Skocz do zawartości


Zdjęcie

ninjitsu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: ninjitsu
Ninjutsu - Saigo no Jissen Ninja Takamatsu Toshitsugu.mpg
Można pociagnąc z 10mbit-1.myftp.org.
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: ninjitsu

a ja słyszałem ,że potrafili biegnąć na rękach ,żeby nie robić hałasu i na nogach z prędkością 40km/h ( 8O ) ,a strzałki wystrzeliwane z dmuchawki leciały z prędkością kuli wystrzelonej z karabinu maszynowego ....

więc po co shurikeny :)



A gdzie to słyszałeś :rofl: ? ja też tak chce :rofl: :rofl: :rofl:


a prosze ja Ciebie na jakieś stronce tylko nie pamiętam na jakiej :)

tutaj można o nich poczytać :P [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_yapan
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ninjitsu

Ninjutsu - Saigo no Jissen Ninja Takamatsu Toshitsugu.mpg
Można pociagnąc z 10mbit-1.myftp.org.

a mógłbyś bezpośredni link podać?
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: ninjitsu
Z huba ciągnąłem, więc jako takiego linku nie ma. Program jest po japońsku z dodanymi napisami po angielsku. Około 700 Mb, połowa to wspomnienia, ale boheter z kilkoma technikami też jest. Gdybyś była z Wawy podrzuciłbym płytkę. Jeżeli nie, to zapraszam na podany adres huba, podaj swój nick i dostaniesz dodatkowy slot.
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: ninjitsu
yapan, mam zablokowana skrzynkę więc [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_cube_0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BDG

Napisano Ponad rok temu

Re: ninjitsu
[quote name="Szczepan"]ninjitsu to byla taka moda, tak naprawde to nie istnialo nigdy. Nie ma zadnych dokumentow historycznych, ani w archiwach oficjalnych, ani w prywatnych - a jak wiadomo, w SW japonczycy zapisuja WSZYSTKO. Kazda rodzina posiada spisy, kazda gmina czy miasto prowadzi rejestry, kazdy mistrz notowal wszystkich swoich uczniow...quote]
Niezbyt inteligentne bylo by notowanie o swoich nielegalnych akcjach...
Według mnie to jako takie ninjutsu istnieje tylklko w japoni a tam ucza wszystkiego: walki wrecz surwiwalu i walki roznymi rodzajami broni np. shinubikatana shuriken i inne bajery
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: ninjitsu

Niezbyt inteligentne bylo by notowanie o swoich nielegalnych akcjach...

Jak bys troche poczytal o kulturze Japonii, to bys wiedzial, ze klany ktore cwiczyly SW przekazywaly zapisy tego dotyczace przez dziesiatki pokolen. I nikt, poza rodzina, nie mial do tego dostepu. Nawet nie wiedziano ze takie cos istnieje. W ten wlasnie sposob byly przekazywane techniki, oraz tzw wyzsze wtajemniczenia.

Dopiero po II wojnie Sw, jak zaczeto otwarcie nauczac SW, istnienie takich dokumentow wyszlo na jaw. Oczywiscie wiekszosc z nich jest nadal niedostepna dla osob postronnych.
  • 0

budo_cube_0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BDG

Napisano Ponad rok temu

Re: ninjitsu
Czytalem sporo na ten temat i wiem, ale jak sadzisz ma sens zapisywac o tym ze ukrywasz sie przed poscigiem jakie metody mordowania uzywasz?
Gdybys to zapisal a twoj przyszly cel by dostal te zapiski to by wiedzial czego moze sie spodziewac a to chyba nie na tym polegoa.
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: ninjitsu
Racja Cube....
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: ninjitsu
Kazdy czlowiek, ktory chwyta za gardlo bedac w gardzie pownienie skonczyc z polamana reka. To tyle na temat Twojego bjj. Czyli trzeba sie uczyc.
Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_camarada
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dagobah

Napisano Ponad rok temu

Re: ninjitsu
Dzis na Discovery byl program, nie widzialem calego, ale na koncu bylo porownanie metod dzialania ninja i oddzialow specjalnych. Przeprowadzono symujacje. W monitorowanym budynku 2 specjalistow mialo zapewnic bezpieczenstwo jednemu kolesiowi. Najpierw do akji przystapila grupa komandosow w kilka minut zneutralizowali ochrone i goscia. Ninja meczyl sie 4 godziny. Wszedl do srodka przebrany za montera i probowal cos majstrowac przy kamerach. Ochrona nie dopuszczala go, ale w koncu uspil ich czujnosc i dostal sie do tego kolesia. Zalatwil ich sprytem i psychologia, ale moim zdaniem ochrona byla po prostu do dupy, ze wpuscili go do czerwonej strefy.
  • 0

budo_jezus1987
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarosław

Napisano Ponad rok temu

Re: ninjitsu
ja znam kilka technik ninjutsu i nawet je Cwicze. Bardziej jestem jednak zaawansowany w technice koncentracji ninjutsu i dlatego jeżeli ktoś coś wie na ten temat lub to ćwiczy to prosze o pomoc.

A jak do tego sparingu jeszcze nie doszło lub ma dojść jeszcze raz to pamiętaj że to mistrzowie iluzji. Staraj się objać go całego wzrokiem a zwlaszcza z jego nuk. Urzyje ich w najbardziej niespodziwanym momecie. Nie kopią też na duże wysokości ale jak nie bedziesz się pilnował zedrze Ci skure z nogi.
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: ninjitsu
:rofl:
Dzisiaj mnie rozwalacie... prawdziwy wysyp rozsmieszajacych postow. Rewelacja. :rofl: :rofl:
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: ninjitsu

zwlaszcza z jego nuk. Urzyje ich ...


Nuka użyje? To to może prawdziwy Duke Nuke'm :?: Przepraszam, może się nie znam, ale...

jak nie bedziesz się pilnował zedrze Ci skure z nogi.

możesz napisać z, której częsci nogi?czy pomimo ubrania?robi to na tyle szybko, że w tym czasie nic mu nie zrobię? Bo jak się sam zacząłem zastanawiać, jak to ja miałbym się zabrać za zdzieranie komuś skóry z nogi, to tego sobie trochę nie wyobrażam.
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: ninjitsu
no nie...Skiper 8O ja nie wiem czy mam nad Toba plakac czy sie z Ciebie smiac...NIGDY NIE ZDZIERALES SKORY Z NOG PRZECIWNIKA?? przeciez tego wszedzie ucza... :roll: :roll: :roll:
:wink: :wink: :wink:
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ninjitsu

Ninja meczyl sie 4 godziny. Wszedl do srodka przebrany za montera i probowal cos majstrowac przy kamerach.

ahahahahahahah nie mogę :)
  • 0

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ninjitsu
gdyby ninja przebrał się za babcię klozetową to szybciej uśpiłby czujność ochrony! :D
  • 0

budo_saudade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice / Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: ninjitsu

ja znam kilka technik ninjutsu i nawet je Cwicze. Bardziej jestem jednak zaawansowany w technice koncentracji ninjutsu i dlatego jeżeli ktoś coś wie na ten temat lub to ćwiczy to prosze o pomoc.

A jak do tego sparingu jeszcze nie doszło lub ma dojść jeszcze raz to pamiętaj że to mistrzowie iluzji. Staraj się objać go całego wzrokiem a zwlaszcza z jego nuk. Urzyje ich w najbardziej niespodziwanym momecie. Nie kopią też na duże wysokości ale jak nie bedziesz się pilnował zedrze Ci skure z nogi.


Pomimo, że nicka sobie wybrałeś trochę na wyrost (no, nie czarujmy się) to rozbawiłeś mnie, a także, jak sądzę, wielu innych czytelników do łez.

Ja sądzę, że jeśli ktoś będzie gipki, to mu skury z nuk nie zedrze taki ninja...ale ja z technikami koncentracji wiele wspólnego nie mam, toteż się mogę mylić...
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: ninjitsu
ja to ide do łazienki
zobacze czy mi skura z nuk nie schodzi.

kur.wa przepraszam ale mam łzy w oczach ze śmiechu.
cholere
musze zobaczyć ile mam nuk :)
  • 0

budo_matgaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Poznania

Napisano Ponad rok temu

Re: ninjitsu
OO widzę że ten koleś co sparing robił to z Poznania. Mam pytanie do bardziej doświadczonych w SW z Poznania - czy w Poznaniu jest tylko jeden klub nin-jitsu? Bo z tego co wiem jest coś na os. Kosmonautów, ale o niczym innym nie słyszałem. Szukam sobie właśnie jakiegoś klubu jj, ale jak narazie znalazłem tylko Polskie Stowarzyszenie JJ (cena powaja), klub MMa z Ju-Jitsu (ale za bardzo MMA ;) ), no i właśnie ten klub nin-jitsu, który wydaje mi się najlepszy, o ile nie będzie znowu, że mnie cena powali :D

Proszę o pomoc ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024