Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
129 odpowiedzi w tym temacie

budo_pyton
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Śpisz w pracy? Wstyd - co na to Twoi przełożeni?
Pozdrawiam.
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
ateesiarz nikt cię nie zmusza do latania gdzieś tam z pałą ..... :)
A jak cierpisz na bezsenność to sa takie tabletki 8)
Też jestem za przywruceniem kary śmierci :evil:

A to że jesteś rasiata to ....przykro mi :(
Żaden powód do domu :(
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
chciałem napisać
"Żaden powód do dumy!!!" :)
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie

Mili mi bardzo koledzy-forumowicze, nie podzielam waszych obaw iż broń w rękach obywateli byłaby niebezpieczna.Dlaczego? Sprawa jest prosta wystarczy przywrócić, orzekać i wykonywać karę śmierci, wiedząc o tym obywatel nie wyciągałby broni w sprzeczce rodzinnej. Bandzior jak będzie chciał i tak załatwi sobie giwerę, i to jaką będzie chciał.
Chwała Bogu, że jestem rasistą, dzięki temu będę spokojnie spał w nocy w domu( lub pracy), zamiast ganiać z pałą po ulicach :D




Przykro mi ze nie moge sie z Toba zgodzic. Osoba bedaca pod wplywem impulsu, amoku tudziez innej presji doprawdy nie mysli analitycznie o konsekwencjach swoich dzialan. Wyciagnie, strzeli i dopiero dotrze do niego co bedzie potem. Byc moze kara smierci (bedaca swojego rodzaju ucieczka od odpowiedzialnosci jaka powinno przyjac panstwo nie potrafiace zapewnic minimalnych norm bezpieczenstwa obywatelom i skutecznej resjocjalizacji zbrodniarzom) wplynela by ujemnie na liczbe takich wypadkow, jednak nie tak znaczaco aby uznac to za wyjscie logiczne i sensowne. I uwierz mi, ze bandzior nie = menel. A roznica jaka wystepuje w szansie ze strzeli do Ciebie osoba bedaca w srodowisku przestepczym jest duuuuuuuuuuzo nizsza ze zrobi to prosty lepszy podworkowy lujek ktory by ta bron wlasnie dostal.
O rasizmie wypowiadac sie nie bede, od tego sa psychologowie.
Pozdrawiam
3mbri0n
  • 0

budo_pyton
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Żaden podwórkowy lujek nie przejdzie weryfikacji /chodzi o opinię z miejsca zamieszkania i komisariatu/ i nie otrzyma pozwolenia na broń. Poza tym jeśli ktoś "chwyci za broń" w amoku itp. to zawsze może spotkać się z reakcją innego uzbrojonego obywatela. Już kiedyś pisałem że przed wojną był prostrzy dostęp do broni /także tej nielegelnej - jej posiadanie było tylko wykroczeniem/ i jakoś Polacy się nie pozabijali. Restrykcyjne przepisy wprowadzili komuniści w obawie o swoje tyłki.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie

Żaden podwórkowy lujek nie przejdzie weryfikacji /chodzi o opinię z miejsca zamieszkania i komisariatu/ i nie otrzyma pozwolenia na broń. Poza tym jeśli ktoś "chwyci za broń" w amoku itp. to zawsze może spotkać się z reakcją innego uzbrojonego obywatela. Już kiedyś pisałem że przed wojną był prostrzy dostęp do broni /także tej nielegelnej - jej posiadanie było tylko wykroczeniem/ i jakoś Polacy się nie pozabijali. Restrykcyjne przepisy wprowadzili komuniści w obawie o swoje tyłki.
Pozdrawiam.




Och tak, to menel strzeli do obywatela, obywatel do menela-jasne, pozabijajmy sie od razu nawzajem. Nie mow mi co bylo kiedys, bo ja Ci odpowiem ze kiedys polska mlodziez, sytuacja na ulicach i wiele innych spraw tak nie wygladalo. Czasy sie zmieniaja-teraz dzieciak dzieciaka nozem pchnie za brzydka morde, wiec nie mow mi jakie to sa z nas nie sa rozmyslne owieczki.
Komunisci powiadash...i dodaj jeszcze ze ta sytuacja ulega zmianie... :lol:
Pozdrawiam
3mbri0n
  • 0

budo_pyton
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Co do menela to myślałem że już sobie wyjaśniliśmy /weryfikacja negatywna/. Co do tego co było kiedyś to chcesz mi powiedzieć że przed wojną Polskę zamieszkiwały anioły? Wez mnie nie rozśmieszaj! A gdyby było normalne prawo /a nie takie w którym większe prawa ma sprawca niż ofiara/ to ten chłoptaś za pchnięcie nożem dostałby do odsiadki przynajmniej tyle lat ile chodzi po ziemi. I gdyby najlepsze lata swojego życia spędził za kratami więzienia /ciężkiego i bez przepustek/ to zapewniam Cię że znalazłby niewielu naśladowców. Ale puki mamy prawo jakie mamy to wolałbym aby zwykli obywatele /nie luje, menele, dewianci, sodomici, koniobijcy i inni niezrównoważeni jakich sobie możesz wymyślić/ mieli łatwiejszy dostęp do broni.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie

Co do menela to myślałem że już sobie wyjaśniliśmy /weryfikacja negatywna/. Co do tego co było kiedyś to chcesz mi powiedzieć że przed wojną Polskę zamieszkiwały anioły? Wez mnie nie rozśmieszaj! A gdyby było normalne prawo /a nie takie w którym większe prawa ma sprawca niż ofiara/ to ten chłoptaś za pchnięcie nożem dostałby do odsiadki przynajmniej tyle lat ile chodzi po ziemi. I gdyby najlepsze lata swojego życia spędził za kratami więzienia /ciężkiego i bez przepustek/ to zapewniam Cię że znalazłby niewielu naśladowców. Ale puki mamy prawo jakie mamy to wolałbym aby zwykli obywatele /nie luje, menele, dewianci, sodomici, koniobijcy i inni niezrównoważeni jakich sobie możesz wymyślić/ mieli łatwiejszy dostęp do broni.
Pozdrawiam.



Ta-reasumujac. Jest zle, bylo zle, prawo dziurawe, chroni degenerata-i Twoje podsmuowanie-dajcie nam bron. Hmm...
A jak porownujesz spoleczenstwo polskie z okresu (przed)wojennego do aktualnego, to mi poprostu chec na rozmowe przechodzi.
Pozdrawiam rownierz
3mbri0n
  • 0

budo_pyton
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
To nie rozmawiaj.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_toster_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Osobiscie jestem przeciwnikiem noszenia broni
w tym noza szczegolnie przez osoby ktore
nie wiedza jak sie tym poslugiwac.
Mozna wowczas wyrzadzic wieksza krzywde niz by sie chcialo
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024