Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ktos slyszal.. Ktos wie..?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
79 odpowiedzi w tym temacie

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktos slyszal.. Ktos wie..?
Co do wczesniejszzych informacji ktore umiescilem chcialbym dac sprostowanie poniewaz mam informacje ktore zmienily moja wiedze na ten temat.

Na początku lat 80-tych prowadzone byly równolegle dwie sekcje ju-jitsu w TKKF "Asklepios" w Krakowie, wg własnych programów. K.Razny około 1986 roku krótko trenował wspólnie z Michałem w jego sekcji i był na jednym z jego obozów. Asystentem jego był wówczas m.in. Zenek Liszkiewicz. Osobiście nigdy nie był jego asystentem i nie miałem stopnia przez niego nadanego, ani zatwierdzonego. W czasie współpracy z Michałem nosił brązowy pas (1kyu) czyli ze juz wczesniej posiadal.
Potem jednak zrezygnował z bliższej współpracy z Michałem, gdyż nie chciał zmieniać programu szkolenia dla swoich uczniów i weryfikować ich stopni wg programu Michała. W niedługim czasie po tym nawiązał bliższy kontakt z dr Krzysztofem Kondratowiczem.

Czyli to co podalem wczesniej bylo informacja bledna za co zainteresowanych przepraszam ;)
  • 0

budo_pierre
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktos slyszal.. Ktos wie..?
Pan Śliwka to jest dopiero temat!!!
Jedyny Dan o jakim wiadomo to otrzymał trenujac dawno temu judo na Krakowskiej Wisle.
Poniewaz czasy temu sprzyjały z kilkoma osobistościami stwierdził, że w Polsce nie ma profesorów JuJutsu i nadali sobie stopnie mistrzowskie jako prekursorzy chowając się pod patronatem TKKF. Ta dobra komunistyczna struktura pozwoliła na monopol przez długie lata Śliwce i kilku innym oraz zbudowanie maszynki do robienia pieniędzy. Prawda, że dobry, pomysłowy ekonom z tego człowieka?
Dalsze mianowania to długa i szara strefa kontaktów osobistych pana Michała z mistrzami o których nic nie wiadomo.
Nie ma sensu dalej już wyliczać gdyż żyją świadkowie tego "fenomenu"
a słynny ciężka osobowośc i nieprzystępność M.śliwki to nic innego jak mechanizm obronny.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktos slyszal.. Ktos wie..?
Hmmm, mocno powiedziane. Że tak zapytam, a kto to mówi?
  • 0

budo_pierre
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktos slyszal.. Ktos wie..?

Hmmm, mocno powiedziane. Że tak zapytam, a kto to mówi?


Nie chcę aby ktoś zrozumiał moją odpowiedż na zadane pytania jako pieniactwo!
Jestem na tyle opiniodawczy<że opieram swe słowa na faktach historycznych i przekazowi od ludzi< którzy znają Michała Ś. tyle lat ile zajmuje się "robieniem" JuJutsu.
Znam też takich co dobrzemu nie życzą ale to dość popularne w naszym spopłeczeństwie.
Takie afekty mnie nie interesują i nie nalezę do osób złośliwych.
Cenię sobie honor i rzeczywistość popartą faktami.
Sam uczę się JJ ponad 15 lat i w historii krakowskiego JJ orientuję się świetnie, proszę to docenić.
Tak więc kiedy zaczął odnosić sukcesy człowiek z za Krakowa (okolice Kielc)_i straszyć innych, znieważać autorytety, wyrzucać dzieci z treningów za brak naszywki na pasie pomimo, że rodzice i tak zapłacili mu jako nauczycielowi, uczyć dzieci padów na parkiecie itd. to nawet najspokojniejsi obnserwatorzy do których należę zgłębiali ów "fenomen".
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktos slyszal.. Ktos wie..?

Sam uczę się JJ ponad 15 lat i w historii krakowskiego JJ orientuję się świetnie, proszę to docenić.

W Krakowie jest szkoła Aiki, która prowadzi Renshi Piotr Białas 4 Dan Ju Jutsu tradycyjnego bedąca pod patronatem Kokusai Aiki Jitsu Renmei Tokyo.
Os. Szkolne 27, treningi w środę i piątek o 19:30 W budynku ZPOW Nr1.
Oficjalna Nazwa Szkoły to EUROPEAN SCHOOL OF JU JUTSU.
SENSEI BIAŁAS JEST UCZNIEM MISTRZÓW 9 10 DAN ORAZ CZŁONKIEM EUROPEJSKIEGO INSTYTUTU ZEN HAKKO KAI, AMERYKAŃSKIEJ FEDERACJI JJ.
SERDECZNIE POLECAM!!!
ZAWSZE MOZNA PRZYJŚĆ POROZMAWIAĆ I POĆWICZYĆ ZA DARMO.
KONTAKT Z SENSEI- [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].

Teraz mamy jasność. Pytałem, kto zacz, gdyż na forum roi się od negatywnych, często wyssanych z palca opinii, pochodzących od małolatów, którzy zasłyszeli i bezmyślnie przekazują. Jak widzę tu sytuacja jest inna. Ciekawa opinia, szczególnie w konfrontacji z wypowiedziami Martiusa, osoby na forum powszechnie znanej.
  • 0

budo_pierre
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktos slyszal.. Ktos wie..?

Sam uczę się JJ ponad 15 lat i w historii krakowskiego JJ orientuję się świetnie, proszę to docenić.

W Krakowie jest szkoła Aiki, która prowadzi Renshi Piotr Białas 4 Dan Ju Jutsu tradycyjnego bedąca pod patronatem Kokusai Aiki Jitsu Renmei Tokyo.
Os. Szkolne 27, treningi w środę i piątek o 19:30 W budynku ZPOW Nr1.
Oficjalna Nazwa Szkoły to EUROPEAN SCHOOL OF JU JUTSU.
SENSEI BIAŁAS JEST UCZNIEM MISTRZÓW 9 10 DAN ORAZ CZŁONKIEM EUROPEJSKIEGO INSTYTUTU ZEN HAKKO KAI, AMERYKAŃSKIEJ FEDERACJI JJ.
SERDECZNIE POLECAM!!!
ZAWSZE MOZNA PRZYJŚĆ POROZMAWIAĆ I POĆWICZYĆ ZA DARMO.
KONTAKT Z SENSEI- [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].

Teraz mamy jasność. Pytałem, kto zacz, gdyż na forum roi się od negatywnych, często wyssanych z palca opinii, pochodzących od małolatów, którzy zasłyszeli i bezmyślnie przekazują. Jak widzę tu sytuacja jest inna. Ciekawa opinia, szczególnie w konfrontacji z wypowiedziami Martiusa, osoby na forum powszechnie znanej.

bardzo sie cieszę z zrozumienia. A co do rozbieżności w pogladach to myślę, że czynnik ludzki zawsze jest górą a i nim co inteligentniejsze jednostki potrafią sterować.
Martius zna M.śliwkę ale widać nie tak dobrze albo Śliwka my krzywdy żadnej nie zrobił dlatego ni walczą z sobą.
A co z honorami ośób, które padły pastą Michała Ś. ?
Zaznaczam , że ja do nich nie należę!
Może niech czas biegnie a już kilku z tych których Sliwka chciał odsunać w cień jest doskonałymi nauczycielami i ma niezależne szkoły w Krakowie, zaprawde powiadam canię tych ludzi i wiem ile pracy, pieniędzy i pasji włożyli w sztukę.
A Michał został sam w swojej Polskiej Federacji Ju Jitsu.

Pozdrawiam!

P.S.

Mkimura brawo za dedukcję, zdemaskowałeś mnie.
Strzała!
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktos slyszal.. Ktos wie..?

A co z honorami ośób, które padły pastą Michała Ś. ?
Zaznaczam , że ja do nich nie należę! Może niech czas biegnie a już kilku z tych których Sliwka chciał odsunać w cień jest doskonałymi nauczycielami i ma niezależne szkoły w Krakowie, zaprawde powiadam canię tych ludzi i wiem ile pracy, pieniędzy i pasji włożyli w sztukę.
A Michał został sam w swojej Polskiej Federacji Ju Jitsu.

Chodzi zapewne o panów Jastrzębskiego i Ziębę. Ano niemożność dogadania się jest naszą cechą narodową.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktos slyszal.. Ktos wie..?
Co czlowiekto o drugim bedzie mial inna opinie. W ogole krakow slynie z najwiekszej ilosci shihanow ktorzy jeszcze w 1990 nie cwiczyli jj a teraz maja 5 - 6 dany ;)
Z shihanow pedofili ktorzy sobie sami wypisywali sobie certyfikaty co roku ktore dostali inblanco od innego wielkiego 10 dana z Niemiec ;) no ciekaw jestem czy ten znany shihan nadal na ukrainie sie ukrywa ;)
Osob robiacych kursy instruktorow jj osobom po roku treningow aby tylko wiecej kasy zgarnac z kursu.
Na tym tle tamtejszego swiatka JJ - MS wyglada naprawde bialo mimo kontrowersyjnego stylu bycia. Przynajmniej ja do niego nie mam zadnego ale no ale moze dlatego ze jestem z daleka.
A to ze w jakims okresie ludzie od niego odchodza no coz - Michal nie rozrzuca sie stopniami jak wielu innych miejscowych shihanow - a jak ktos moze szybko awansowac po opuszczeniu instruktora to tez ma duze znaczenie. Zreszta warto zobaczyc jak szybko awansowaly osoby ktore u niego cwiczyly po odejsciu od niego i sprawa jasna ;)
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktos slyszal.. Ktos wie..?

W ogole krakow slynie z najwiekszej ilosci shihanow ktorzy jeszcze w 1990 nie cwiczyli jj a teraz maja 5 - 6 dany ;)
Z shihanow pedofili ktorzy sobie sami wypisywali sobie certyfikaty co roku ktore dostali inblanco od innego wielkiego 10 dana z Niemiec ;) no ciekaw jestem czy ten znany shihan nadal na ukrainie sie ukrywa ;)
Osob robiacych kursy instruktorow jj osobom po roku treningow aby tylko wiecej kasy zgarnac z kursu.

Kraków, Kraków, Kraków!!! Że słynie z wielu rzeczy, to wiedziałem, ale o największej ilości sihanów jakoś nie, a o shihanie pedofilu na szczęście wogóle. Myślę, że ten temat należałoby zamknąć, bo po pierwsze, to nieładnie robić komuś koło pióra, szczególnie gdy on nie może się wypowiedzieć, po drugie, zaczyna się tu robić generalnie niemiło, a przecież nie o to chodzi. :wink:
  • 0

budo_bronson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktos slyszal.. Ktos wie..?
Mkimura a ja glupi myslalem, ze chodzi o prawde. Dzieki, ze mnie naprostowales, ze ma byc po prostu milo. Swoja droga uwazam (niezaleznie czy chodzi o Sliwke czy nie), ze jak o kims wiadomo, ze trzeba sie trzymac od niego z daleka to nalezy to pisac i trabic aby ostrzec innych. Oczywiscie trzeba miec dowody a nie opierac na pomowieniach. Ale oszolomow trza tepic bo inaczej sie rozmnoza. hehe juz sie rozmnozyli :) . Najwiekszym zlem jest cicha arobata zla.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktos slyszal.. Ktos wie..?

a o shihanie pedofilu na szczęście wogóle.


A dziwne bo chodz teraz przycichlo na poczatku lat 90 temat byl szeroko znany. Duzo osob w Polsce ma od niego poswiadczenia stopni i sie nim podpierala wiec sprawa byla czaly czas pilnowana by sie nie rozdmuchiwalo ale i tak kazdy wiedzial ;)


Myślę, że ten temat należałoby zamknąć, bo po pierwsze, to nieładnie robić komuś koło pióra, szczególnie gdy on nie może się wypowiedzieć, po drugie, zaczyna się tu robić generalnie niemiło, a przecież nie o to chodzi. :wink:


Mkimura - jak widzisz nie rzucam nazwiskami (ktore jak trzeba jestem w stanie tez przytoczyc i miec na to dowody ;) ) ale mowie ogolnie.
Osoba ktora postepowala zgodnie z etycznymi zasadami nie ma sie czego przeciez obawiac bo nie o niej sie wypowiadam wiec nie powinna sie czuc urazona..
Natomiast osoby ktorych to dotyczy to co krzywda im sie stanie ucierpi ich duma i honor ?

Aby cos ucierpialo najpierw trzeba to miec :)

Kazdy w srodowisku jj raczej wie o jakie osoby chodzi a inni niech tez wiedza ze i tacy ludzie istnieja, ze nie jest wszystko jak w bajce i w pelnym poszanowaniu, kultury i tradycji oraz postepowania etycznego nawet Shihani postepuja ;)

Nie martw sie wiekszosc zainteresowanych tu zaglada ;) tylko czy ktorys odwazy sie zaprzeczyc podpierajac sie wlasnym nazwiskiem ?
Nie - bedzie obawial sie ze za wiele wyjdzie na jaw czego chcialby uniknac ;) :) :)
Wiesz przeciez Mkimura ze ja sie swoim nazwiskiem nie obawiam podpisywac i kazdy wie kto sie kryje pod ksywka Martius.
Ale masz racje i jutro zapewne zamkne ten temat ale zostawiam jeszcze czas na ostatnie wpisy dla zainteresowanych.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktos slyszal.. Ktos wie..?

Mkimura a ja glupi myslalem, ze chodzi o prawde.

Prawda, to bardzo subiektywne pojęcie. Po prostu uważam, że jak się o kimś mówi w tonie negatywnym, to należałoby dać mu odpowiedzieć na zarzuty. Tu taka możliwość nie występuje, więc zamknijmy temat. Kto miał przeczytać to przeczytał, pozostałych nie interesuje. P. Śliwka stał się na forum popularny po kontrowersyjnych "sporach" z KM. Przedtem nikt o nim nie wspominał. Potem, narobił sobie kilku wrogów i tak się to wlecze. A on prowadzi sobie sekcję, na którą w porywach chodzi 50 osób, więc nie ma co demonizować tej postaci. Poza tym jest oczywiście redaktorem naczelnym "SAMURAJA".
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktos slyszal.. Ktos wie..?

Ale oszolomow trza tepic bo inaczej sie rozmnoza. hehe juz sie rozmnozyli :) . Najwiekszym zlem jest cicha arobata zla.


No wlasnie Bronson dlatego tez np pewne oszolomy zostaly z forum usuniete :)
Bardzo dobrze ze aprobujesz ta decyzje :)
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktos slyszal.. Ktos wie..?

a o shihanie pedofilu na szczęście wogóle.


A dziwne bo chodz teraz przycichlo na poczatku lat 90 temat byl szeroko znany. Duzo osob w Polsce ma od niego poswiadczenia stopni i sie nim podpierala wiec sprawa byla czaly czas pilnowana by sie nie rozdmuchiwalo ale i tak kazdy wiedzial ;)

Na początku lat 90 to ja się zajmowałem zarabianiem kasiory a nie SW :)

Mkimura - jak widzisz nie rzucam nazwiskami (ktore jak trzeba jestem w stanie tez przytoczyc i miec na to dowody ;) ) ale mowie ogolnie.

Tak, twoje wypowiedzi były mocno stonowane, ale nie podoba mi się kierunek w jakim ta dyskusja się rozwija.

Nie martw sie wiekszosc zainteresowanych tu zaglada ;) tylko czy ktorys odwazy sie zaprzeczyc podpierajac sie wlasnym nazwiskiem ?

2 przypadki potwierdzone :wink:

Ale masz racje i jutro zapewne zamkne ten temat ale zostawiam jeszcze czas na ostatnie wpisy dla zainteresowanych.

No i dobrze.
  • 0

budo_pierre
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktos slyszal.. Ktos wie..?

Co czlowiekto o drugim bedzie mial inna opinie. W ogole krakow slynie z najwiekszej ilosci shihanow ktorzy jeszcze w 1990 nie cwiczyli jj a teraz maja 5 - 6 dany ;)
Z shihanow pedofili ktorzy sobie sami wypisywali sobie certyfikaty co roku ktore dostali inblanco od innego wielkiego 10 dana z Niemiec ;) no ciekaw jestem czy ten znany shihan nadal na ukrainie sie ukrywa ;)
Osob robiacych kursy instruktorow jj osobom po roku treningow aby tylko wiecej kasy zgarnac z kursu.
Na tym tle tamtejszego swiatka JJ - MS wyglada naprawde bialo mimo kontrowersyjnego stylu bycia. Przynajmniej ja do niego nie mam zadnego ale no ale moze dlatego ze jestem z daleka.
A to ze w jakims okresie ludzie od niego odchodza no coz - Michal nie rozrzuca sie stopniami jak wielu innych miejscowych shihanow - a jak ktos moze szybko awansowac po opuszczeniu instruktora to tez ma duze znaczenie. Zreszta warto zobaczyc jak szybko awansowaly osoby ktore u niego cwiczyly po odejsciu od niego i sprawa jasna ;)

Martius ma rację bo mój kochany Kraków ma wielu samozwańców i ten nieszczęsny pedofil to osoba, która była a teraz ukrywa się w Niemczech i całe szczęście słuch o niej zaginał.
Co do pedofili to nie jest to takie oczywiste ale co do tego skąd i dlaczego?, czy ktoś wie? to również temat szarej strefy biznesu JJ.
Nawet wiem gdzie jest dyplom tej osoby z 5 Dan nadany w Węgrzech?
Gdybym miał tyle kasy co MŚ to moje plakaty też byłyby w każdej dzielnicy i miałbym 50 uczniów lecz ja nie drę oprócz samego siebie jeżdżąc do nauczycieli autorytatywnych i nie wirtualnych.
  • 0

budo_bronson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktos slyszal.. Ktos wie..?

Ale oszolomow trza tepic bo inaczej sie rozmnoza. hehe juz sie rozmnozyli :) . Najwiekszym zlem jest cicha arobata zla.


No wlasnie Bronson dlatego tez np pewne oszolomy zostaly z forum usuniete :)
Bardzo dobrze ze aprobujesz ta decyzje :)


Martius czytaj i analizuj to co czytasz. Nie napisalem, ze trzeba wywalac bo to powoduje, ze moga gadac, "ze byli niewygodni, mowili prawde wiec ich usunieto". Trzeba takich ludzi pietnowac, obnazac ich klamstwa i machlojki przez wlasne inteligentne, prawdziwe i bezposrednie oceny. Tobie do tego daleko bo co jakies pytanie pada to krecisz i pierdzielisz glupoty jak w tym poscie. A oszolomow to wiecej zostalo niz odeszlo. Moje zdanie jest takie: albo mow prawde albo siedz cicho jak sie boisz.
I aby bylo jasne nie aprobuje decyzji wywalania (banowania) oprocz przypadkow gdy ktos przekilina lub obraza innych - klamiac. Orazac innych przez mowienie prawdy (przytaczanie faktow) jest wskazane jak najbardziej. No i nie przypisuj sobie Martius mojego poparcia w tak pokretny sposob. Jak bede chcial kogos poprzec to to napisze wprost - spoko.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktos slyszal.. Ktos wie..?
Myślę, że po tym jak odmówiłeś mu poparcia, Martius popadł w depresję i nie prędko odpisze. Taki cios w niedzielę, makabra.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktos slyszal.. Ktos wie..?
Alez jaki cios ? :)

Ach Bronson myslalem ze jak piszesz zeby oszolomow tepic to jestes gotow na wszystko nawet na wywalenie z forum.

No ale jesli uwazaz ze czlowiek umieszczajacy zdjecia homoseksualistow na vortalu, ktory zostal usuniety z wiekszosci forum o profilu ma w necie, zastepca redaktora naczelnego szanowanego pisma BUDOKAN - (nie mylic ze szkola BUDOKAN - bo mi opinie to popsuje ;) )
jeden z liderow organizacji ktora zajmowala sie m.innymi kradzeniem stron internetowych i siusianiem po obcych dojo ;)
Obecnie przebywajacy w areszcie pod zarzutem usilowania gwaltu zostal nieslusznie usuniety z forum (no bo przeciez nie popierasz moich slow ;) )
- No coz to juz Twoja sprawa - gratuluje towarzystwa. Mam nadzieje ze masz na tyle jeszcze poczucie wlasnej godnosci ze nie bedziesz w ekipie ktora bedzie przyjezdzala mi w dojo nasikac.


A teraz przytocze tekst lidera pewnej organizacji dotyczacy swojego wspolpracownika:

Pomimo ze od czasu do czasu dostaje wiadomosci od Boruty to wlasciwie nic nie wydarzylo sie takiego co stanowiloby jakis zwrot w sprawie lub cenna informacje.
Obecnie sie dowiedzialem ze prokurator zrobil swoje sledztwo z ktorego niestety niewiele wynika tzn najpowazniejzyszymi swiadkami sa kontrolerzy ktorzy powiedzieli ze po odebraniu biletow od Pawla a pozniej tej kobiety uderzyla Pawla butem i powiedziala ze chcial ja zgwalcic, to wlasciwie wszystko inni pasazerowie mowia ze nic sie nie slyszeli jedynie ze Pawel zapytal sie czy moze wejsc i zostal zaproszony ot wlasciwie wszystko.
Pierwsza sprawa ma odbyc sie w polowie sierpnia i jesli bede takie dowody jak teraz jest szansa ze zostanie wypuszczony.
Pawel jest dobrej mysli czuje se dosc dobrze (ciagle dostaje od nas listy i inna pomoc)Ponoc przeczytal juz tyle ksiazek ze dostal zakaz wypozyczania wiecej Moze dostawac jedno czasopismo na tydzien itd itd.Stara sie cwiczyc i cwiczyl z klawiszem od combatu 56 i jakims bokserem z celi ale zakazali mu cwiczen.
Pawel mowi ze dzieja sie sprawy dziwne np klient siedzial rok za gwalt po czym okazalo sie ze dziewczyna byla dziewica, mowi ze gdzies 1/3 jest niewinna.
Wszystkich pozdrawia i zyczy wspanialych wakacji.Pomyslcie co sie bedzie dzialo jak wyjdzie i dorwie sie do internetu Drzyjcie nasi wrogowie i oszczercy!!!


Pozdrawiam

CARLAO


A my juz drzymy ;) - jak Boruta wyjdzie to ja sie nawet bede obawial po mydlo w lazience schylic :)

Jak tam Bronson przygotowujesz sie wreszcie do jakis zawodow - Boruta kiedys zapewnial ze pasy w BJJ nadaje sie za walki i wygrane w turniejach - przydalo by sie wystartowac w jakims turnieju przed otrzymaniem purpury - prawda ? 8)
Wynik nie jest wazny bo kto nie walczy to nie przegrywa wazne czy walczy lub kiedykolwiek walczyl.

No a teraz powiedz co z tego co mowilem bylo nieprawda ?

Jak powiedzialem cos co bylo nieprawda to jak doszly do mnie inne wiadomosci to sprostowalem co jest w powyzszych postach.

Jak dojdzie do mnie i sie potwierdzi ze to dziewczyna probowala zgwalcic Waszego bylego zastepce redaktora naczelnego to tez napisze 8)

Piekne "Towarzystwo" Bronson piekne 8)
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktos slyszal.. Ktos wie..?
Po liczeniu, wstał, otrząsnął się i kontratakował. :)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktos slyszal.. Ktos wie..?
Mkimura nie podjudzaj do sprzeczek :)
Bronson jest jeszcze jedna z najbardziej rozsadnych osob w swojej organizacji wiec mi tez glupio sie z nim sprzeczac - przyszlosc wszystko pokaze kto kiedy mial racje.

Odczekalem od poprzedniego postu dosc dlugo aby zainteresowane osoby mogly cos jeszcze dopisac i zamykam ten temat tak jak juz wczesniej napisalem.

Jak ktos chce napisac o oszolomstwie i ignorancji oraz wscieglej nienawisci moderatara tego dzialu - prosze zaczac nowy temat. 8)

I tym milym akcentem .....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024