Skocz do zawartości


Zdjęcie

(OT) Dlaczego kobiety wychodzą za mąż?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: (OT) Dlaczego kobiety wychodzą za mąż?
Ja się z tym zgadzam :-) . Ale co to? Jakiś klub samotnych matek jest na tym forum, że tak mocno podkreślacie prawo samotnej kobiety z dzieckiem do ponownego wiązania się :wink:

Ale mimo to że się zgadzam to powiem szczerze, że siedzi we mnie głęboko przekonanie, jak widzę samotną matkę z dzieckiem, że coś z nią nie jest w porządku skoro związała się z kimś, z kim zdecydowała się na dodatek na dziecko(bo jak to był "przypadek" to myśle jeszcze gorzej :oops: ) i wybrana przez nią osoba była dla niej nieodpowiednia co doprowadziło do rozstania.

Oczywiście istnieją jeszcze inne możliwości... np. 3 mąż z rzędu, który umarł na zawał serca w ciągu ostatnich 7 lat nie dożywając 30 :wink: .
Ach tym facetom to czasami dziwne myśli po głowie chodzą :wink:
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: (OT) Dlaczego kobiety wychodzą za mąż?
mówiąc technicznie bo są tak "zaprogramowane"(z reszta faceci też żeby nie było) celem życia ludzi (obu płci) jest przedłużenie gatunku,a co jest najłatwiejsze w instytucji zwanej małżeństwem która jest wspierana przez państwo.A że z miłości, miłość to tylko chemia ;) ale chemia która jest baaaaaaaaaardzo potrzebna w życiu :P może to stanowić też pewien bodzieć do ożenku...
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: (OT) Dlaczego kobiety wychodzą za mąż?
vigo, normalny ziom jestes i nieglupi, ale ty znowu pierdolisz jakies glupoty, co z toba
  • 0

budo_kasiag
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: (OT) Dlaczego kobiety wychodzą za mąż?

Ja się z tym zgadzam :-) . Ale co to? Jakiś klub samotnych matek jest na tym forum, że tak mocno podkreślacie prawo samotnej kobiety z dzieckiem do ponownego wiązania się :wink:

Ale mimo to że się zgadzam to powiem szczerze, że siedzi we mnie głęboko przekonanie, jak widzę samotną matkę z dzieckiem, że coś z nią nie jest w porządku skoro związała się z kimś, z kim zdecydowała się na dodatek na dziecko(bo jak to był "przypadek" to myśle jeszcze gorzej :oops: ) i wybrana przez nią osoba była dla niej nieodpowiednia co doprowadziło do rozstania.


a ja sobie wtedy myśle, co za ...^%^%&^#%$@$ zostawił matke z dzieckiem, a jesli to wpadka- to sama przecież sobie tego dziecka nie zrobiła !!! Wina zawsze leży po obu stronach......

Pzodrawiam
  • 0

budo_shrek.rtx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków dawna stolica Polaków

Napisano Ponad rok temu

Re: (OT) Dlaczego kobiety wychodzą za mąż?
Jaka wina????
Wpadka się zdarza - takie normalne zjawisko - trzeba potem tylko zweryfikować swoje cele.
Ale dziecko to nie jest KURWA coś złego.



rtx.
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: (OT) Dlaczego kobiety wychodzą za mąż?

Wina zawsze leży po obu stronach......

Jak to powiedział mój kolega, do koleżanki na jednej z lekcji gdzie gadaliśmy o sprawach damsko-męskich i pojawił sie temat wpadki, "Wiesz - jest takie bardzo ordynarne przysłowie, którego tu nie powtórzę a zaczyna się od zdania "Pies nie weźmie (...)" ."
Wina - owszem po obu stronach, ale odpowiedizlnośc i konsekwence prawie zawsze ponosi kobieta*, więc powinna zastanowic sie 2 razy mocniej, niż mężczyzna, zanim "wystawi".

*Alimenty? - powodzenia w egzekucji :lol: :roll: :lol: :roll:
  • 0

budo_kim-lan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: (OT) Dlaczego kobiety wychodzą za mąż?
To było bardzo wulgarnie powiedziane szkoda ze nigdy sie nie pozna nikogo do konca ze to nie mozliwe szkoda gadac ...zostawie twoją wypowiedz bez komentarza 8O 8O 8O
  • 0

budo_amarissa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: (OT) Dlaczego kobiety wychodzą za mąż?
Osobisci dziwie sie jak mozna wpasc, ale nie jest to powod do krytykowania dziewczyny/kobiety. Tz wina lezy po obu stronach w braku odpowiedzialnosci itd.
Najlepiej jak dziecko ma oboje rodzicow bo jedno nigdy nie zastapi drugiego, oboje ale takich co sie kochaja i niekoniecznie sa rodzicielami. Jkby ktos sie zastanawial to nie jestem samotna matka. Gwoli wyjasnienia ale znam pare dziewczyn ktorych to spodkalo
milosc zaslepia.
  • 0

budo_kim-lan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: (OT) Dlaczego kobiety wychodzą za mąż?
Ja wogle nie jestem jeszcze mamą :D ale wiem co to znaczy wychowywać sie bez ojca nawet gdy ma się go za nic !!!!!! :X wiem ile trudu trzeba włożyc aby wychować dzeci samemu ze to jest trudne... czasami jednak nieuniknione ...I nie jest to wynkiem zadnej wpadki tylko rozwodu.
  • 0

budo_amarissa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: (OT) Dlaczego kobiety wychodzą za mąż?
KIM LIN nie chce drazyc, rozwody zkas sie biora.
Ale zycie to nie bajka, nalezy sie uczyc na bledach, a najlepiej dla nas jak nie sa to nasze wlasne.
  • 0

budo_kim-lan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: (OT) Dlaczego kobiety wychodzą za mąż?
ja tez lepiej przestane bo załuje wogle ze zaczełam ten temat.NAPEWNO NIE JEST TO wina mojej mamy dziekuje juz więcej nie napisze nic na ten temat bo nerwy puszczaja... :cry:
  • 0

budo_kasiag
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: (OT) Dlaczego kobiety wychodzą za mąż?

Jaka wina????

Ale dziecko to nie jest KURWA coś złego.



Całkowiecie sie z Tobą zgadzam - dziecko to nic złego. Zamiast słowa "wina" trafniejsze byłoby "odpowiedzialność w postępowaniu" i chodziło mi o to,że matka samotnie wychowująca dziecko to nic złego i nie oznacza, że jest z nią coś nie tak. Tu bardziej nasuwa się stwierdzenie, że z facetem jest coś nie tak, że porzuca matkę z dzieckiem. A żeby uprzedzić komentarze: do rozstania dwojga ludzi dochodzi "z winy" obu osób.

Pozdrawiam
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: (OT) Dlaczego kobiety wychodzą za mąż?
A propos wpadania :wink: Na naukach pomocniczych historii dostałem pewną radę. Gdybym miał problem w ustalaniu genealogii, daty urodzin czy daty ślubu to warto pamiętać o tym, że ślub jest zazwyczaj poprzedzony tzw. wpadką :o .
Często historycy w przybliżeniu w ten sposób ustalają pewne istotne daty.
  • 0

budo_kim-lan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: (OT) Dlaczego kobiety wychodzą za mąż?
Moze i czesto ale akurat nie w moim przypadku
  • 0

budo_kasiag
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: (OT) Dlaczego kobiety wychodzą za mąż?
Wiecie co, ja wychodzę za mąż z miłości :D Wczoraj mój Luby poprosił mnie o rękę i zgodziłam się :D

Nie oszukujmy się - Ludzie się zmieniają, zmieniają się ich oczekiwania i pragnienia. Wydaje mi się, że receptą na udany związej jest umiejętność i chęć (prócz uczucia oczywiście) odszukać siebie i dopasowywać się wzajemnie wraz ze zmieniającymi się naszymi pragnieniami.

Pozdrawiam
KAsiaG (od wczoraj "oficjalna" narzeczona z brylantem na paluszku :D )
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: (OT) Dlaczego kobiety wychodzą za mąż?
Gratuluję KasiaG!

Co prawda myślałam, że inaczej sprawy się potoczą, ale widać tak jest dla Ciebie lepiej. Fajnie, że życie tak Ci się pomyślnie układa. Życzę Ci dużo słoneczka! :)
  • 0

budo_kasiag
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: (OT) Dlaczego kobiety wychodzą za mąż?

Gratuluję KasiaG!


A dziękuje bardzo:)

Co prawda myślałam, że inaczej sprawy się potoczą, ale widać tak jest dla Ciebie lepiej.


hmm możesz wyjaśnić co masz na myśli?

KAsiaG
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: (OT) Dlaczego kobiety wychodzą za mąż?
Nic ważnego.

Naprawdę bardzo się cieszę, że jesteś szczęśliwa. Mimo że obecnie małżeństwo jest instytucją demode, ludzkość nie wymyśliła dotąd lepszej formy współżycia. :)

Powiesz nam, kiedy ślub? Przyjdziemy wszystkie (prawda, dziewczyny?) w charakterze druhen i będziemy niosły za Tobą tren. :wink: :)
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: (OT) Dlaczego kobiety wychodzą za mąż?
Gratulacje Kasiu i dla Ciebie i dla tego szczęściarza, któremu zazdroszczę :) I zapowiedz mu, ze ma być dla Ciebie miły, bo będzie miał z nami do czynienia!
  • 0

budo_amarissa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: (OT) Dlaczego kobiety wychodzą za mąż?
Troche byłam zabiegana i nie zaglądałam, ale szczere gratulacje dla narzyczonej.
pozdrowienia dla wszystkich
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024