Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaką technikę skutecznie użyliście na ulicy ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_mardras
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Jaką technikę skutecznie użyliście na ulicy ??
Witam idąc za prośbą death'a rzucam mój temacik. Bardzo mnie interesują odpowiedzi na moje pytanko.

Jaką technikę skutecznie użyliście w walce realnej ?? Może to było kopnięcie czy uderzenie lub kombinacja ?? I czy gościu po tym padł na podłoże i co dalej z tym zrobiliście ?? Jak się temacik rozkręci to też coś o tym napisze :) :) :)

pozdrawiam
:lol: :)
MARDRAs
  • 0

budo_vasyllo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką technikę skutecznie użyliście na ulicy ??
Mialem kilka walk realnym w swoim zyciu. Najczesciej uzywam rak, a konkretnie prostych, to one na poczatku daja przewage, a jak juz gosc mieknie to mozna robic co sie chce. Przychodzi mi na mysl jedna walka z 40 letnim grubasem, ktory przypierdalal sie do mojej dziewczyny. Bylem wtdy jeszcze zafascynowany wysokimi kopnieciami i chcialem mu wlutowac jop na twarz, ale mnie skutecznie popchnal i wywrocil, na szczescie szybko wstalem, ale balem sie ze oberwe przy lasce, wiec zastosowalem najlepsza technike - ap w jaja :) , poskutkowalo, zgial sie i wtedy troche malo humanitarnie kopnalem go w szczeke z timio ap po norzycach :) . Mialem pozniej wyrzuty sumienia troche, ale nalezalo sie zboczencowi za to ze chcial obmacywac 17-latke.
  • 0

budo_mardras
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką technikę skutecznie użyliście na ulicy ??
Bardzo dobrze zrobiłeś :)

Kiedyś jak szedłem ze znajomymi sobie koło naszego bloku jakiś gościu z bramy obok się zapytał czy nie mamy fajek. Odpowiedzieliśmy, że nie. On na to "CO KU.....A NIE MACIE ???" i zauważyłem, że idzie w naszym kierunku więc zwolniłem żeby do mnie pierwszego doszedł ( tak to już bywa, że ja zawsze się leje za przyjaciół:) ) . No i kiedy moi znajomi weszli do bramy i ja juz to zrobiłem wtedy ten koleś doszedł do mnie i zaczął coś tam bełkotać pod nosem i złapał mnie za ręce. Wtedy ja przytrzymałem go za nadgarstki i mówię mu "O co Ci chodzi ?" ona dalej swoje i zaczął mnie szarpać wtedy ja mu mówię "Doceń przeciwnika" on na to: "Co ??" powtórzyłem i wtedy z mojej strony poszedł cios z bańki :) następnie dwa proste i gościa wypchnęło z bramy. Następnie koleś mi chyba chciał pomóc bo na drugi dzień poczułem jakieś bóle w plecach :) być może chciał go trafić a ja mu stałem na drodze :) :):). Potem poszły trzy low kicki w okolice stawu kolanowego aż goscia obracało o 360 stopni. Koleś mnie odciągnął i patrzyliśmy tak na tego czubka chwle stał ledwo na tych nogach i już nic dosłownie nie mówił :) Wtedy w oczach moich znajomych stałem sie prawdziwym fighterem bo nigdy wcześniej nie widzieli jak się leję a w dodatku ten koleś siedział w pierdlu za gwałt ileś tam lat i bujał się z najgorszymi mentami z naszej parafii :) Dlatego teraz zawsze chodzą wszędzie ze mną i dzięki temu miałem jeszcze kilka takich okazji :) )

MARDRAs
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką technikę skutecznie użyliście na ulicy ??
moja najciekawsza akcyjka wygladala tak: podszedl do mnie dresiaczek wlozyl sobie prawa reke do wewnatrz tej swojej pasiastej pizamki i powiedzial cos takiego: oddawaj wszystko bo to wyciagne 8) wykozystujac to ze debil ma ograniczone pole dzialania ta reka wiechalem na niego prostym w nos- druga reka przytrzymujac jego reke [ta w ktorej zekomo cos mial] prawie od razu wsunalem mu tez low-kicka, jeszcze jeden-dwa proste i ap w punk newralgiczny.

wszystko dzialo sie na najbardziej uczeszczanej ulicy [a wrecz deptaku] sopotu czyli na monciaku- w srodku sezonu turystycznego!
czyli dokladnie tam gdzie rok wczesniej dostalem maly wpierdolek od trzech dresiaczkow : )
  • 0

budo_mardras
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką technikę skutecznie użyliście na ulicy ??
Historia lubi się powtarzać co ? :)


MARDRAs
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką technikę skutecznie użyliście na ulicy ??

Mialem pozniej wyrzuty sumienia troche, ale nalezalo sie zboczencowi za to ze chcial obmacywac 17-latke.

gratuluje postawy :)

ja jak narazie nie miałem takiej sytuacji , więc nie mam co wam opisać :wink:
  • 0

budo_mardras
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką technikę skutecznie użyliście na ulicy ??
Jeżeli nie miałeś takiej sytuacji to może napisz jakbyś chciał aby ona wyglądała jeżeli już by się zdarzyła :wink:


MARDRAs
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką technikę skutecznie użyliście na ulicy ??
nie , nie będe masakrował przeciwnika , nie jestem takim sadystą :) :) :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką technikę skutecznie użyliście na ulicy ??
a kto ostatnio wypowiadal sie o zmysle zabujcy?
  • 0

budo_mardras
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką technikę skutecznie użyliście na ulicy ??
Myślę, że każdy ma w sobie instynkt zabójcy. Tylko trzeba z niego umieć go wyciągnąć. Co o tym sądzicie ???


MARDRAs
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką technikę skutecznie użyliście na ulicy ??
jestem za , tylko dodam , że trzeba wiedzieć kiedy przestać , bo można zrobić krzywde ( za dużą :roll: ) przeciwnikowi :) :) :)

no wiesz , moro , czasami przychądzą takie brutalne myśli , ale staram się powstrzymywać :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024