Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na ulicy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

budo_tokaji
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Na ulicy.
Masz sporo racji, faktycznie Sapp chwial sie ale moim zdaniem jeszcze troche by wytrzymal. Ze techniki mu braklo tez fakt, ale ja chcialem tylko pokazac ze bez uzywania nog mozna pokonac swietnego kickboksera. A ze wazyl tyle wiecej, no coz, nie mam watpliwosci ze tylko dzieki temu wygral, ale wygral. A Hoost tez do wagi piorkowej nie nalezy.
  • 0

budo_tokaji
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Na ulicy.
Aha, no i jednak nie mam zadnych watpliwosci co do slusznosci decyzji sedziego. Sapp by go wykonczyl.
  • 0

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na ulicy.
Boks nie jest zły uczy gardy pracy nóg to sie przydaje. A konfrontacja stylów zależy od ludzi którzy walczą. Może tez dochodzić do paradoksów bo każdy ma swoja własną psychikę która może siąść.
A co do tych dyskotek. To na miłość boską no juz nie chce mi sie słuchać że trzeba sie klepać w dyskach i tam jest skuteczność, nie ma techniki bla bla bla - i wszystko to naćpane koksy o 3-5 nad ranem. Mnie sie nie spieszy i problem walki na ulicy dla ludzi z jakimś poziomem to jest na sali tyreningowej a nie na dyskotekach. Ja nie chodze robić burd a jak mnie ktos zaczepi na ulicy to w furii go zatłuke jak będzie trzeba. I to tyle co do tematu. Zbója na bramce pozdrawiam. Bo to ciężka praca.
pozdrawiam
  • 0

budo_andrzej kubieniec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na ulicy.
Szanowny Kolego Imadło!

W imieniu Zbója dziękuje za pozdrowienia.

Ja proponuję te historie z dyskoteką tylko dla tych, którzy zadreczaja się dylematami Czy jestem wystarczająco dobra?????

Jak by nie było najlepiej przekonac się na własnej skórze.

Pozdrawiam

Andrzej Kubieniec
  • 0

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na ulicy.
Ja wolałbym wcale sie nie przekonywac :)
Pozdrawiam
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na ulicy.
Tia.. kiedys ktos przejdzie obok rzeczonego Zboja wsadzi mu cichaczem kose pod zebro i szepnie "To od Andrzeja Kubienca z pozdrowieniami." Ot i caly sztritfajtink sie odbedzie.
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na ulicy.
A tai jitsu (czy jutsu... już sam nie wiem jak się to pisze....)? Na ulice...? Jak z tym sprawa się ma?
  • 0

budo_andrzej kubieniec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na ulicy.
Kolego Dzikki!!

Pragnę uspokoić twoje obawy!!!
Treningi u Krystiana Przybysza nie idą na marne.


Zbój bardzo dobrze radzi sobie z ludźmi z kosą. Zawsze ma te swoje trzy stołki barowe obok siebie.

Wrecz doznaje amoku na widok kolesia z kosą. No bo takiemu to już mozna np. bezkarnie rękę złamać......

No, ale bez horrorów.

Pozdrawiam

ANDRZEJ KUBIENIEC
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na ulicy.
Kolego Andrzeju !
A od kiedy gdy ktos ma noz to sie tym afiszuje ?
Szczegolnie jak ktos jest trzezwy, nie nacpany i myslacy. Szczegolnie w dyskotece gdzie mozna dzgnac, i nikt tego nie zauwazy od razu. W zamieszaniu, przy barze, w kolejce... nozem w nereczki od tylu. Glosna muzyka, rozmowy, jakies krzyki ciezko tego uniknac. A okazja zawsze sie zdarzy... Mam jakies takie dziwne odczucia, ze nozem w tych okolicach ciezko sie ciska stolkami, nawet dziecinnymi.
  • 0

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na ulicy.
Panie Andrzeju niech pan tak bezgranicznie w Zbója nie wierzy bo kiedys zabraknie mu szczęścia, zrobi sobie kuku i będzie że pan wykrakał :)
  • 0

budo_andrzej kubieniec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na ulicy.
Drodzy koledzy!!

Oczywiscie, mozna oberwać cegłą w drewnanym kosciele.

Ale wiara czyni cuda, a praktyka mistrza.

Pozdrawiam

Andrzej Kubieniec
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na ulicy.

Ale wiara czyni cuda, a praktyka mistrza.

A lyzka na to niemozliwe...
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Na ulicy.
do andrzeja K. > może kolega przestałby juz zasłaniać sie osobą mitycznego stwora Zbója z Dyskoteki ?
nawet Goliat zginął z reki mniejszego więc dywagacjie na temat co by Zbój z Dyskoteki zrobił na kose w nerce są smieszne...każdy wie , że trenował "taniec ze strzykawkami" co wprowadza niesamowitą koordynację ruchową i pozwala wyjąć sobie nóż z nerki...tylko co dalej ? :twisted:
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Na ulicy.
BoKs oczywiscie a moze nie ?? hmm Jesli trenujesz BOKS i masz dobrego strzala (czyli szybkiego i mocnego ) to DUZA MANYCH po JEDENEJ LAMPIE W RY* Odpadna i koniec walki a jesli trafisz na FAJTERA Bedzie ciekawie .... ;];] :)
  • 0

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na ulicy.
Boks na ulice jest dobry. Plusy to dobra garda, dobre ciosy, niezła praca nóg. Minusy to brak technik noznych, walka 1vs1, i problemy z pozycja na nierównym terenie. Ale po mimo tego dobry strzał na twarz nie jest zły. Jak podejdzie dwóch kolesi i jednego prawie znokałtujesz na dzieńdobry, to reszta zachowa umiar i dystans.
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024