Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przyzady do cwiczen - robota wlasna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_vasyllo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Przyzady do cwiczen - robota wlasna
Napiszcie jakies pomysly na przyzady do cwiczen w domu ktore mozna zrobic samemu, chce sobie urozmawicic trening w chacie, a nie mam pomyslow na urzadzenia. Z gory dziex
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Przyzady do cwiczen - robota wlasna
dobry temat , tylko , że ja niestety nie mam akurat pomysłu :)
mam same głupie w głowie , to wszystko przez szkołe i głupie oceny , lepiej było by bez nich :) :) :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Przyzady do cwiczen - robota wlasna
ja mam w pokoju [bardzo niwielkim] worek bokserski, w przyszlosci bedzie tez makiwara, a moim pierwszym sprzetem byl taki blat od malego stolika na ktorym pompki robilem [teraz przewaznie klade deske na ziemi i w nia uderzam- piesciami i pietami]
  • 0

budo_vasyllo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przyzady do cwiczen - robota wlasna
Moro - a jak worek zawiesiles? Kules w suficie czy jakos inaczej? Moze sobie tez worek zawiesze, a mam bardzo malo miejsca...
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Przyzady do cwiczen - robota wlasna
ja mam bardzo malo miejsca, a worek dlugi [low kicki mozna cwiczyc]
kupilem sobie takie blaszane cos- to jest taka metalowa "listwa" wygieta w kształt podkowy z czterema miejscami na sruby (tak ze po przykreceniu jest "brzuchem do dolu") wywiercilem w srodku tego "brzucha" dziure i tam wstawilem taki jakby hak [z nakretka z gory- czyli jakby od srogka "brzucha"] plus cztery dziory w suficie- tam wstawilem kolki- musisz naprawde wybrac odpowiednie bo za pierwszym razem worek mi sie spieprzyl :evil:
no i to tyle.... musisz tylko uwazac bo strasznie szybko sie przyzwyczaisz i nie bedziesz mogl bez tego zyc 8O ale z drugiej strony twoje zycie bedzie mniej stresowe- zawsze mozesz sie przeciesz bezpiecznie wyladowac.
jezeli masz maly pokoj to mysle ze tym lepiej bo mozesz pocwiczyc sobie kopniecia w bardzo niesprzyjajacych warunkach a to jest wielki plus [ja w zasadzie malo kopie- duzo wale rekami]

ok, koncze juz zeby wasze drukarki nadazaly z drukowaniem tej ksiazki :)
  • 0

budo_soho4
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przyzady do cwiczen - robota wlasna
Odnośnie sprzętu robionego domowym sumptem to proponuję przyrządzik do robienia szpagatu: rurka rozporowa do podciągania + smycz z karabińczykiem i stałym oczkiem. Smycz przerzucamy przez rurkę, wkładamy nogę w pętlę, a drugim końcem smyczy naciągamy nogę. To ćwiczenie skutecznie zastępuje podobne ćwiczenie w parach. Polecam.
  • 0

budo_adellon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przyzady do cwiczen - robota wlasna
Ja ma w domu drążek we framudze drzwi i na tym powieszony worek bokserski.
Drążęk to fajna spraw można się pobujać :)
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Przyzady do cwiczen - robota wlasna
Drążek, worek 5-6 kg, przyżądy do uścisku dloni i pojedyńczych palców.
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Przyzady do cwiczen - robota wlasna
Ja mam worek 1,2 zawieszony w piwnicy[niestety zamały pokój, odbiło sie teraz na mnie ulubwanie w małych pomieszczeniach ; P ] jest zawieszony na podobnym "czymś" jak ma Moro tylko że mam wyski sufit w piwnicy zamiast haku jest pret z hakiem o dł. 0,5 m

Sciskacz

Maszynka do rozciagania

Deska której używam w identyczny sposób jak Moro ; P

Drażek na którym sie gibam w ta i wewta podnosze i cwicze brzuch, jeżeli tasme gumowa badz linke przerzucisz przez drazek zaciagneis zpetle na kostce to mozna troche sie porzciagac.

no i sparing partner dobry który uzywa samych lowkicków i uderzen w strone krocza i pasa sierpami : P ... czyli mała siostzrenica która mnie martretuje : P
  • 0

budo_makhi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przyzady do cwiczen - robota wlasna
stary temat ale moze ktos cos nowego wymyslil.Ja mam drazek i linke ze skurzanym paskiem przewieszona na nim zeby sie rozciagac, hantelki expander ktorego dawno nie uzywalem i takie fajne silkonowo gumowe jajko do cwiczenia dloni( mozna je zawsze wziasc ze soba i maltretowac w st5resujacej sytulacji) zadroszcze tym ktorzy maja worek, ja niemam takich waronkow.
  • 0

budo_venom(ksw)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Przyzady do cwiczen - robota wlasna
Ja mam wielki worek w takiej dość obszernej piwnicy, co daje mi możliwości do wykonywania nawet takich technik jak 360-tka czy bandae :) w samym domu mam brata, ktory czasem mnie dociska przy rozciąganiu; pięści, na których robię sobie zawsze kilka pompek i taką małą rurkę od kaloryfera, na której zaczepiam się nogami i prawie w zwisie robię brzuszki.... :)
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Przyzady do cwiczen - robota wlasna
Ja miałem worek w pokoju w starym mieszkaniu ale po przeprowadzce niestety nie ma już miejsca na takie zabawki.Jak się robotnicy wyprowadzą z suszarni to będę miał sobie takie małe pomieszczenie, to wykombinuje tam jakąś mini siłownie może nawet worek zaczepie ;)
  • 0

budo_pretorian
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:xXx
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Przyzady do cwiczen - robota wlasna
A co do worka bokserskiego!! to czym mozna go wypełnic i w jaki sposób to zrobic zeby było dobrze :?: :?:
  • 0

budo_venom(ksw)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Przyzady do cwiczen - robota wlasna
Z tego co pamiętam to kiedyś czytałem coś o trocinach i tekstyliach......o odrobinie piasku też gdzieś słyszałem.... :D
  • 0

budo_makhi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przyzady do cwiczen - robota wlasna
ale wydaje mi sie (podkreslam) ze jesli wymieszamy trociny z piaskiem to dosc szybko piasek opadnie nadu.Moze jest napisane na worku w sklepie czym jest wypelniony
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Przyzady do cwiczen - robota wlasna
przeszukujemy dom w poszukiwaniu starych/ niepotrzebnych ubran, rozszarpujemy/ przecinamy/ przegryzamy wedle uznania na strzepy i wypelniamy worek.
  • 0

budo_venom(ksw)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Przyzady do cwiczen - robota wlasna
Ja swój kupiłem w sklepie już wypełniony i z tego co mu się przyglądałem to nie miał napisane na sobie " składniki:....." więc nie wiem.
  • 0

budo_pretorian
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:xXx
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Przyzady do cwiczen - robota wlasna
Dzieki!!

A czy zrobie tak jak mówisz moro to niebedzie on zbyt miekki i lekki?? A te scinki tekstylne gdzie moge dostac?? Wie ktos??
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Przyzady do cwiczen - robota wlasna
dokladnie tak jak mowi moro - scinki szmat. Moj worek ma gdzies 160cm, swoje wazy, ale zeby mniej sie bujal zastosowalem taki myk: na suficie narysowalem trojkat rownoboczny (ramie kolo 30cm), w miejscu wierzcholkow sa kotwy. Z kazdej kotwy odchodzi stalowa linka, lacza sie na srodku(opadajac ku dolowi) tworzac oczko do zaczepu na worek. Dzieki temu jest tak jakbym worek wieszal na haku zaraz pod sufitem bez zadnych wydluzen w stylu sznur czy pojedyncza linka.

pekla mi pilka od kosza, wypchalem ja szmatami, obkleilem mocna tasma i dodatkowo wsadzilem w nogawke od jeansow. Zszylem a od gory wmontowalem w szycie karabinczyk zeby bylo do czego linke podczepic - zwisa z sufitu na wysokosci glowy.

Na podobnej zasadzie pilke reflexowke, tylko ze przez srodek przechodzi stalowa linka.

Pomysl z wykorzystaniem pilki od kosza zaczerpnalem kiedys z innego forum, troche pokombinowalem na swoje i dziala :) W ramach przyczepu dolnego na pilke reflexowke mozna wkrecac hak/kotwe na podloge albo zastosowac jakies obciazenie.

pzdr
  • 0

budo_pretorian
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:xXx
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Przyzady do cwiczen - robota wlasna
Całiem fajny pomysł z ta piłką od kosza!! Gratuluje pomyślunku!! :!:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024