Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przegrane i Zwyciestwa w ulicznych potyczkach...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Przegrane i Zwyciestwa w ulicznych potyczkach...
nigdy nie jest za póżno....
  • 0

budo_tarantula
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z przyszłości...

Napisano Ponad rok temu

Re: Przegrane i Zwyciestwa w ulicznych potyczkach...

nigdy nie jest za póżno....


to samo chciałem powiedzieć... zacznij choćbyś miał i 99 lat :)



8)
  • 0

budo_cosimo_villanova
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Port

Napisano Ponad rok temu

Re: Przegrane i Zwyciestwa w ulicznych potyczkach...
Tylko, że w pewnym momęcie życia wszystko zaczyna już zastygać i nie wiem czy mógłbym jeszcze odpowiednio rozciągnąć się. Szkół walki w Gdańsku nie brakuje, gorzej z czasem - szkoła, praca... Bardzo bym chciał zapisać się do jakiejś sekcji, ale jak na razie ani mnie nie stać ani nie mam za bardzo kiedy :/
  • 0

budo_anabi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Przegrane i Zwyciestwa w ulicznych potyczkach...
Chociaż spróbuj! Może uda Ci się dogadać z jakimś trenerem w kwestiach finansowych? Nie wszyscy "lecą na kase"...
PS: Wielu z nas ma szkołe, prace, hobby i inne zajęcia-
a jednak trenuje. Wszystko można pogodzić! :wink:
Porzeba tylko dobrych chęci i samozaparcia.
Uwierz w siebie,spróbuj! :wink:

Pozdrawiam.
  • 0

budo_cosimo_villanova
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Port

Napisano Ponad rok temu

Re: Przegrane i Zwyciestwa w ulicznych potyczkach...
Przez to forum coraz poważniej myślę o zapisaniu się... problem pojawia się jednak ten sam co zawsze - co wybrać? Najchętniej zapisałbym się do sekcji Shaolin Kung-fu (ponoć ta gdańska jest bardzo dobra), muay thai/kickboxing lub aikido. Myślę, że SK-F to już zdecydowanie za późno, Aikido zbyt mało jest efektowne w realnej walce (tak mi się wydaje, ale mogę się mylić) więc chyba Muay Thai... No i tu znowu problem, zrobiłem małe rozeznanie i okazuje się ,że do Gdańskiej sekcji muay tjai należy całe mnóstwo dresiarzy i tego typu gówna :/
  • 0

budo_eszu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Przegrane i Zwyciestwa w ulicznych potyczkach...
no to masz problem... a nie ma juz zadnej innej sekcji... a moze sa podzialy na zaawansowanych i poczatkujacych....a moze jeszcze krav maga...


pozdro...
  • 0

budo_cosimo_villanova
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Port

Napisano Ponad rok temu

Re: Przegrane i Zwyciestwa w ulicznych potyczkach...
Krav Maga jest ale wolałbym uczyć się nie tylko walki ale też kultury (a może tylko wydaje mi się, że to też jest wpajane?), jest jeszcze Karate Kyokushin i Tae Kwon Do, ale tam są głównie techniki nożne (co właściwie powinno mi sprzyjać bo mam 198cm i długie nogi),a chciałbym też dobrze walczyć pięściami.
  • 0

budo_eszu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Przegrane i Zwyciestwa w ulicznych potyczkach...
no tu masz racje....muay thai...to bardzo piekna sztuka walki... dzieki niej mozna wyrobic sobie charakter... inne spojrzenie na zycie... a krav maga to tak jak mowisz tylko napierdalanka...nie majaca za soba dlugo letniej tradycji...zwyczajow..
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Przegrane i Zwyciestwa w ulicznych potyczkach...
Cosimo_VillaNova- jak Shaolin kung-fu to jenda z najlepszych szkol jest gdynska sekcja. problem w tym,ze mialbys troche daleko,ale dla chcacego....
Sekcja naprawde swietna, dobrze wywazone proporcje tradycji i "realu".
  • 0

budo_chavez
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Przegrane i Zwyciestwa w ulicznych potyczkach...
Zeby nie było, że jestem taki niezwyciężony, jak może wynikać z moich innych postów w dziale "ULICA" opowiem sytuację w której znajduję się jako przegrany.

Jedno z mniej przyjemnych osiedli w Gdańsku, na którym zachciało mi się mieć dziewczynę. Mój kumpel odbił laskę jednemu gnojkowi z tego osiedla. Siedzimy w 5 (2 parki plus jeszcze jeden nasz kumpel) na jakichś drabinkach i przechodzi rogacz czyli chłopak któremu mój kumpel - tak ten sam kumpel co mnie zawsze wpędzał w kłopoty - odbił tę dziewczynę. Rogacz walnął brzydki epitet do swojej byłej dziewczyny, więc mój kumpel zlazł, powlókł się do rogacza i mu wyrżnął w łeb, ale nie chciał go bić, bo na tym się skończyło. Chłopak poleciał po kumpli. Przyszło 3 wliczając tego który oberwał. Jak uciekał, postanowiliśmy zmienić lokal, ale ci trzej dorwali nas na boisku. Dwóch zaczęło lać mojego kumpla, drugi kumpel stał z tyłu a moja dziewczyna trzymała mnie za kurtkę nie chcąc puścić do tej bójki, bo znała tych 3, wiedziała że żywy nie wyjdę.
Ale widząc że dwóch leje mojego kumpla, ten trzeci z nas się nie włączył tylko stał obok nas, ja się wyrwałem i lecę pomagać kumplowi.
Stanął mi na drodze największy z nich typ 2x2m i złapał mnie za ucho normalnie, mówiąc że do mnie nic nie ma ale potrzyma mnie tak aż jego koledzy załatwią mojego kumpla. Tym czasem trzeci z nas oprzytomniał nagle i widząc co się dzieje rzucił się kumplowi na pomoc gdy szafolud trzymał mnie i nie mogłem nic zrobić. Moja laska coś tam gadała do tego co mnie trzymał. W pewnym momencie zbiłem jego rękę ze swojego ucha i mnie puścił ale chyba bardziej dlatego że sam tego chciał niż że ja zrobiłem na nim jakiekolwiek wrażenie. Powiedział do swoich: zostawcie ich, i poszli. Moi kumple zalani krwią, nochy i zęby powybijane, ja najmniej, w zasadzie w ogóle nie ucierpiałem, ale było mi strasznie głupio.
Kumple nie byli na mnie źli ale czułem się podle że nie byłem w stanie pomóc choć próbowałem, a nie oberwałem chyba tylko dlatego że moja laska i ten typ co mnie trzymał znali się z osiedla od wielu lat.

chavez(jakże głupi wówczas)
  • 0

budo_kyan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Przegrane i Zwyciestwa w ulicznych potyczkach...
Przegrane i Zwycięstwa...

(Ogólnie to jestem spokojny i wolę unikać walki)
raz przuj.. sie do mnie 2 dresów, zarwałem od jednego z dyńki ale udało mi się oddalić (z drobną pomocą przechodnia). Czy to wygrana(wyszedłem cało) czy przegrana(zarwałem z dyńki) trudno mi teraz ocenić. Napewno mogło być gorzej, ale teraz chyba by mi poszło lepiej.
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Przegrane i Zwyciestwa w ulicznych potyczkach...

Czy to wygrana(wyszedłem cało) czy przegrana(zarwałem z dyńki) trudno mi teraz ocenić. Napewno mogło być gorzej, ale teraz chyba by mi poszło lepiej.

przegrana taktyczna (walka bo Ty oberwałeś oni nie)
zwycięstwo strategiczne (bo zrealizowałeś swój cel główny = wyjść cało z opresji)
edit
Przegrałeś bitwę
Wygrałeś WOJNĘ
edit

Tak samo bym ocenił udaną ucieczkę...
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Przegrane i Zwyciestwa w ulicznych potyczkach...

ja mam śrdnio 4 razy akcje przez miesiac ale i 6 czasami jest no a może terz być że rzadnej ale to jak jadę z niunią na wakacje. krutko i natemat to jak zaczynam to zamiatram a jak mnie ktoś wyciąga to 1 na 3 razy mam wjeb

a ile razy w tygodniu masz srednio akcje ze szkolą? pewnie caly czas "trampki [palisz" albo juz sie nie uczysz?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024