Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozciąganie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_trek
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Rozciąganie
Jakie są cwiczenia na szpagata damskiego? Dzięki!
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozciąganie
A jaki to jest damski?
Jest szpagat rozkroczny (nogi na bok) i wykroczny (jedna noga do przodu, druga do tyłu).
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozciąganie
rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl Rozkroczny to zapewne damski, a wykroczny to pewnie męski. :peace: Zajebiaszcze określenia. Ciekawe co na to panie.
  • 0

budo_dawid
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozciąganie
A poco ci szpagat damski? Owiele ważniejszy jest boczny czy jak to woli męski.Tylko on umożliwia naprawde wysokie kopanie.Wiem bo trenuję Taekwondo wtf.Na szpagat boczny polecam takie ćwiczenie.Siadasz sobie w rozkroku poczym zaczynasz się pochylać się do przodu.W miarę możliwości zwiększasz wychylenie (głowa CORAZ bliżej podłoża).Pamiętaj tylko nic na siłe.Jak nie idzie to daj sobie spokój i spóbuj później.Jak w ten sposób rozciągąłem się przez wakacje codzienie po godzinie i teraz po rozgrzewce robie bez problemu szpagata
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozciąganie

Jakie są cwiczenia na szpagata damskiego? Dzięki!


np. noga wykroczna zgieta w kolanie, zakroczna wyprostowana na poduszce stopy- poglebianie, wymachy prosta noga w przod....
  • 0

budo_fuzzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozciąganie
Po rozgrzewce (porzadnej z rozciaganiem) proponuje rozciaganie w parach w stojce. Kladziesz partnerowi na barku noge palcami do gory, a on wstaje, ew podnosi ja jeszcze na rekach a zpowiesz dosc, wtedy sklony i przytrzymanie jak najblizej kolana, po 30s obrazasz noge bokiem (caly czas stojac u gory i trzymasz pion, a on bieze ja jak najwyzej, wytrzymac 30s opuscic POWOLI - strzepac nogi, zrobic krazenia bioder i druga noga.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024