Skocz do zawartości


Zdjęcie

szmaty bjj


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
209 odpowiedzi w tym temacie

budo_avatar88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj

Gdzie ty ostatnio widziałeś w Polsce Korala i to jeszcze za 450 PLN?

Rok temu owszem, Przemo Gnat miał kilka sztuk na allegro i to wszystko. Jedyny chyba sklep w Polsce z zagranicznymi gi (mmamaniak.pl) odpisał mi, że nie planują w najbliższym czasie sprowadzać Korali. Pomijam już aktualność ceny: w USA od ~170$ a w UK ~120£. Sam poluję na czarną odmianę classica ale przy tej cenie (+ wysyłka) to chyba sobie na razie daruję...


Na stronie Walki -właśnie u Gnata w zakładce "sklep" widziałem.
  • 0

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
Ja wzialem w koncu biale Estilo z Tatami - przecenione chyba z 80 na 50 - czyli w tej samej cenie co to Nova Basic co mi polecaliscie...
  • 0

budo_griffin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj

ja natomiast mam pytanie o wagę kimon ground game double weave, fuji single i fuji kassen. na stronach importerów raczej nie ma na ten temat żadnych danych :|


BTW: Czy ktoś w ogóle używał Ground Game-a i jest w stanie coś o tym powiedzieć? Ceny są raczej ok.

Pozdrawiam

--
Marcin
  • 0

budo_avatar88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
Używam GG od ok. miesiąca. Fajnie wygląda, spodnie typu ripstop -jak w Atamie, krój też ok -tzn wszystkie dotychczasowe kimona kupowałem A2 i GG też dobrze leży, więc żadnych niemiłych niespodzianek. Góra jest cholernie sztywna i wydaje się być dosyć ciężka. Na stronie firmowej podają gramaturę 550g -posiadam Manto o takiej samej i przy GG to prawdziwa szmatka. Ogólnie póki co duży +
  • 0

budo_lukasdg86
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza
  • Zainteresowania:Submission

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
Panowie mam 3 GI do wyboru:
Manto Evolution 2.0 czarne
Ground Game Titan czarne
Rebel standard czarne bądź niebieskie

Które byście wybrali? Chcę tylko, żeby GI nie krępowało ruchów i było dopasowane do ciała.
Aha, jaki wg Was rozmiar ww. GI będzie najlepszy przy 181cm i 79kg?

Pozdrawiam
  • 0

budo_steyr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj

Panowie mam 3 GI do wyboru:
Manto Evolution 2.0 czarne
Ground Game Titan czarne
Rebel standard czarne bądź niebieskie

Które byście wybrali? Chcę tylko, żeby GI nie krępowało ruchów i było dopasowane do ciała.
Aha, jaki wg Was rozmiar ww. GI będzie najlepszy przy 181cm i 79kg?

Pozdrawiam


GG i Manto - A2
Rebel- A3

Mam Rebela i nic specjalnie nie moge mu zarzucić. Jeśli cena jest dla Ciebie istotnym czynnikiem to jest godny polecenia. Natomiast pod choinika czekac na mnie bedzie Ground Game Titan i wtedy dopiero bede mogl sie szerzej wypowiedziec. Ale zamowilem je poniewaz bylo mi nieoficjalnie polecane jeszcze przed premiera
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
rebel jest spoko tylko umówmy się, że to niższa połka niż np manto.
ja w moim czarnym rebelu zauważyłem że portki strasznie rozciągają się w nogawkach na szerokość :D
  • 0

budo_lukasdg86
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza
  • Zainteresowania:Submission

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
Cena, no to tak do 400zł z wysyłką + pas. Pisałem do Rebel`a z zapytaniem, czy A3 będzie dla mnie odpowiednie. Dostałem następującą odpowiedź:

"Jak się zbiegnie, to A3 będzie miało krótkawe nogawki, ale znowu spodnie A4 będą za obszerne. Miałem kiedyś rozmiar A4Slim dla wysokich szczupłych osób, ale kiedy znów będę go miał w sprzedaży to trudno powiedzieć."

Kiedyś miałem gi Rebel`a Gold A4 i było o wiele za duże i ciężkie, a ważyłem coś koło 83 - 85. Teraz ważę 79kg, chcę zejść do 75kg, więc Rebel chyba odpadnie. Pozostało Manto i GG, które będzie lepsze na początkującego w BJJ. Trenuję SF i obawiam się, że przesiadka na kimono będzie "ciężka", więc szukam lekkiego gi za rozsądne pieniądze.
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
właśnie przyjąłem 2 gi " gameness" od pit bulla, jak poużywam to napiszę recenzję. na pierwszy rzut oka gi wykonane dobrze, pomijając estetykę haftu w niektórych miejscach i nadruku na wewnętrznej części bluzy.
  • 0

budo_kris84
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
Ja od września mam Gi Pitt-Bulla i spokojnie mogę je polecić zwłaszcza za cenę za którą je nabyłem. Spodnie są trochę szerokie, zwłaszcza z porównaniu z Manto, ale o w niczym nie przeszkadza. GI dobrze leży, nie sprało się bardzo ani nie zrobiło workowate (piorę je w max. 40 C) . Kolor niebieski trochę zblakł. Jedyny mankament to musiałem naszywki na spodniach przyszywać bo się odpruły.
Kimono warte polecenia!!!! Spokojnie może konkurować z Manto które tez mam, z GG nie miałem do czynienia.

Mam Gi A3 przy 182cm i 83kg.
  • 0

budo_lukasdg86
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza
  • Zainteresowania:Submission

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
A jak to jest z wymiarami podawanymi przez producenta np Manto: A2 jest na iles tam przed pierwszym praniem, czy jak już się skurczy?
Z góry dzięki za odpowiedź.
  • 0

budo_steyr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
Kurczliwość szmat nie jest juz tak duza jak kiedys, jakos sie nauczyli je lepiej robic. Inna sprawa ze ja nigdy nie wypralem gi w wiecej niz 40 stopniach.
Podany rozmiar to rozmiar przed praniem ale Manto nie powinno sie zbiec jakos mega mocno
  • 0

budo_lukasdg86
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza
  • Zainteresowania:Submission

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
Dostawa GG będzie koło 15 Stycznia, manto evolution nie ma nigdzie rozmiaru a2 w kolorze czarnym , w rbl nie ma zaś niebieskiego a3. Wybór padł na manto 3.0 w kolorze niebieskim. Myślicie, że to dobry wybór?
  • 0

budo_maniekck
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce, Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
Witam,

Tak się złożyło że kupiłem za duże X Gi Manto niebieskie A3 i po dwóch praniach nic się nie skurczyło więc leży w szafie. Aktualnie ani Manto ani GG nie ma na stanie kimon pearl weave w moim rozmiarze.

Może ktoś jest w podobnej sytuacji tylko kupił za małe gi i chciałby się zamienić? Ja szukam rozmiaru A2.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
które gi posiada lepszy krój manto czy gg?
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
Manto 3.0 jest nieco bardziej obszerne, dobre jeśli ktoś jest np przypakowany ;-) czy po prostu lepiej czuje się w luźniejszym kroju, a Manto Evo 2 - nieco bardziej dopasowane do sylwetki. mam oba modele w tym samym rozmiarze i wspomniana różnica jest wyraźna. nowych modeli (X i Muerte) nie nosiłem, więc ciężko mi coś powiedzieć na ten temat, ale na moje oko oba leżą bez zarzutu na kolegach z klubu; bliżej są chyba Evo niż 3.0.
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
ma ktoś gi pitbulla?
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj

ma ktoś gi pitbulla?


ja mam pitbulla, ale model gameness (inne naszywki). załatwialiśmy te gi, jako klubowe, więc też cena był atrakcyjniejsza. część ludzi jest zadowolona, a niektórym poszły spodnie na kolanach. moje się trzyma przyzwoicie. z tego, co widziałem to ground game wygląda bardzo dobrze, a to w detalu ta sama półka cenowa.
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
gg dopiero od połowy września będzie dostępne ;)
  • 0

budo_steyr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: szmaty bjj
pare osob narzekalo ze pitbull im sie mocno sciagnal po praniu ale tez nie wiem w jakiej temp prali. pozatym opinie raczej pozytywne
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024