Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fighter


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Fighter
Problem gnebiacy mnie od dawna. Chce kupic sobie noz, jakiegos fightera. Cena nie jest tu wyznacznikiem. Jedynymi wyznacznikami dla fightera to... no wlasnie co? Czy lepszy bedzie tanto czy nie?
Ma to byc stala glownia no i nie wielkosci miecza...:)
Chcialbym nosic go na szelkach na plecach. Macie jakies propozycje?
Tylko zaznaczam, ma to byc zakup na dluuugo, wiec ograniczenia cenowe nie graja roli.
Seiken, chyba Cie zamecze tymi pytaniami, ale Twoje zdanie bedzie mialo dla mnie najwieksze znaczenie (dzien bez wazeliny - dzien stracony:))
Pozdrawiam
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter
.....cena nie gra roli?..........ok
wiec tak:
Greg Lightfoot: HOG HUNTER lub NIGHT STRIKE !!! (ten drugi zostal oceniony jako najlepszy fighter Lightfoot-a)

spuud
pozdrawia
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter
...a.....stronka.... [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
spuud
pozdrawia
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter
znaczy ze to ten: Night Strike

Dołączona grafika

ale co powoduje ze jest taki naj...
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter
.....no tego niestety Ci nie powiem...bo nie wiem....tu juz by sie musial wypowiedz ktos kto mial okazje potrzymac go w lapie.....o takich banalach jak materialy, odpowiednie gabaryty czy doskonale wywazenie nie ma nawet co wspominac......
spuud
pozdrawia
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter
a moze Predator jesli juz mowa o Lighfootach
Dołączona grafika
No wlasnie moze sie ktos wypowiedziec czy fighter lepiej zeby byl z glownia tanto czy nie? Czy to kwestia upodoban czy moze czegos innego. Z tego co wiem to np Roy Harris ma tanto...
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter
To wlasnie wspomniany fighter Roya:
Dołączona grafika
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter
Z nozami jak z kobietami , kazdy ma innego faworyta.
Spuud wyszedl z Lightfootem , strasznie lubie jego noze ( chyba moja pierwsza trojka) ale to sa tactical , to nie klasyczne fightery wedlug moich kryteriow ( no chyba ze przepiekna , sexy ,Sierra 6").
Dla mnie fighter musi miec conajmniej 5 " ( chos preferuje takie powyzej 7"), zaznaczony jelec , lekkie "finger grove" , false edge na wydluzonym clip point , flat grind
Oczywiscie najwazniejsze musi byc wywazony , lekki ruch nadgarstka ,musi inicjowac ruch noza bez przyruchow ramienia.
Oczywiscie nie mozna zapominac o Bowie , te noze zostaly stworzone wlasnie do walki i tam sprawuja sie wysmienice , nie sa to jednak tactical - fightery.
Czy sa takie noze , sa i to wiele , maja jedna wade sa strasznie drogie i wciagaja gorzej od narkotykow.
Moi faworyci to , Mad Dog ( kilka modeli ) , Hossom ( kilka sztuk tez ) , Micke Duane ( ten od Stridera) , Walter Brend ( Model 2 , 9") , Jim Siska ( Strike Force 7 "), AL Polkowski ( Pug & Buldog ) , Jim Hammond ( Flesh flasher 9") , George Herron ( LSD 7") , James Piorek ( Joshido i Kushido)
Teraz potrzeba tylko z 10 000 $ i mozna wybrac sie na zakupy
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter
Seiken ktore Mad Dogi? ATAK?
A co z linia ostrza ? Czy rodzaj tanto ma jakies preferencje inne niz osobiste upodobania?
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter
MAd Dog , oj to moje ulubione przede wszystkim Panther , Shrike , Voodoo Queen,Swamp Thing , Tigress i Spell Binder.

Tanto nie lezy mi , poprosty ja musze miec w nozu "belly" do ciec , do abanikos , tanjos itd. z tanto tego nie mozna zrobic porzadnie.
zreszta powiem szczeze ze nie znam nikogo z uznanych nozownikow , machajacych tanto , no moze Emerson , ale to nie jest czolowka.
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter
Nieeeeee .. raaatunkuuuuu. Panowie blagam nie pokazujcie mi takich nozy ..... bo zamiast slubu i kochajacej zony bede mial kilka nozy ..... PLIIIIZZZZZ NIeeee :) :)
P.S. Pokazujcie pokazujcie .. niech wiem do czego mam dazyc.
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter
Bo to jest jak jakaś obsesja. Na początku chciałem mieć przeciętny nóz do walki. Kupiłem, ale zaraz zachciałem lepszego. Też zresztą kupiłem. A teraz juz kupuję i kupuję.
A jak widzę noże za $ 400 to mnie szlag trafia, bo się jeszcze nie mogę zdecydować czy już mam obsesję i czas kupować czy lepiej pojechać gdzieś na weekend z rodziną :evil:

Ps. Night Strike jest fascynujący 8)
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter
Oczywiście wybór Seikena jest fantastyczny... podpisuję się pod tym. Ale ostatnio kręcą mnie strasznie także noże Neil'a Blackwood'a. Poniżej modele "American Ninja" oraz "Mini"... ech. No i najnowszy custom Mick'a Strider'a który zrobił na BladeShow'2002 (największy coroczny show nożowy w USA, odbył się w czerwcu. Seiken, czy potrafiłeś sobie odmówić tej przyjemności?)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter
Wlasnie czekam na tego Stridera ,Micka , tylko w nie tak pieknej wersji ( moja to G10 ) , to taki zmodyfikowany MT ( czyli moj faworyt ze Striderow).
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter
Seiken, ech żesz ty... mmmmmm... kiedyś na pewno :)
  • 0

budo_pasjonat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter

Bo to jest jak jakaś obsesja. Na początku chciałem mieć przeciętny nóz do walki. Kupiłem, ale zaraz zachciałem lepszego. Też zresztą kupiłem. A teraz juz kupuję i kupuję.
A jak widzę noże za $ 400 to mnie szlag trafia, bo się jeszcze nie mogę zdecydować czy już mam obsesję i czas kupować czy lepiej pojechać gdzieś na weekend z rodziną :evil:

Ps. Night Strike jest fascynujący 8)


A ja tu mam skrupuły, jak wydaję 20PLN za godzinke konnej jazdy... :)
Musze te posciki wyciac i pokazac mojej zonie.

Ale te noze na fotkach sa przepiekne. Nie wiem, ktora czesc mozgu za to odpowiada, ale kiedy patrze na szable albo noze, to chcialbym je miec wszystkie. Ciesze sie tylko, ze moj mozg nie wybral akurat zamilowania do znaczkow, bo wtedy by mnie chyba szlag trafil...
  • 0

budo_pasjonat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter

a moze Predator jesli juz mowa o Lighfootach
Dołączona grafika
No wlasnie moze sie ktos wypowiedziec czy fighter lepiej zeby byl z glownia tanto czy nie? Czy to kwestia upodoban czy moze czegos innego. Z tego co wiem to np Roy Harris ma tanto...


A ile kosztuje taki predator?
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter
Predator, jesli mnie pamiec nie myli kosztuje 350-400 USD
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter
PAlce sa drozsze niz 300 $ , no i niestety nie odrastaja , w Predatorku , linia ostrza konczy sie idealni na lini palcow , nawet przypadkowe parownie noza , moze byc niemile
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter
No i zapomnialem o jeszcze jednym moim ulubionym fighterku
Dołączona grafika
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024