Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
129 odpowiedzi w tym temacie

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Strach mnie nie powstrzyma. Wiem że to lekkomyślne... Ba! głupie! Ale przynajmniej Wy boicie sie za mnie. Ja nie mam nic do stracenia... Może któyś z nich poszedłby siedzieć za zabicie mnie przynajmniej...
  • 0

budo_fuzzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Siedziec? Kpisz, czy snisz? Za co? On nie chcial Cie zabic, tylko stracil panowanie nad samochodem bo jakis skwiel popsul mu lewy wachacz i wjechal akurat na chodnik jak tam stales, maluch kosztuje 500 PLN z popsutym wachaczem, mniej...
Mlody jest, bez pracy, ma zone (w papierach), notowany, ale za dobre sprawowanie, sladow dywersji na samochodzie brak, zamochod z papierami...
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Od dawna czekałem tylko na hasło!!! :lol: :D Jestem z wami i to pełną piersią!!! byłbym dumny mogąc z wami przetrzepać śmietankę złodziejstwa we wrocku !!! :twisted:

A jak już będzie to forum to mnie też prosze wziąść pod uwage!!!

No i kumpla mogę wciągnąć. Kawał chłopa + pies boxer. Łagodny jak baranek a wygląd mutanta. :twisted: I tylko ma jedno zawichrowanie ( pies znaczy się :lol: ) Nie cierpi menelstwa . odrazu diabeł w niego wstępuje belzebub ( kurde zresztą w nas też !!!! :twisted: )
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
plakac mi sie chce jak sobie posty pokroju wypowiedzi Zakata czytam. Z motyka na ksiezyc panowie :lol: :) :lol: . Wezcie to w pore odkreccie bo sobie dzieciaki do serca wezma i jeszcze sie komus krzywda stanie... -_-"
Pozdrawiam
3mbri0n
  • 0

budo_toster_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Przypominam ze jestesmy Druzyna A
a nie Czterema Pancernymi i Psem.
Chociaz pies by sie przydal
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie

plakac mi sie chce jak sobie posty pokroju wypowiedzi Zakata czytam. Z motyka na ksiezyc panowie :lol: :) :lol: . Wezcie to w pore odkreccie bo sobie dzieciaki do serca wezma i jeszcze sie komus krzywda stanie... -_-"
Pozdrawiam
3mbri0n


Chyba nie czytasz miedzywierszami........
  • 0

budo_gakusei
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
4 dni temu zlodzieje opedzlowali mieszkanie znajomego w bloku obok - w bialy dzien. Mial kraty na korytarzu, dobre zameczki itd. Oczywiscie sasiedzi slyszeli odglosy pracy katowki i wiertarki jak rozwalali zamki - nikt za to nic nie widzial. 3 dni temu rano dwoch wyrostkow okradlo emerytke wyrywajac torebke z reki, a przedwczoraj trzech kolesi bucikami zrownalo z ziemia grzadki z kwiatami jakie sobie zrobila wlascicielka osiedlowego sklepiku. Podobno zapytala ich dlaczego niszcza jej kwiaty to odpowiedzieli jej "a po co ci one ?" powiedziala ze troche kosztowaly a i posadzenie ich to troche pracy bylo, ze ladne sa itd, to odpowiedzieli "spierdalaj" i dokonczyli dziela. Jezeli B Team czy jak to nazwaliscie bedzie miala chwilke to zapraszam na osiedle w celach rekreacyjnych, potem wybiore sie z wami na wystepy goscinne po innych miastach. Czasem mysle ze ustawa o broni nie do konca jest dobrze skontruowana. Bandzior tak czy owak bron zdobedzie, jezeli jest recydywista czy innym dealerem (a w cholere tego tutaj, nic tylko ciemne beemki wieczorami smigaja) i ma troche na sumieniu to taki "myk" jak nielegalna spluwa kompletnie mu zwisa, kupi ja i tyle. Zwykly szary czlowiek chcac byc "legal" zlozy podanie ktore na 98 % zostanie odrzucone - slowem w pelni prawa odmowi sie mu narzedzia do obrony siebie, swej rodziny i wlasnosci przeciwko bandytom ktorzy lajac sikiem prostym na prawo takie narzedzia posiadaja. Z drugiej strony kto wie czy gdyby bron byla latwo dostepna nie mielibysmy istnego dzikiego zachodu na ulicach, chociaz przeciez w takim teksasie strzelanin na ulicach nie jest wiecej niz w innych stanach. Kurde, az mi sie krew gotuje jak slysze co sie dzieje w mojej okolicy, posmarkane to wszystko. Nawet jak policja (lubie chlopakow, robia co moga, mam paru znajomych) da z siebie wszystko i zlapie kilku dealerow czy kolesi wyrywajacych torebki to sady na 100 % skaszania sprawe przeciagajac postepowanie albo zasadzajac smieszne wyroki i kolesie po niedlugim czasie znowu sa na osiedlu. Rzygac mi sie chce ...

Grzesiek
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Do 3mbri0n-a:
Chłopie za szybko osądzas obecnych na formum, zwłaszcza tych których wypowiedzi ci nie pasują :)
Wogóle to udzielasz się w paru tematach i cały czas ci coś nie pasuje :)
Jak to napisałeś " tarfi kosa na kamień" Pamiętaj tą maksyme :)
A poza tym to twoje Piekary to nienajgorsza dzielnic w Legnicy!!! Wpadnij (nawet z kolegami) na Zakaczawie ... :) to pogadamy!!!
Jeżeli chcesz siedzieć w domu z głową pod poduszką i czekać to bardzo prosze, my w przeciwieństwie do ciebie mamy na tyle odwagi żeby coś zrobić :) Ja powiedział bym "BRONIĆ SIĘ" :lol: bo wiadom że najlepszą obroną jest atak!!!!
A może tak ci nasz pomysł nie pasuje bo jesteś jednym z tych na których mamy zamiar polować? :D


Do Piotrka 123:
Co z tym forum tylko dla "nas"?
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie

Do 3mbri0n-a:
Chłopie za szybko osądzas obecnych na formum, zwłaszcza tych których wypowiedzi ci nie pasują :)
Wogóle to udzielasz się w paru tematach i cały czas ci coś nie pasuje :)
Jak to napisałeś " tarfi kosa na kamień" Pamiętaj tą maksyme :)
A poza tym to twoje Piekary to nienajgorsza dzielnic w Legnicy!!! Wpadnij (nawet z kolegami) na Zakaczawie ... :) to pogadamy!!!
Jeżeli chcesz siedzieć w domu z głową pod poduszką i czekać to bardzo prosze, my w przeciwieństwie do ciebie mamy na tyle odwagi żeby coś zrobić :) Ja powiedział bym "BRONIĆ SIĘ" :lol: bo wiadom że najlepszą obroną jest atak!!!!
A może tak ci nasz pomysł nie pasuje bo jesteś jednym z tych na których mamy zamiar polować? :D


Do Piotrka 123:
Co z tym forum tylko dla "nas"?




buehe...buehehe....BUEHEHEHEHEHEH :lol: :) :lol: :) :lol:
dobre koles, dobre :wink:
Twoja elokwencje widac jush w kilku przedstawionych przez Ciebie faktach. Primo-piekary nienajgorsza...loool dla Ciebie. Swego czasu w koknretach byl wykres miejsc w legnicy z najwieksza iloscia zgloszen w sprawach pobicia, rabunku, wlamania etc-zgadnij co bylo na pierwszym miejscu :-) Zakaczawie...bawisz mnie chlopie-dzielnica emerytow i degeneratow doprawdy wylowuje u mnie jedynie odruch wymiotny. To bylo Twoim celem?
Odwage masz...to prosze-idz w bialy dzien z tym Twoim zakaczwiem na kolesi ktorych to wielki herosie w nocy w kapturku z zaskoczenia napierd**asz-morda Ci szybko zrzednie :D Lol, internetowy wojownik. Prawosc Twoja na naprawde najwyzszym poziomie, skoro sam latajac poubierany napierdalasz innych-czym Ty sie niby ku*a roznisz? ze nie loisz? rotfl, nedzne usprawiedliwienie.
Pozatym takie wiesci sie szybko roznosza, a ja jakos nie slyszalem zeby jakis kolo na zakaczawiu malolatow tlukl po nocy. Czybzys krecil?
Pozdrawiam
3mbri0n
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Niczym nie będziem sie różnić od menelstwa które będziemy tłóc ( o czym mowa już była... ) , ale My i Oni będziemy się nawzajem wyniszczać, aż zostaną tylko emeryci, dziewczyny i Ty...oraz ŚWIĘTY SPOKÓJ :!: ( pewnie podoba Ci sie wersja Ty + dziewczynki...)
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
No to gratuluje że mieszkasz w takiej dzielnicy :) Choć wcale nie oceniam pozostałych jej mieszkańców, wnioskuje to z twojej wypowiedzi 8O
Jak tak czytam twojego posta to ... aż strach się bać :)
Masz sie czym szczycić,pewnie sam dożuciłeś pare tych punktów zapalnych żeby Zakaczawie wyprzedzić :lol:
W ramach sprostowania nie jestem z Zakaczawia i nie napir... małolatów (no chyba że zaczeli),ale pare razy byłem tu i na Piekarach i tylko na Zakaczawiu jacyś kolesie(napewno nie emeryci i nie degeneraci bo ci nie są rtacy sprawni) chcieli mi obić jadaczke tylko za to że odważyłem się iść ich ulicą nocą. Może masz słabych informatorów że wsztsykiego nie wiesz 8O
A Konkretów nie czytam bo znam jednego dzięnnikarza i wystarczy mi to żeby stwierdzić że niski poziom prezentują. Wole WPROST.

Koleś, ja nigdzie nie napisałem że chodze po Legnicy nocą i napier... jakichś kolesi :!: :twisted:
A jak ci "kolesie" zaczną w dzień tak kraśc i napadać jak w nocy to trzeba będzie ich w dzień wyłapywać :)

A jeżeli chodzi o "internetowego wojownika" to ty tu startujesz z jakimiś podtekstami z za bezpiecznej klawiatury, to samo mółbym napisać o tobie. :lol:

Nie szukam usprawiedliwienia dla swojego zdania tylko wole wymierzać sprawiedliwość na własna ręke kiedy prawo zawodzi :)

I to by było na tyle.
Oczywiście Pozdrawiam rotfl
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie

No to gratuluje że mieszkasz w takiej dzielnicy :) Choć wcale nie oceniam pozostałych jej mieszkańców, wnioskuje to z twojej wypowiedzi 8O
Jak tak czytam twojego posta to ... aż strach się bać :)
Masz sie czym szczycić,pewnie sam dożuciłeś pare tych punktów zapalnych żeby Zakaczawie wyprzedzić :lol:
W ramach sprostowania nie jestem z Zakaczawia i nie napir... małolatów (no chyba że zaczeli),ale pare razy byłem tu i na Piekarach i tylko na Zakaczawiu jacyś kolesie(napewno nie emeryci i nie degeneraci bo ci nie są rtacy sprawni) chcieli mi obić jadaczke tylko za to że odważyłem się iść ich ulicą nocą. Może masz słabych informatorów że wsztsykiego nie wiesz 8O
A Konkretów nie czytam bo znam jednego dzięnnikarza i wystarczy mi to żeby stwierdzić że niski poziom prezentują. Wole WPROST.

Koleś, ja nigdzie nie napisałem że chodze po Legnicy nocą i napier... jakichś kolesi :!: :twisted:
A jak ci "kolesie" zaczną w dzień tak kraśc i napadać jak w nocy to trzeba będzie ich w dzień wyłapywać :)

A jeżeli chodzi o "internetowego wojownika" to ty tu startujesz z jakimiś podtekstami z za bezpiecznej klawiatury, to samo mółbym napisać o tobie. :lol:

Nie szukam usprawiedliwienia dla swojego zdania tylko wole wymierzać sprawiedliwość na własna ręke kiedy prawo zawodzi :)

I to by było na tyle.
Oczywiście Pozdrawiam rotfl



...
Ech, szczerze poszukuje idei dla ktorej pisze ponizszy post i z niekurywanym zdziwieniem nie kurde znalezc. Ale coz, podazaj za impulsem jak to mowia :D
Wiec tak. Gratulowac czego nie ma, bo byc moze Twoj system wartosci chlew, menelstwo i ubostwo klasyfikuje dosyc wysoko, ja jednak wcale jakos specjalnie swoj sie tutaj nie czuje. Oceniac nie prooboj, bo sam zostaniesz oceniony.
Nxt-bac to Ty sie synku mozesz o wiele innych rzeczy, np czy nie tracisz czasu snujac te swoje glebokie merotyrocznie wypociny :lol:
Punktow naprawde nie dodalem, uwierz mi ze ja nie z tego pokroju-ale o dziwo jakos mi na Twojej opini nie zalezy :wink:
Doprawdy wysoki poziom kolega prezentuje jak to sam ujal "napier**jac malolatow" (ktorzy zaczeli :) :lol: ). Wiec jush wiem zkad teza o punktach.
To ze na piekarach bylo Ci cieplutko, milutko i bezpiecznie to uwierz mi-nie wywoluje u mnie irytacji, ino usmieszku ze masz tak glebokie poparcie praktyczne dla swoich slow. Pozatym jesli Ci ta sytuacja nie pasuje, to zapraszam ponownie. Doprawdy faworyzacja zakaczawia dlatego ze chceli Ci tam obic morde jest iscie pocieszna. Nie zmuszaj mnie zebym zalowal ze tego nie zrobili. Jak w jakims jush poscie wpominalem-dzisiaj takie czasy ze wszedzie moza w dziob zarobic :? Informatorow miec nie musze, bo sam czesto tam bywam i w przeciwienstwie do Ciebie nie oceniam po pozorach...o czym swiadczy chociazby Twoja opinia o konkretach.
Ja internetowy wojownik? uu, uraziles moje ego :lol: . Ja sie nie kryje-chcesz poznac to nic nie stoi na przeszkodzi zebysmy poszli na browarka i wyprostowali troche Twoj poglad. Pozatym to nie ja mam w planach, czy tesh jush mowie ze tak dzialam-napierniczanie jakichs wyimaginowanych kolesi. Dowody prosze, bo jak na razie to tylko prozne slowa.
Wyjezdzam na pare dni i wbrew byc moze Twoim staraniom zamierzam sie dobrze bawic, moze i nawet wypije za Twoja nietykana na piekarach buzke :wink: . Pozdrawiam i doprawdy nie wyrazam ochoty na kontynuowanie tej jalowej polemiki. Przynajmniej nie tak parszywym ot jak to jest wieczorkami w legnicy 8) -jesli Tobie na tym zalezy, to zapraszam na priva.
Pozdrawiam
3mbri0n
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
3mbri0n
Wyluzuj, chłopie, nie atakuj tak ludzi, tylko prowadź dyskusję.
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Proponuje nauczyć się czytać ze zrozumienie.
Ja juz zakończyłem dyskusje z tobą cytuje
"I to by było na tyle" :)

A ty jakiś kur..de uparty jesteś :cry:
Podniosłeś sobie tym postem mniemanie o sobie to gratuluje :)

Oczywiście serdecznie Pozdrawiam :idea:
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie

3mbri0n
Wyluzuj, chłopie, nie atakuj tak ludzi, tylko prowadź dyskusję.


Głosy 3mbri0na i fuzziego wniosły bardzo ciekawy wątek do dyskusji. Wczesniej bylo o tym, ze jestesmy wkurzeni brakiem poczucia bezpieczenstwa i zebysmy cos chetnie zrobili, jakby sie dalo.

3mbri0n i fuzzy wprowadzili nowy watek - co moze zrobic zwykly czlowiek kontra łobuzeria (tzn ta naprawde niebezpieczna, nie trzech nastolatkow ktorzy postanowili ci dokopac). Przeczytalem z wielkim zainteresowaniem, jako ze moje zycie juz od kilku lat stalo sie duzo bezpieczniejsze, nie spotykam sie juz z takimi sytuacjami i ludzmi jakich opisuja koledzy, tak wiec ich posty poszerzaja moja wiedze - np. o tych komorkach i ubezpieczaniu handlarzy. Chcialbym aby ten watek znalazl jakas kontynuacje...
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Uhm... Masz racje, po to jest forum żeby sie ktoś nie zgadzał i dał swoje argumenty... Ale to która dzielnica jest bardziej niebezpieczna i kto sie o tym bardziej przekonał, kto wie lepiej... Kto zna ładniejsze słowa... Mowa - trawa. Tak to sie mówi?
  • 0

budo_ateesiarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Dla mnie jedyną sensowną opcją jest popieranie Unii Polityki Realnej
gdybyśmy mieli w Polsce prawo jak w Teksasie, byłoby inaczej, z tego co wiem można tam już zastrzelić złodzieja, który już siedzi w Twoim samochodzie.
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Narcyz ja z nikim się nie sprzeczam która dzielnica czy tez ulica jest lepsza, stwierdziłem tylko pewien fakt który został nadinterpretowany.
A lać wody nie mam w zwyczaju. :)
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Ateesiarz TAK TAK TAK. Popieram ... dyskutowalismy juz o wolnym dostepie do broni i wiadome sa niebezpieczenstwa choc i zalety z tego plynace. I jesli zmieniono by w tym kierunku prawo - prosze bardzo jestem gotowy pojsc (znow - tak dla przypomnienia :) ) na kurs poslugiwania sie bronia i celnego oraz bezpiecznego z niej strzelania. I jeszcze miec swiadomosc, ze jak zastrzele gnoja (gnojow) ktorzy chca mi skrzywdzic dziecko czy zone , to pana ProKurwator nie bedzie mi mendolil o przekroczeniu granic obrony, niewspolmiernych srodkach itepe.
  • 0

budo_pyton
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Ateesiarz - UPR nigdy nie wygra wyborów i nawet nigdy nie będzie liczącą się partią. Oni proponują "zlikwidowanie koryta" a gro ludzi garnących się do polityki robi to w celu "nachapania się". Tak więc nie wróżę UPR-owi sukcesu politycznego.
Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024