszcz Cię oświecił?
czekam na odpowiedz i obronę Miszcza....
[/quote]
  • 0

budo_astor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
:) Ale się i tak nie doczekam....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024