Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego chlopaki cwicza aikido?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego chlopaki cwicza aikido?

bardzo mi przykro!! ale to wszystko wina twojego instruktora aikido, tak, z pewnoscia to on jest winny! Stosuje sredniowieczne metody treningowe, to i nie m dziwne ze ludzie sie masakruja wzajemnie...


A to sie Mr Smail'owi dostało :]
  • 0

budo_lara van der croft
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:opolen

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego chlopaki cwicza aikido?

bardzo mi przykro!! ale to wszystko wina twojego instruktora aikido, tak, z pewnoscia to on jest winny! Stosuje sredniowieczne metody treningowe, to i nie m dziwne ze ludzie sie masakruja wzajemnie...


To męszczyzni w ogóle są winni :!: instruktorzy, różni piekni :) i inne walce drogowe, które zamiast grać jak człowiekowi przystało wpadają, potrącają i podkładają nogi porządnym zawodnikom:!:
belzebub belzebub belzebub

buehehe
!hayabuza!
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego chlopaki cwicza aikido?
To Szczepan: Z tymi rachunkami to oczywiscie masz racje 8)
Co do Smaila to nalezy mu sie sprawiedliwosc,zebra polamalam bez jego pomocy i nawet niewinny jest ten ktoremu weszlam w droge (na boisku) ,gralismy bardzo zazarty mecz w noge,a ja hehe,postanowilam zastopowac swoim niklym cialkiem rozpedzonego,silnego,wielkiego chlopa. :roll: on zrobil salto w powietrzu a mnie glupiej zostaly popekane zebra :twisted: (ale bramki nie wbil) i tu prosze o niewyglaszanie komentarzy,ale mozna sie posmiac,bo smiech to zdrowie.
I Szczepan,znowu masz racje ,gdy sie budze to wiem ,ze zyje :) 8) :twisted: i nie mam zamiaru stac sie stateczna ,rozsadna pania,starsza niestety bede,ale z maty nie zrezygnuje,dopoki bede miala sile na nia wejsc.Chyba,ze Mr Smail wygoni mnie z dojo :cry:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego chlopaki cwicza aikido?

To Szczepan: Z tymi rachunkami to oczywiscie masz racje 8)


ach, Paskuda, ja zawsze mam racje, ty mnie po prostu jeszcze nie znasz. Dlatego wszystkie kobiety mnie uwielbiaja. Nawet czasem musze zapuszczac brode zeby mnie nie poznawaly na ulicach 8)
A u Smila mozesz spoko cwiczyc, jak znam zycie, nawet do 80-tki, wiesz on ma taki styl.....smilowski.... :wink:
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego chlopaki cwicza aikido?

To Szczepan: Z tymi rachunkami to oczywiscie masz racje 8)


ach, Paskuda, ja zawsze mam racje, ty mnie po prostu jeszcze nie znasz. Dlatego wszystkie kobiety mnie uwielbiaja. Nawet czasem musze zapuszczac brode zeby mnie nie poznawaly na ulicach 8)
A u Smila mozesz spoko cwiczyc, jak znam zycie, nawet do 80-tki, wiesz on ma taki styl.....smilowski.... :wink:


Jeszcze Cie nie znam? :roll:
Zawsze masz racje? To zupelnie tak samo jak ja :wink:
Ciesze sie ,ze kobiety Cie uwielbiaja,to rokuje najwyzej narcyzm :) ,poza tym to dobrze dla Twego zdrowia psychicznego :) ,bez brody Ci lepiej 8)
Dlaczego tylko do 80-tki? Masz jakies ograniczenia wiekowe rotfl :twisted: ?
I co znowu sugerujesz z tym stylem smilowskim :twisted: Widziales ,czy cwiczyles ,a moze znasz osobiscie Smaila,ze taki z Ciebie ekspert :wink:
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego chlopaki cwicza aikido?
On ma moc like Yoda :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego chlopaki cwicza aikido?

Jeszcze Cie nie znam? :roll:
Zawsze masz racje? To zupelnie tak samo jak ja :wink:
Ciesze sie ,ze kobiety Cie uwielbiaja,to rokuje najwyzej narcyzm :) ,poza tym to dobrze dla Twego zdrowia psychicznego :) ,bez brody Ci lepiej 8)


Cos czesto, bez wyraznego powodu, wzmiankujesz zdrowie psychiczne...hhhhmmmmmmmm...........ciekawe dlaczego....(smiley drapiacy sie po glowie)

Dlaczego tylko do 80-tki? Masz jakies ograniczenia wiekowe rotfl :twisted: ?


JA???? A czy ja pisalem o swoich ograniczeniach? :wink:

I co znowu sugerujesz z tym stylem smilowskim :twisted: Widziales ,czy cwiczyles ,a moze znasz osobiscie Smaila,ze taki z Ciebie ekspert :wink:


Empatia, Paskuda, zwykla empatia.......nie uczy was tego Mistrz Smile? :lol: U nas sa juz z tego testy na 4 kyu rotfl
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego chlopaki cwicza aikido?
To Szczepan: Nie wiesz,ze zdrowie psychiczne to podstawa :)
Opiekuje sie osoba chora na Alzheimera,wiec moze dlatego tyle moich skojarzen :wink:
Co do wieku,no wlasnie :D ,co sadzisz o ograniczeniach wiekowych-swoich i innych 8)
Empatia? Ta wlasciwosc mam od urodzenia :oops: :wink: 8)
A te Wasze testy to cos niesamowitego,ostatnio cos czytalam o staniu na glowie rotfl
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024