Skocz do zawartości


Zdjęcie

Toxic Toys


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Toxic Toys
Piter, a może masz już jakieś nowe fotki Twoich dzieł?
  • 0

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Toxic Toys
Bardzo fajne zabawki. Ja również poprosiłbym o domowy przepis na credit knife cart. I czy moglibyście mi wyjaśnić jak urzywać poprawnie kubotanu i jego zastosowanie przy np. kluczach. Jak wykonac takie ostrza - chodzi mi o rodzaj drewna i szlify.
Pozdrawiam
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Toxic Toys
Cóż... jak na razie cierpię znów na brak czasu na jakiekolwiek szydełkowanie i inne "robótki ręczne" :)
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Toxic Toys
Trochę stary topic ale cóż.
Parę lat temu amerykański samolot porwany przez terrorystę który zabił pilotów zwykłą naostrzona kartą kredytową.
Naostrzcie sobie zwykła starą kartę platniczą albo taką ze stacji z promocji
a potem przystosujcie do niej małą pentelkę jak na zdjęciach powyżej to łatwiej bedzie trafić w razie potrzeby i wyjąć.
Tylko uwaga bo jak jedziecie gdzieś za granice np usa to na odprawie was przetrzepią czy takiego czegoś nie macie a jak macie to ....macie drodzy parafianie
  • 0

budo_fascynat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Toxic Toys
Również jestem bardzo zainteresowany nożem z włókna szklanego, i bynajmniej nie po to by wejść na samolot i zrobić rozróbę :wink: . Takie coś jest po pierwsze na pewno bardzo lekkie co przy neck knifie jest dosyć ważne chyba, poza tym jak np chodze po muzeach w Berlinie to często są bramki, albo co tak daleko szukać w Warszawie pójdzie się do lepszego lokalu to też czasami prześwietlają ludzi... a po co mam się tłumaczyć, że z "tym" czuję się bezpieczniej... :wink:

Chyba trochę nakreciłem w swojej wypowiedzi ale co tam.... :)
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Toxic Toys
Polecam kontakt z forumowiczem Bodo ( mam nadzieje ze nie bedziesz mial mi tego za zle )
Pan Bodo , ma reke do takich rzeczy , tylko jest jeden problem ma malo czasu............( nawet do mnie juz nie pisze)

Lord B.
Probuje przekonac pewnego " lokalnego" czlowieka do robienia sprzetu z carbon czy G10 , czlowiek czyli Eric Noeldechen , robiacego moim zdaniem najlepsze pochwy do nozy ....na swiecie? ( nie spotkalem lepszych , a widzialem czarne , biale i skosnookie) .

Co do pytania , jak ostry jest noz z plastiku , odpowiem jest ostry wystarczajaco .Generalna technika z urzyciem tych nozy jest pchniecie , lub tak zwany "force cut" czyli ciecie do siebie ( a 'la kerabmit) z rozlozeniem sily "down- in" .
Dlatego tez patrzac reallnie preferowane sa 2 modele :
modifikacja sztyletu - vide Mission CT
modifikacja kermabitu - vide Erick Blair czy Laci Szbo

Ps
nie mylcie nozy "plastikowych" z nozami ceramicznimi bo juz inna bajka
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Toxic Toys
O fuck jego mac , to archiczny topic................nic to , przynajmniej moje wiadomosci sa swierze
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024