Skocz do zawartości


Zdjęcie

JU-JITSU W Bydgoszczy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_tobik
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

JU-JITSU W Bydgoszczy?
Pytanie do Martiusa:
Czytając na forum posty zorientowałem się że organizacji ju-jitsu w Polsce jest dużo i co za tym idzie zapewne sekcji również - mieszakam w Bydgoszczy i chciałbym pójść na trening jj i pobróbować troszkę ale nie wiem gdzie i do kogo uderzyć. Po tym co przeczytałem to podoba mi się "idea" jj (stójka, parter, uderzenia, samoobrona, uciski, dzźwignie i inne). Z góry dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Mam nadzieję że jeśli nie ma sekcji jj godnej polecenia w Bydgoszczy, to napiszesz to mniej lub bardziej otwarcie :-)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: JU-JITSU W Bydgoszczy?
Sorki dopiero teraz zauwazylem ten post.
Sa w Bydgoszczy sekcje ju-jitsu ale musze poszukac namiarow.
Bylo cos pod Polskim Centrum Goshin Ryu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale nie widze teraz zadnego klubu na ich stronie.
Ja osobiscie polecal bym odnalezc sekcje prowadzona przez Marka Pantkowskiego - jest to czlowiek godny polecenia.
To jest adres do jego Agencji detektywistycznej i mozna sie zzorientowac czy gdzies sekcje prowadzi choc nie wiem czy nie wzial sie bardziej za przce zawodowa ale moze kogos poleci [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
sprobuje co jeszcze odszukac w Bydgoszczy - ale Andrzej Zakrocki z tego co wiem prowadzi tam tylko sekcje Shorin-ryu a nie ju-jitsu i za bardzo nie mam kogo polecic.
Pozdrawiam
Martius

ps. Acha i jest jeszcze sekcja BJJ prowadzona przez Marka Matusiaka - ale tu juz wiecej informacji niech udziela ludzie z BJJ
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: JU-JITSU W Bydgoszczy?
Sekcja Marka Marusiaka,
tel. 052 364 94 87
Pod tym numerem telefonu powinienes sie dowiedziec wiecej.
  • 0

budo_agent
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JU-JITSU W Bydgoszczy?
W Bydgoszczy treningi Ju Jitsu prowadzi też Marek Pantkowski.
Poproszę go o możliwośc zamieszczenia tu jego nr telefonu, to może następnym razem go podam.
Prowadzi on Prywatny Ośrodek Rekreacji.
Zresztą informacje można uzykać na ul. Podolskiej 5 w jego firmie.
  • 0

budo_agent
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JU-JITSU W Bydgoszczy?
Przepraszam Marcin, właśnie zauważyłem że już go polecaszw swoim poście. Z Markiem utrzymywałem długi czas kontakty zawodowe i prywatne. Polecam go jako dobrego nauczyciela.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024