Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sporty na co dzień


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Sporty na co dzień
Bynajmniej nie chodzi tu o papierosy "Sporty". :lol:

Jakie sporty tudzież inną aktywność fizyczną uprawiacie oprócz sztuk walki? Pływanie, bieganie? A może szachy i brydż? :wink:

Ja bardzo lubię jeździć na rowerze, połazić po górach i jak jest okazja, to pograć w siatkówkę albo w ping-ponga. Kiedyś grałem trochę w piłkę nożną, ale uznałem że to zbyt brutalny sport. :) Natomiast nie cierpię biegać; nigdy tego nie lubiłem i raczej nie polubię.
Teraz przymierzam się do regularnego treningu jogi.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty na co dzień

Bynajmniej nie chodzi tu o papierosy "Sporty". :lol:
Jakie sporty tudzież inną aktywność fizyczną uprawiacie oprócz sztuk walki? Pływanie, bieganie? A może szachy i brydż? :wink:

Rower kurdenbelans i sex, ale numer z rowerem bo siedzę w nocy przed kompem a tu buch....pssssssssssssssssssssssssss i zeszło powietrze! no i 3 dzien nie wymieniłem dętki. :cry:
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty na co dzień
Kiedy tylko mam okazje gram w piłke nożną
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty na co dzień
jak mam czas to rowerek (czesto polaczony z cwiczeniem z jo i bokkenem ) lowie sobie rybki plywam lodeczka gram sobie w siatke a czasami poprostu biegam jak mam na to ochote...
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty na co dzień

Rower kurdenbelans i sex, ale numer z rowerem bo siedzę w nocy przed kompem a tu buch....pssssssssssssssssssssssssss i zeszło powietrze! no i 3 dzien nie wymieniłem dętki. :cry:


Fiodor, ja wczoraj miałem bardzo podobny problem! Dzięki radzie moich przyjaciół nie wymieniałem dętki, tylko ustaliłem pod wodą gdzie jest dziura i zaznaczyłem ją lakierem do paznokci mojej siostry.
Potem w sklepie rowerowym (ale można też na stacji benzynowej) kupiłem za 9 zł zestaw z łatkami, papierem ściernym i klejem. Za 14 zł jest zestaw, w którym są dodatkowo dwie plastikowe łyżki do ściągania opony z obręczy, jak ktoś chce wygodniej.
Oczyszczenie dziury, nalepienie łatki i założenie dętki to 15 minut i można jechać!
Silvio
PS. Odpowiadając na pytanie główne, poza sztukami walki, nie mogę oprzeć się pokusie aby czasem w domu nie zrobić kilkudziesięciu pompek, pomachać ciężarkami. Poza tym jeżdżę rowerem, pływam czasem i gram w kosza z kumplami.
  • 0

budo_mikael
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty na co dzień
Marta-Ika jak Ty jeździsz rowerem i ćwiczysz jo i bokkenem, a kto trzyma wtedy kierownicę :wink: ?

Tak do tematu-to wprost uwielbiam jeżdzić rowerem, w każdym terenie (oczywiście najlepiej z górki :) ). Ostatnio też poważnie myslę o rozpoczęciu biegania, ale nie wiem jak wyrobię z czasem i zapałem. No i pod wpływem Slaszysza dla uspokojenia skołatanych nerwów - joga rekreacyjnie (tylko bez duchowości-ta mnie nie pociąga :? , natomiast ćwiczenia tak).
A i pływanie, zaś najlepiej nurkowanie - jest po prostu odjazdowe poklon , tylko boleśnie drogie, jeśli nie w klubie (dlatego przymierzam się zaczepić do jakiegoś :D ).
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty na co dzień
Tak jak Marta lubie sobie czasem rybki połowić, popijając przy tym piwko. Czy to jest sport? :roll:
Oczywiście rowerek, siłownia, pływanie, czasem jakaś gra zespołowa ale te ostatnie rzadziej.
No pozatym tak jak kogoś przedemną ostatnio zainteresowałoa mnie Joga, chodzi mi przedewszystkim o trudniejsze ćwiczenia i rozciąganie.
Choć ostatnio zwróciłem też uwage na ćwiczenia medytacyjne pomagające w koncentracji.
  • 0

budo_m@ciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty na co dzień
W wakacje po 6 godzin siatkówki ,a wieczorkiem bieganie.Sporadycznie rower i piłka nożna.
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty na co dzień

Marta-Ika jak Ty jeździsz rowerem i ćwiczysz jo i bokkenem, a kto trzyma wtedy kierownicę :wink: ?

wyglada to tak ze jade zatrzymuje sie gdzies w lesie troche pocwicze jade dalej potem jakies jeziorko lub cos w tym stylu znowu sie zatrzymuje troszke pocwicze i wracam
  • 0

budo_mikael
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty na co dzień
To lubię :D Jazda po lesie daje wiele dobrego, szczególnie dla mojej roztrzepanej łepetyny. Przyroda działa uspokajająco.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty na co dzień
Góry, kometka, piłka z synem. Kiedyś sportowo brydż (proszę się nie śmiać).
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty na co dzień
hahahahhahahhahahha (zartuje)
ale gory to jest to :) szkoda tylko ze nie moge tam jezdzic wtedy kiedy bym chciala ehh no cuz
Mikael masz racje dlatego jak musze pomyslec albo chce odpoczac czy sie uspokoic ide na spacer dobrze ze sa jeszcze lasy ...
  • 0

budo_mikael
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty na co dzień
Ja mieszkam na Śląsku, więc lasów z prawdziwego zdarzenia muszę trochę poszukać. Ale spokojnie, jak się chce to się znajdzie. Tym bardziej, że teraz przeprowadzam się bliżej terenów zalesionych :lol: .

Co do kometki: czy jest to to samo co badmington? Bo ten ostatni podobno dobry jest na kondycję i refleks (podobnie zreszstą jak... ringo!)
  • 0

budo_mikael
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty na co dzień
A góry też lubię :) :) :)
  • 0

budo_perun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Northampton, UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty na co dzień
Teraz mam wakacje wiec nie robie nic...

A w normalne dni.. machanie ciezarkami, sprezyny, papki.... rower bardzo duzo.. Czesto zapiep..... po ogrodzie starych z kosiarka.. mozna sie zajeb... na smierc szczegolnie w upaly.. ogrod duzy jest.. 50x80m... A poza tym jeszcze wycieczki nad wode... wiecie kajak, tatarak panny w szuwarach :wink:

Pozdrawiam
PERUN
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty na co dzień
Tak kometka, to badmington, ale bez przepisów :) . A w szuwarach to najłatwiej dorwać nimfę błotną :) , tylko po co? Normalne panny wybierają mniej podmokłe i w pupę kłujące tereny.
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty na co dzień
ja tam jezdze sobie czasami rowerkiem poza tym gram w pile nozna albo w kosza ....czaami takze pojde na basen albo ...zagram w badmintona ... coz to by bylo na tyle :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty na co dzień
sporty na codzien od pazdziernika bede mial na co dzien :) [awf]
a poki co- rower, biegi, koszykowka, spooooooooradycznie pilka nozna, drazek
  • 0

budo_kasiag
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty na co dzień
hehe ja tak jak moro sporty mam na codzien bo jestem fizyczna z AWF :)
A tak poza tym to juz od dluuugiego czasu zajumje sie Rock'n'rollem sportowym i troszkę bawię się akrobatyką. CZasem tez uda mi sie pojechać w górki albo pójść na ściankę wspinaczkową. Przymierzam sie co by powrócić do ćwiczenia yogi, ale zobaczymy, bo jeszcze Silvio zainteresował mnie technika Alexandra.
hehe i tak jak slaszysz nie lubie biegac :blus:

Pozdrawiam
KAsiaG
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty na co dzień

A tak poza tym to juz od dluuugiego czasu zajumje sie Rock'n'rollem sportowym i troszkę bawię się akrobatyką.

I teraz dopiero o tym piszesz? Liczę na korepetycję z rock'n'rolla..., ale na amatorskim poziomie. :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024