Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasz najciezszy trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Wasz najciezszy trening
Opiszcie jak wygladał wasz najciezszy trening,oboz itp.
Pozdrowinia
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasz najciezszy trening
najciezszy ? hmm , prawde mowiac , ja jeszcze nie mialem az tak ciezkiego , ale coz , ja dopiero zaczynam , ale koszmarem sa dla mnie nazwy koreanskie , ni w zab nie moge zapamietac ich , no , jedna czy dwie znam , ale reszty nie :) :)
a na obozie jeszcze nie bylem , ale zamierzam wybrac sie , chodz dopiero w ferie zimowe , wiec jeszcze sporo czasu :wink:
  • 0

budo_vasyllo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasz najciezszy trening
W lecie jest o niebo lepiej. Jedz w lecie, nauczysz sie duzo przynajmniej.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasz najciezszy trening
to bylo prawie 2 lata temu- trening obwodowy na ostatniej stacji darlem sie jak zazynana swinia a jak uslyszalem gwizdek to w ogole nie wiedzialem co sie dzieje. potem w szatni czekalem az sie wszyscy ubiora bo nie wiedzialem ktore ciuchy sa moje :)
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasz najciezszy trening
Kiedys na zgrupowaniu , jak biegałem pod tzw. gorke płaczu (gora okolo 30m o dosc duzym nachyleniu) za kare. Po ktoryms tam razie bylem tak zajechany ze przepona nie chciala mi pracowac , potem ze zmeczenia zwymiotowałem. Wracając do hotelu szedlem jak pijany , ale bylo fajnie :)
Pozdrowienia
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasz najciezszy trening
a drogi taki trening jaki pamietam to w zeszlym roku na obozie w jastrzebiej- poszlismy raniutko na plaze i byla maniana! totalny zapierdziel ale warto bylo.... po jakims czasie trening przenoisl sie do morza! qrde, nawet nie wiecie jak ciezko kopie sie w wodzie!
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasz najciezszy trening
vasyllo , w lecie mam inne wyjazdy , nie pasuje mi akurat oboz tkd :(
  • 0

budo_mardras
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasz najciezszy trening
No może nie trenig a egzamin był dla mnie najcięższy. Egzaminator starał się nie doprowadzić do momentu abyśmy stali i choć przez chwilkę mogli spokojnie oddychnąć. Tylko pompki, jumping, wyskoki, przysiady, pompki, kopnięcia, przysiady itd :(


MARDRAs[/img]
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasz najciezszy trening
U mnie podobnie. Od niedawna trenuje TKD i myślałem, że mamy ciężkie trening. Dopuki nieprzyszedł czas na egzamin, a przed tym 2 godzinny trening z naszym polskim trenerem (5 dan) nawet niepamiętam jak on się nazywał. I to właśnie po tym co on nam zrobił, zrozumiałem że dotychczasowe treningi- to była zabawa. Po tym co nam zrobił ostro wziołem się za ćwiczonka :) . Bo już niedługo za jakieś 2 latka , mozę krucej , wystąpie na zawodach w kategorii seniorów , a po tym co mi powiedziłą jeden z rodziców trenującego chłopaka, to się zaczołem wtedy nad tym poważnie zastanawiać :) .
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasz najciezszy trening
"Trening ma sens kiedy jest próbą pobicia rekordu treningu poprzedniego" - Gen. Choi Hong Hi :)
  • 0

budo_piotrus_tkd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hajnówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasz najciezszy trening
dla mnie najciezszy trening byl niedawnio (trenuje id niedawna) byly stacje taki bylem zmachany ze nogi same mi sie uginaly ale lubie tkie treningi wiem ze zyje i duzo osiagne;) :o :D :)
brzych byl skatowany na max 8)
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasz najciezszy trening

nawet nie wiecie jak ciezko kopie sie w wodzie!


Oj wiem wiem.... w 2002 mialem oboz w Białce Parczewskiej, był trening w wodzie, po prostu lux :-) A sprobujcie przebiec z brzegu do wody po pas i spowrotem i tak w kolko... a gdy wracasz widzisz jak leci juz na ciebie dwoch wiekszych kumpli z zamiarem zapoznania twojej glowy z temperatura wody :wink: A techniki tez sie fajnie kopie.... szczegolnie bandae dollyo (tego na prawde musicie sprobowac).

A najciezszy trening to byl taki mix z rok temu mniej wiecej: trening wytrzymalosciowo szybkosciowy (zapieprz w tarcze), np: dollyo w tacze na szybkosc, podbieganie do tarczy, lewy prawy prosty, powrot 2 metry do tylu, przysiad i znowu do taczy itp, a potem dwa rzedy, twarzami na przeciw siebie i kazdy w rekawicach wiatrak do przodu na przeciwnika, zadanie: nie dac sie przepchac, samemu niezle po mordzie dostajac... było miło :twisted:

pzdr Carpe Diem
  • 0

budo_kubakksw
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasz najciezszy trening
ten najcięższy trening odbył się na obozie w górach ok 100 metrów pod górę po 10x i 100 pompkach ledwo szedłem :)
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasz najciezszy trening
Ja mialem tez ciekawa jazde. Poczatki SW i na rozgrzewke piec razy piec pieter a za kazdym razem po wbiegniecu na 5, 20 pompek.
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasz najciezszy trening

ten najcięższy trening odbył się na obozie w górach ok 100 metrów pod górę po 10x i 100 pompkach ledwo szedłem :)

Nie była to przypadkiem Przesieka ?
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasz najciezszy trening
Najciezszy byl zdecydowanie pierwszy trening.
  • 0

budo_zyxwu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasz najciezszy trening
Ja podobnie jak Choong miałem trening na takiej górce, a właściwie stromych schodach, po których nie biegaliśmy tylko robiliśmy jumping. Na starcie mieliśmy zrobić 10 razy jumping pod górę, powrót truchcik itd. ale trener stwierdził, że olewamy sobie te jumpy bo pod koniec robiliśmy za dużo przerw pomiędzy i dlatego dołożył nam jeszcze skromne 5 razy. Razem wyszło 15, a po skończonym treningu byliśmy mocno zajechani, a jeszcze niektórym kumplom oberwało się takie ćwiczenie wieczorem za robienie hałasu na korytarzu - pozycja annun sogi i trzymanie w każdej ręce butelki wypełnionej wodą mineralną przez 10 minut, jak ktoś opuścił butelkę na dłużej niż sekundę lub dwie to od razu miał odpoczynek w postaci 30 pompek. Jak ja kocham takie ćwiczenia :D Stacyjki też są ok.
  • 0

budo_kubakksw
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasz najciezszy trening

ten najcięższy trening odbył się na obozie w górach ok 100 metrów pod górę po 10x i 100 pompkach ledwo szedłem :)

Nie była to przypadkiem Przesieka ?

Nie borowice
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024