Skocz do zawartości


Zdjęcie

Timberline Zambezi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Timberline Zambezi
CZy ktos ma jakies doswiadczenia z tym nozem projektu ****( ocenzurowane ze wzgledu na konkurs Pitera) ?
Mialem go w reku ( bardzo mi sie podoba) , w ostatnim "Tactical Kives" recenzja pozytywna ( choc czy kiedys byla tam inna ) .
Mysle kupic ten noz i troche go poprzerabiac na taki "custom" dla ubogich
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Timberline Zambezi
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :wink:
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Timberline Zambezi
Piter , na ciebie liczylem.Te rogi to znacza ze noz jest OK , czy nie ?
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Timberline Zambezi
Te rogi oznaczają "aleś se teraz temat wybrał..."

A na poważnie, to mnie osobiście leży nie do końca dobrze. Może nawet nie sam nóż, ale pochwa jest jakaś dziwna. Bawiłem się tym i IMHO niezbyt wygodnie to odpinanie/wyciąganie zrobili. Jeżeli myślisz o dorobieniu poważnej kydexowej pochwy to wtedy nóż DUŻO zyska. Ale poza tym to nie mam już nic poważnego do zarzucenia. Użytkowo to się raczej nie sprawdzi (gruby, niski szlif), ale jako fighter to spokojnie. Może nieco ciężkawo leży w dłoni... i przy pasie tym bardziej (z oryginalną pochwą). W mojej ocenie to dobry nóż do walki jako wyposażenie żołnierza, policjanta czy gościa z organizacji paramilitarnej na manewrach. Stal jest jeszcze nienajgorsza (AUS-8A zdaje się) no i cena znośna. Miałem ostatnio w ręku podobną zabawkę, ale nie Timberline tylko oryginał... ech, szkoda słów...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024