Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sekretna technika aikido


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_pedro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekretna technika aikido
heh.. a ja twierdze ze szczepan dobrze wie o co chodzi, tylko cwaniak specjalnie sie kluci.. .. i zawsze ktos taki sie znajdzie.. .. no wlasnie

wystarczy powiedzec "tak" , a reszta ci wmowi, ze i tak powiedziales nie..
:cry:

boshe.. co za swiat.. :(



"aby soba byc" 8)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekretna technika aikido
to Pedro : nie.. Szczepan robi tak : wsadza kij w mrowisko (np. stare zdjecie, stara technika ) i luidzie jak sie dadza wpuscic w kanal to dyskutuja na ten temat. Potem Szczepan (jak Bog ) objasnia peonow. Jak jakis peon jest zbyt bystry albo niepokorny to sa dwie metody - zamyka topic albo nieodpowiada , tlumaczac sie ,ze to niemerytoryczne.

Aiki
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekretna technika aikido

to Pedro : nie.. Szczepan robi tak : wsadza kij w mrowisko (np. stare zdjecie, stara technika ) i luidzie jak sie dadza wpuscic w kanal to dyskutuja na ten temat. Potem Szczepan (jak Bog ) objasnia peonow. Jak jakis peon jest zbyt bystry albo niepokorny to sa dwie metody - zamyka topic albo nieodpowiada , tlumaczac sie ,ze to niemerytoryczne.


Jeszcze:
Jak kogoś zaboli jakiś jego grubiański tekst, potrafi powiedzieć:
"ach, Ty jesteś taki wrażliwy i tak łatwo się obrażasz"

A jak powiesz coś niewygodnego, słyszysz:
"myślałem że już wyrosłeś z takich argumentów"

Schopenhauer mógłby się od niego sporo nauczyć.
Silvio
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekretna technika aikido
mialem na studiach kolege. Chirurg-sadysta. Jal robil operacje to mowil: teraz pania.pana zabili.. i ciach..
Przyjemniaczek jeden


Aiki
  • 0

budo_snajper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 388 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Unia Europejska

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekretna technika aikido
O Wielki Optymisto Szczepanie, :)
Zgodzę się z Toba w całości (prawie :wink: ). Absolutnie na początku trzeba zbudować podwalinę fizyczną początkujących adeptów, ale nie może to być cel sam w sobie.
Sam podałeś swój przykład z workami, wynika z Twojego postu że już tego nie robisz. A dlaczego? Myślę, że znalazłeś lepszy, wygodniejszy i mniej męczący sposób zarabiania na życie papieros
Podobnie z technikami aikido, po pewnym czasie naturalnym wydaje się być rozpoczęcie procesu unikania fizycznego konfliktu. (napisałbym kontaktu ale się przyczepisz :wink: ).

Jeszcze jedno: ja też pracowałem fizycznie, więc z pewnością potwierdzisz że z czasem nawet przy workach najważniejsza staje się technika, a nie fizyczna siła.

S.
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekretna technika aikido

Od biedy pare atemi w krocze powinno nauczyc tego uke, zeby sie przy tej technice sprężał :) )


Po co zaraz biedować, :2gunfire: czterdziestka-piątka będzie lepsza, choć podejrzewam, że seme wciąż jednak będzie miał ten lindowski grymas na twarzy :)

TO SZCZEPAN: czasami do oddychania wtstarczy respirator :D

A zdaje sie ze techniki aikido nalezy wykonywac angazujac w nie troche mniej sily - co nie oznacza ze zadnej.

Siła jest niezbędna do lokomocji, z której to czerpiemy energię do technik, jednak ten nieszczęsny grymas na twarzy jak i mało zrównoważona pozycja ukę mogą wskazyważ na pewną nieprawidłowość owej techniki, jesteśmy tylko ludźmi, popełniamy mniejsze, większe błędy. Publikacja takich zdjęc naraża na takie krytyczne uwagi, ale za to mamy temat do dyskusji.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekretna technika aikido
Silvio.. no i stalo sie.. tak ja przypuszczalem.. Szczepana bedzie teraz zamykal po kolei watki.. tlumaczac sie brakiem czasu.
Dyskusja z nim nie ma sensu.. nie to by, sie pastiwl.. ale nie lubie jak ktos udaje wiedze. Pozoranctwo powinnio byc karalne. A jezeli juz ktos nie dosc ,ze udaje wiedze to jeszcze jest gluchy na nia.. hnmmm plus jakas namiastka wladzy.. robi sie niebezpiecznie..

Aiki
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekretna technika aikido
Aiki, litosci, przyznasz sam ze tamten topic to byla droga do nikad...ok powiedz o co ci chodzi z ta wiedza, jutro postaram sie napisac cos supermadrego :wink:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekretna technika aikido
litosc????? od budoki ??? żarty jakies.. :-)))
Szczepan poczytaj to co pisze.. bo nie chce mi sie pisac jeszcze raz.

Aiki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024