Skocz do zawartości


Zdjęcie

Straszny problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Straszny problem
Heh!!
No dobra, może nie taki straszny, lecz jest on uciążliwy :(
Prawie codziennie jestem śpiący. Kurna staram się spać przynajmniej 8 godzin, a i tak rzadko zdarza się, iż wstaję rano rześki i wyspany. Potem niewyspanie ciągnie się cały dzień. Na nic nie mam siły, brak chęci do ćwiczeń. Wstaję codziennie o 6 rano, z pracy wracam do domu po 16-tej. Znajoma poradziła mi krótką drzemkę po pracy. Troszkę to pomaga, ale co zrobić aby rano wstawać rześkim??
Coś zmienić w diecie? Więcej ruchu ;) (nic nie ćwiczę, ostatnio brzuszek mi troszkę urósł, ale zamierzam znów w wrześniu chodzić na treningi). Co mam do jasnej cholery ze sobą zrobić??
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Straszny problem
wiesz ciezko mi jest teraz cokolwiek napisac bo ja spie malo ostantio wrecz bardzo malo wstaje i jeszcze spiac wszyszystko robie ... ale zeby wstac zeska to musze miec po co wstawac i najwanijesze to musi byc albo po 8h albo ponizej 4h spania :!:
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Straszny problem

Heh!!
No dobra, może nie taki straszny, lecz jest on uciążliwy :(
Prawie codziennie jestem śpiący. Kurna staram się spać przynajmniej 8 godzin, a i tak rzadko zdarza się, iż wstaję rano rześki i wyspany. Potem niewyspanie ciągnie się cały dzień. Na nic nie mam siły, brak chęci do ćwiczeń. Wstaję codziennie o 6 rano, z pracy wracam do domu po 16-tej. Znajoma poradziła mi krótką drzemkę po pracy. Troszkę to pomaga, ale co zrobić aby rano wstawać rześkim??
Coś zmienić w diecie? Więcej ruchu ;) (nic nie ćwiczę, ostatnio brzuszek mi troszkę urósł, ale zamierzam znów w wrześniu chodzić na treningi). Co mam do jasnej cholery ze sobą zrobić??


Moim zdaniem może być kilka powodów poczucia zmęczenia:
- stres
- cukrzyca lub inne choróbsko
- zbyt intensywne życie seksualne :wink:
- źle ułożona dieta
- złe ustawienie łóżka (np kiedy zacząłem odwrotnie spać od razu lepiej się wysypiam)
- hałasy z otoczenia w czasie snu
Silvio Śpiacy Zwykle Spokojnym Snem
  • 0

GośćGuest_budo_Fighter_28_*

Guest_budo_Fighter_28_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Straszny problem
Jeśli po miesiącu treningu Ci nie minie, to zajdź do lekarza. Gwarantuje jednak, że minie ;o) Coś o tym wiem.

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Straszny problem
Jesli moge cos polecic ze swojej strony to zwiekszyc diete witaminowa w postaci nawet juz nie tyle samych owocow i warzyw ale gotowych kompleksow witaminowych. To wlasnie ich brak sygnalizuje organizm.
Przed treningiem warto zaopatrzec sie w guarane ( sprzedawana w ampulkach do rozpuszczania w wodzie) naturalny stymulant zastepujacy wlasciwosci kawy.
  • 0

budo_dohap
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Straszny problem
zanim wydasz majątek na reklamowane niewchłanialne witaminy sprawdź ile białka, a ile węglowodanów przyjmujesz w diecie. w zależności od tego do mózgu dostają się inne aminokwasy. oprócz tego to pewnie zwykłle zmęczenie. Więcej białka. :!:
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Straszny problem
Dohap zanim skrytykujesz czyjas wypowiedz milo by bylo sie spytac o jakie kompleksy mi chodzilo. :?
Polecam pakiety odzywek dla kulturystow - dzialaja - sprawdzilem na sobie a mozna mi wierzyc bo moj organizm odrzuca wszystko dosc krytycznie :( kiedy tylko cos jest nie tak.
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Straszny problem
Adder ... jest tylko 1 rada, żyj i ciesz się życie .. zostało Ci go 0,5 roku :)
Takie objawy to nowotwór Horobus-anonimus, przykro mi :(


:fist:
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Straszny problem

Adder ... jest tylko 1 rada, żyj i ciesz się życie .. zostało Ci go 0,5 roku :)
Takie objawy to nowotwór Horobus-anonimus, przykro mi :(


:fist:


Te Robal nie podskakuj :P

Co do problemu to udało mi się po części go rozwiązać. Przeczytałem w pewnej książce iż należy próbować wstawać o 10 minut wcześniej bądź później niż normalnie się wstaje. Jeżeli to nie pomoże to próbować zmienić czas pobudki o kolejne 10 minut w jedną bądź drugą stronę. I udało się :) Nastawiam budzik, tak by budził mnie 20 minut poźniej niż normalnie (6.00) i jestem wyspany rankiem, a i popołudniami jestem w pełni sił.

Dzięki wszystkim za pomoc.

  • 0

budo_natalia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z bieszczad

Napisano Ponad rok temu

Re: Straszny problem
Jeszcze cos ode mnie: moze po prostu spij dluzej, jakos tak 9-10 godz.
Jezeli mozesz oczywiscie lub tez rano znajdz chwile i pobiegaj sobie troche a potem zimny prysznic- dla pobudzenia. Nie ma nic lepszego!
  • 0

budo_guma jr.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Straszny problem

Jeszcze cos ode mnie: moze po prostu spij dluzej, jakos tak 9-10 godz.
Jezeli mozesz oczywiscie lub tez rano znajdz chwile i pobiegaj sobie troche a potem zimny prysznic- dla pobudzenia. Nie ma nic lepszego!


Zgadzam się.Nic tak nie budzi jak zimna kąpiel.
  • 0

budo_guma jr.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Straszny problem
U mnie jak spię 8 h i pójde wcześnie spać to się wysypiam, lecz gdy pójde późno i śpię tyle samo to mam ten sam problem co ty.Spróbuj chodzić wcześniej spać, śpiąc tyle samo, może pomoże.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024