Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chi Ryu Aiki Jujitsu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_dero
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Chi Ryu Aiki Jujitsu
co o tym sądzicie? Sam to ćwicze i jestem zadowolony ! a Wy jak myślicie czy jest troche podobne do bjj ? Dzięki za odpowiedzi
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Ryu Aiki Jujitsu

co o tym sądzicie? Sam to ćwicze i jestem zadowolony ! a Wy jak myślicie czy jest troche podobne do bjj ? Dzięki za odpowiedzi

no nie jest to szeroko znany rodzaj jj. Powiem nawet ze prawie w ogole nikt tego nie zna. Moze bys tak przyblizyl temat?
  • 0

budo_dero
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Ryu Aiki Jujitsu
a więc tak mamy bardzo dużo związanego z Jujitsu.
  • 0

budo_roslon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 801 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Ryu Aiki Jujitsu

no nie jest to szeroko znany rodzaj jj. Powiem nawet ze prawie w ogole nikt tego nie zna.


Nie przesadzajmy...

A do BJJ nie jest to wogóle podobne... :-)
  • 0

budo_yamabushi fighter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Ryu Aiki Jujitsu
Mi się CHI RYU BArdzo podoba, aczkolwiek do BJJ nie jest podobne. Owszem Shihan Jhonny Bernschwice na swoich seminarich często pokazuje techniki parterowe, ale często są to techniki sambo, wojskowych combatów, lub samego BJJ.

Ale bądź co bądź system jest naprawdę ciekawy a jego twórca jest dla mnie guru sztuk walki.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Ryu Aiki Jujitsu
też miałem styk z Chi Ryu Ju-Jutsu, styl mi spodobał poza jednym faktem - zbyt duży wachlarz technik. aby sie czegoś nauczyć trzeba się na czymś skupić. Sensei Bernaschewiche jest fajnym gościem i dużo potrafi mimo swojego szołmeństwa przekazał mi co nieco wiadomosci
  • 0

budo_yawara
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Ryu Aiki Jujitsu

....zbyt duży wachlarz technik. aby sie czegoś nauczyć trzeba się na czymś skupić. Sensei Bernaschewiche jest fajnym gościem i dużo potrafi mimo swojego szołmeństwa...


Tak czytam i czytam.... hmmm, na pewno niepodobne do Bjj, trochę dziwny styl i myslę, że tak naprawdę to rozumie go tylko sam Bernaschewich. No, chyba, że sam Góra wie co i jak...
pozdrówka... :D
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Ryu Aiki Jujitsu

No, chyba, że sam Góra wie co i jak...


No chyba jestes troche nie na czasie w temacie ;)

Nie wiem dawno sie z Jozkiem nie widzialem i nie wiem co porabia ale chociaz to on wprowadzal chi-ryu i byl wylacznym przedatawicielem teraz jest nim Druciarek a Jozka w skladzie innstruktorow nawet nie widze. zobacz [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_yawara
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Ryu Aiki Jujitsu


No, chyba, że sam Góra wie co i jak...

No chyba jestes troche nie na czasie w temacie ;)
/


Wiem, że Józek porabia coś innego..ale niedawno ktoś z jego otoczenia takie przekazywał mi relacje... widocznie coś się tam kręci... albo niektórzy z tego kręgu nie są zorientowani
ale dzięki za informacje...
pozdrówka :-)
  • 0

budo_sylw
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łańcut

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Ryu Aiki Jujitsu
Ja byłem na jednym stazu Chi Ryu Aiki Jujitsu i mi sie podobało nawet. Staz prowadził Przemek Wiśniewski z Oświecimia. Spoko gość.
W sprawach Chi Ryu Aiki Jujitsu jestem laikiem raczej, bo osobiscie trenuje aikido i jakies tam elementy ju-jitsu, ale na stazu mi sie naprawde podobalo. Ciekawe rzeczy i mysle, ze przydatne.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024