Skocz do zawartości


Zdjęcie

sciema aikido?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
69 odpowiedzi w tym temacie

budo_grey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
hehehe...
hehe..

hehehe...
Nie no, o co Wam chodzi, panowie... przecież to nasz polski SS
hehe
  • 0

budo_grey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
:D
a to na popracie moich słów

Marcin Velinov tak mówi o pracy dla mistrza Seagala:
"Spotkanie z mistrzem Seagal'em jest dla mnie nagrodą. To profesjonalista, człowiek bardzo bogaty wewnętrznie i niezwykle ciekawy. Dla mnie jest przede wszystkim mistrzem. Nauki u niego to wielkie wyróżnienie."

Mistrz Seagal w wolnych chwilach przekazuje Marcinowi Velinov swoją bogatą wiedzę i postrzeganie życia.


hehehehehehehe
  • 0

budo_taisho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Takie pytanko mam (moze glupie)
Co ten Velinov zrobil ze go nikt nie lubi?
co tylko o nim slysze to zle rzeczy.
Czy moze to zazdrosc ze to on Stevena poznal a nie wy? :)
  • 0

budo_tommi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Hm, zastanawia mnie to co tu czytam. Tak sie sklada, ze jestem dosc dobrze poinformowany w sprawie MV-SS, poniewaz tlumacze ich, między innymi, prywatne rozmowy.

Zdanie przytoczone przez Greya (z ironia) jest calkowicie prawdziwe: "Mistrz Seagal w wolnych chwilach przekazuje Marcinowi Velinov swoją bogatą wiedzę; i postrzeganie życia. "

I to nie jest zart.

Polska mentalnosc (narrow minded people) poraza mnie. Szkoda, ze ludzie trenujący sztuki walki nie sa w stanie zaakceptowac czyjegos sukcesu. Przykre to, bo mowi się ze trening martial arts wyrabia osobowosc (szlachetnosc, otwiera umysl, zwiększa margines akceptacji etc.). Jak widze, niestety w większosci przypadków - jest calkowicie odwrotnie - zaweza horyzonty.

Jesli ktos czuje sie urazony moim postem to trudno - takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam serdecznie
tommi
  • 0

budo_pedro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
tommi.. nie chodzi o to ze zadzroszcze sukcesu velinowa czy cos w tym stylu.. poprostu bawi mnie sposob w jaki zostala napisana strona.. mistrz to mistrz tamto .. :roll:
a sukces jak sukces.. pracuj ciezko a osiagniesz.. nie ma co zazdroscic :lol:
  • 0

budo_tommi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
OKAY, strona jaka jest kazdy widzi.
Ale szczerze mowiąc - to nie Ty mnie porazasz, robi to Grey.

Rozumiem, ze dyskusyjna sprawa jest skromnosc mistrzow. Z jednej strony powinni byc skromni - z drugiej jednak, gdyby skromni byli - to nie mogli by sie promowac.
Szczegolnie zazarta walka o adeptow jest w Warszawie - wiele dojos i silna konkurencja. Mysle, ze to jest powod bycia nieskromnym w tym przypadku. Taki wyroznik marki MV.

pozdrawiam
tommi
  • 0

budo_lucas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Ale wygladając w przyszłość to MV próbuje być następca Segala na ekranie :rotfl:
Nie ujmuję ani V ani S że pokazują aikido na ekranie, tylk fakt jak to robią.
W jaki sposób fałszują obraz realnego aikido.
SS na filmach to niemal jak Rambo który wymiata wszystkimi wokół i to jeszcze jak widowiskowo! :box:
Jestem ciekawy czy w realu poszło by SS i MV z tyloma napastnikami a nie podkładającymi się uke?! :sleeping:

Są wielcy , bo za darmo tylu danów im nie dla, ale jeśli jest się prawdziwym mistrzem to wymaga się od niego profesjonalizmu.
To co jest na ekranie u Vielnova nie jest profesjonalne. przestraszony

Nie gram tu niewiadomo kogo bo co do ich aikido akurat mi zajebiście daleko :cry:
Ale postępowanie jest conajmniej niesłuszne przez co nierealne!
  • 0

budo_grey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Dostało mi się za śmiech. No trudno. Śmiech to zdrowie.

Ja nic do MV nie mam, słyszałem różne opinie, ale nie mam zdania. Mam zaś co do SS i jeśli ktoś podpiera się tym człowiekiem w swojej kampanii marketingowej jako wysoko etycznym i mądrym, to ja się śmieję do rozpuku. Nikt mi nie wmówi, że SS jest godna naśladowania osobowością. NIKT.
  • 0

budo_guma jr.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Jak macie coś do senseia Velinova to mu to powieccie a nie na forum piszecie.Chcecie poznać jego umiejętności to przyjedźcie do wawy na trening.
  • 0

budo_guma jr.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Nigdy nie widzieliście SS w akcji to dlaczego go tak oceniacie.Ludzie którzy znim ćwiczyli mówią że jest bardzo dobry.Jest strasznie szybki i to co jest filmie to nie żadna bjka.Sam go widziałem.
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Stefek burczymucha może kiedyś, kiedy jeszcze ćwiczył był całkiem dobry - widziałem jego film ..... ale obecnie, a nawet żekłbym odkąd gra w filmach stał się grubym ślamazarą i do tego showmenem nie wiadomo jakim ..
Większość ludzi znających się na aikido patrzą na niego z dużym przymrużeniem oka :wink:
A co do samego chwytu reklamowego, to dla przeciętnej osoby może być przyciągający i bardzo dobry, ale dla ludzi z tzw. branży jest po prostu śmieszny ...
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?

Strona jest chujowa

Nie wiem jakie są Twoje doświadczenia w tej kwestii, więc zapytam wprost, chujowa to dobra, czy zła?
  • 0

budo_lucas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?

Nigdy nie widzieliście SS w akcji to dlaczego go tak oceniacie

Okazuje się że był widziany! 8O

Na budo gali gdzie wystąpił w dresiku!
Niestety dal ciała przy jakiejś technice ( niedługo zdobędę film to pokażę) przez co zrobił z siebie pośmiewisko rotfl

Co do jego i MV umiejętności to nic nie mam .
Piję tylko do prof. na ekranie
I tyle! :)
  • 0

budo_goniah
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wuwua/london

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?

goniah napisał:
Strona jest chujowa
Marylin napisal:

Nie wiem jakie są Twoje doświadczenia w tej kwestii, więc zapytam wprost, chujowa to dobra, czy zła?


zgadnij...
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?

zgadnij...


No goniah, teraz to bedą Cię zasypywać mailami. I jeszcze to zdjęcie...
To Pamela Anderson?
Silvio
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?

No goniah, teraz to bedą Cię zasypywać mailami. I jeszcze to zdjęcie...
To Pamela Anderson?
Silvio


no cos ty, to goniah herself, poznaje po bieliznie :wink: Tylko przefarbowala nieco wlosy, ale tak ci ladniej goniah teraz!
Goniah, jaki jest adres twojej strony? rotfl
  • 0

budo_fajter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Mnie to wisi czy strona jest ladna czy nie, mnie tylko denerwuje to ze klamstwa sa tam pisane:

Dwóch na jednego? Nie ma problemu! AIKIDO uczy od samego początku walki z kilkoma przeciwnikami naraz (randori).

Kilku uke (atakujących) z kijami jo to już poważna siła, której nie wolno lekceważyć. A jednak mistrz AIKIDO potrafi i z takich sytuacji wychodzić zwycięsko.

Dynamika i harmonia w jednym. Żadna inna sztuka walki nie prezentuje się tak wspaniale jak AIKIDO (oczywiście w wykonaniu zaawansowanych zawodników).

Magia AIKIDO - mistrz Velinov demonstruje prawidłową wyprostowaną, a zarazem pełną spokoju postawę broniącego się (tori).


To jest przyklad mydlenia oczu ludziom i tworzenia obrazu aikido jako spuper skutecznego stylu. Cala strona nie ma nic wspolnego z aikido tylko z propagowaniem velinova. Ja do niego nic nie mam ale tak to odbieram.
Sensei tu, sensei tam... spotkania z "waznymi" ludzmi itp. To juz lepiej to nazwac "sensei velinov w obiektywie..."

Przyklad strony ktora nie ma tego typu rzeczy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (konkurencja dla aikido velinova) i jest ok.

A tak z drugiej barylki to segal nic nie znaczy w sztukach walki, wszyscy sie z niego smieja, bylo kilka popisow jego umietnosci, a to sie przewracal na pokazie i partnerzy przewracali sie na niego, albo latal w kapciach i kolorowym kubraczku na treningu w towarzystwie ochraniarzy i gejszy.
Segal kiedys mial powazanie ale teraz.... dupa i utozsamianie z nim jako aikidoka jest bez sensu.
I teraz jeszcze chce grac w filmie biograficznym o Hendrixie i to glowna role :!: kur.. co za typ 8O
A i jeszcze jedno o co chodzilo z tym ze mafia chce go odstrzelic za to ze kasy nie oddal? nastepstwem tego jego ostatnie filmy byly krecone w polsce (brak forsy a w polsce taniej) na dvd leca a nie w kinach?
  • 0

budo_fajter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?

Nigdy nie widzieliście SS w akcji to dlaczego go tak oceniacie

Okazuje się że był widziany! 8O

Na budo gali gdzie wystąpił w dresiku!
Niestety dal ciała przy jakiejś technice ( niedługo zdobędę film to pokażę) przez co zrobił z siebie pośmiewisko rotfl

Daj ten film na serwer gdzies 8)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
To Waldek G:
hmm niczego nei zabierales wiec nie musisz zwracac :-)))))))))
ale gdzies tam satysfakcje czuje.. i to sporą

soma jakie wspolczucie ????


Aiki
  • 0

budo_astor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sciema aikido?
Wędlin to najwiekszy ściemniacz nie tylko jesli chodzi o aikido- zobaczcie jak czesto mozna go zastać w Jago dojo!!! Zobaczcie kto za Niego prowadzi treningi, kaiedy Gwiazdor polskiego aikido kreci filmy z SS. Poza tym żaden z Jego uczniów, którzy prowadza zajęcie za Niego w Jego dojo nie posiada uprawnień instruktorskich, a prowadzone są zajęcia chyba dla 50 dzieci, 30 dzieci zaawansowanych i chyba z 50 dorosłych początkujących...itd czy to ma być aikido czy jakas ściema...ludzie!!!!!!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024