Skocz do zawartości


Zdjęcie

iii.... z baśki!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: iii.... z baśki!!!
nie wiem ..moze jestem jeszcze za mlody ale jak wchodzi sie do knajpy to sie patrzy jaki element w niej siedzi...nawet w dobrych knajpach mozna wylapac bankie.. bo jeden na sto znajdzie sie ..w jakims klubie... coz ale jak juz dostane z banki to poprostu wychodze z lokalu...(jezeli jest powazna sytuacja to wracam z kumplami) a jak nie to poprostu...rozmawiam sobie grzecznie z bramkarzem.. i nadal siedze w knajpie.. a co do dysktotek to nigdy nie chodze tylko sam i panienka jak juz to idzie kilku moich kumpli z panienkami i przynajmniej jest bardziej wesolo a jezeli chce sie intymnosci .. to sie nie idzie na dyskoteke !!:)
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: iii.... z baśki!!!
Dzizu jak mawiaja krasnoludki .. jak bylem z kobieta to nigdy mi sie nie trafilo ale samemu pare razy mialem okazje .. tak to jest jak sie czlek po pubach szwenda. Nie widze powodu bo obecnie i w lepszej mozna dostac w gebe od gosci ( wniosek , ze chamy maja kase po prostu ).
Jak kilka razy ktos mnei chcial na "strone" pociagnac to grzecznie odmawialem .. a jak sie zaczal szamotac to przychodzila ochrona i juz po sprawie. Raz tylko po dyskotece klient z kolega zaczekal na mnie a wtedy to juz byla inna bajka.
W razie czego jak leci banka to nalezy po prostu glowe opuscic i tryknac sie z barana .. ogluszenie minimalne a w ten sposob tylko raz mialem zlamany nos.
  • 0

budo_maverick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: iii.... z baśki!!!
Zgadzam się, z powyższym, aczkolwiek sam osobiście nie lubię nastawiać głowy, bo tracę kontakt wzrokowy z przeciwnikiem i możliwość szybkiej reakcji na to, co dzieje się z prawej czy lewej strony. Nie widziałem jeszcze na ulicy, żeby ktokolwiek uderzał bańką bez zamachu (czyli mówię o standardowym uderzeniu głową tył-przód), a przyruch, który jest wtedy robiony, wystarczy zazwyczaj, żeby wystawić łokieć, pięść czy po prostu zwiększyć dystans odejściem/odskokiem. Jeśli uderzenie głową zostanie wykonane prawidłowo (szybki ruch "przód" bez zamachu z ew. przeniesieniem ciężaru na nogę przednią/ wejście nogą do przodu) to wtedy mozemy nie zdążyć zareagować, od razu więc lepiej najpierw dokonać "przeglądu sytuacji [:)] i kontroli dystansu wokół siebie, a potempodejmować kontry.
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: iii.... z baśki!!!
Maverick opuszczasz glowe ale nie spuszczasz przeciwnika z oczu.
Reka nizej kontruje na krtan albo blokuje rece i idziesz z kolanem w splot lub podciecie.
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: iii.... z baśki!!!

Przykro mi Embrion ze mieszkasz w killerskiej okolicy gdzie do knajpy z dziewczyna nie wchodzi sie AK47, ale takze w Warszawie jest mnostwo knajp gdzie nie wylapiesz z banki ... bo gnojkow nie stac na te knajpy, albo sa one na tyle dobre ze nie wpuszczaja zulerii w swoje progi. Trzecia mozliwosc jest taka ze ochrona takiej knajpy widzac ze ktos na sile wyciaga klienta ICH knajpy w miare szybko roznosi napastnika na czubkach swoich ciezkich butow. No ale widac chodzimy do roznych knajp.
A poza tym jak mnie gnojek ciagnie na zewnatrz ... to metoda Aklawa jest najlepsiejsza ..
A poza tym juz raz omawialismy sposoby obrony przed atakiem z banki i to dosc szczegolowo .. poszukac w archiwum troszke :)



Tendencja do wyolbrzymionych porownan chwilowa, czy tou Ciebie stala cecha? Widzisz roznice pomiedzy "mozna wylapac" a "wylapujesz za kazdym razem" lub "bez ak47 (looooool) nie wejdziesz"? Ta? nooo, to jush jestesmy kroczek do przodu.



"moze masz racje ale ludzie opisuja skrajneprzypadki sa knajpy i dyskoteki gdzie mozna dostac chyba w karzdym miescie ale znowu tak strasznie to nie jest jak ktos nie chce walczy to zawsze moze to uniknac"



Uff, on bynajmniej zauwazyl i zastosowal magiczny wyraz "mozna". Widzisz Mr, to nie trudne.



"nie wiem ..moze jestem jeszcze za mlody ale jak wchodzi sie do knajpy to sie patrzy jaki element w niej siedzi...nawet w dobrych knajpach mozna wylapac bankie.. bo jeden na sto znajdzie sie ..w jakims klubie... coz ale jak juz dostane z banki to poprostu wychodze z lokalu...(jezeli jest powazna sytuacja to wracam z kumplami) a jak nie to poprostu...rozmawiam sobie grzecznie z bramkarzem.. i nadal siedze w knajpie.. a co do dysktotek to nigdy nie chodze tylko sam i panienka jak juz to idzie kilku moich kumpli z panienkami i przynajmniej jest bardziej wesolo a jezeli chce sie intymnosci .. to sie nie idzie na dyskoteke !!"



Tuaj nie pozostaje mi nic innego jak sie zgodzic. Dobrze nawija :wink:
Pozdrawiam
3mbri0n
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: iii.... z baśki!!!
Herr Embrion - dobrze wiec uscisle. Knajpa gdzie od 1989r do dzis NIKT nie wylapal z banki. KA PE WU ??? Comprende ?? Ponial ???
A wyolbrzymienie zostalo wprowadzone wylacznie na Twoj uzytek :)
No a poza tym to przeciez sam piszesz ze ta dzielnica drugia (nie Zakaczawie tylko ta inna) to TAAAKAAAA Kilernia :) :)

rotfl ujacy MrN
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: iii.... z baśki!!!

Herr Embrion - dobrze wiec uscisle. Knajpa gdzie od 1989r do dzis NIKT nie wylapal z banki. KA PE WU ??? Comprende ?? Ponial ???
A wyolbrzymienie zostalo wprowadzone wylacznie na Twoj uzytek :)
No a poza tym to przeciez sam piszesz ze ta dzielnica drugia (nie Zakaczawie tylko ta inna) to TAAAKAAAA Kilernia :) :)

rotfl ujacy MrN




ja tak pisze? :lol: buhahahahahaha-dobra, zacytuj-jak nie znajdziesz takiego zdania to Cie chyba synku zbluzgam bo przesadzasz i to zdrowo. Podalem fakt a Ty jak zawsze wyolbrzmiasz. Doprawdy charakterystyczna cecha dla smarkacza. Na moj uzytek? och, tak-uwazaj zebym nie zrobil innej zeczy na ktora mam ochote a ktora rownierz definitywnie by mi posluzyla. W ta knajpe kompletnie nie wierze, chyba ze chodzisz na piwko do przedszkola.
3mbri0n
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: iii.... z baśki!!!

ja tak pisze? :lol: buhahahahahaha-dobra, zacytuj-jak nie znajdziesz takiego zdania to Cie chyba synku zbluzgam bo przesadzasz i to zdrowo. .......................och, tak-uwazaj zebym nie zrobil innej zeczy na ktora mam ochote a ktora rownierz definitywnie by mi posluzyla. W ta knajpe kompletnie nie wierze, chyba ze chodzisz na piwko do przedszkola.
3mbri0n


Synkowie, to po piwo u szewca biegają. Wyluzuj z tekstami, 3mbri0n, bo będę zmuszony twoje posty wycinać.

och, tak-uwazaj zebym nie zrobil innej zeczy na ktora mam ochote a ktora rownierz definitywnie by mi posluzyla


Ty nikomu tu chyba nie grozisz, czy mi się wydaje?
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: iii.... z baśki!!!
LvBanan a co on mu moze zrobic przysle mu mail z odbiciem piesci :?:
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: iii.... z baśki!!!

LvBanan a co on mu moze zrobic przysle mu mail z odbiciem piesci :?:


Takie wypowiedzi są nie na miejscu.
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: iii.... z baśki!!!
oj Lord, Lord-Ty wszystko w biciem kojarzysz? mialem na mysli stek inwektyw nie znizanie sie do poziomu ktorego nie okresle i latanie za kolesiem w celu silowego zalatwiania sprawy. Posty mozesz sobie wycinac, prosze tylko o mocna argumentacje bo mozesz sie liczyc ze slowna polemika jesli uznam Twoja decyzje za niesluszna.
Pozdrawiam
3mbri0n
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: iii.... z baśki!!!
Embrion
1.Ekhmmm .. obawiam sie ze jestem od Ciebie nieco starszy, wiec synku to moze nie mow do mnie i nie nazywaj smarkaczem. OKI ???
2.Czy stek inwektyw obiecany mi to wszystko na co Cie stac ?? Zaiste oznaka "doroslosci".
3.Forum to nie miejsce na osobiste utarczki, wiec badz laskaw ew. pisac na priv, by nie zasmiecac forum.
4. Knajpka nazywa sie Kuchcik i miesci sie w Warszawie, przy Nowym Swiecie.

Z mojej strony to wszystko
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: iii.... z baśki!!!

Embrion
1.Ekhmmm .. obawiam sie ze jestem od Ciebie nieco starszy, wiec synku to moze nie mow do mnie i nie nazywaj smarkaczem. OKI ???
2.Czy stek inwektyw obiecany mi to wszystko na co Cie stac ?? Zaiste oznaka "doroslosci".
3.Forum to nie miejsce na osobiste utarczki, wiec badz laskaw ew. pisac na priv, by nie zasmiecac forum.
4. Knajpka nazywa sie Kuchcik i miesci sie w Warszawie, przy Nowym Swiecie.

Z mojej strony to wszystko



1-Wiesz, wiek to bardzo relatywna wartosc-notabene mialem tutaj raczej na mysli dojrzalosc, o ktorej sie nie wypowiem bo rownierz dosyc mam tej paplaniny.
2. Do slownej budujacej polemiki trzeba miec rownorzednego partnera. Wybacz, ale ja sie go tutaj nie dopatrzylem.
3. Skonczylem.
4. Odwiedze i sam sie przekonam.

Pozdrawiam
3mbri0n
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024