Skocz do zawartości


Zdjęcie

Shidokan, Ashihara....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_xamar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Shidokan, Ashihara....
Nie wiecie, gdzie w Krakowie można trenować Shidokan lub Ashihare?
Z góry dzięki za odpowiedz.
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Shidokan, Ashihara....

Nie wiecie, gdzie w Krakowie można trenować Shidokan lub Ashihare?
Z góry dzięki za odpowiedz.


Ani jednego, ani drugiego poki co nie.

Pozdrowienia,
MR.
  • 0

budo_faolinar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Shidokan, Ashihara....
a tak btw MRad czytałeś ostatni Budokan :) ))))))))))))))) ??? bo chyba powinieneś...
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Shidokan, Ashihara....

a tak btw MRad czytałeś ostatni Budokan :) ))))))))))))))) ??? bo chyba powinieneś...


:)


Wlasnie mialem mozliwsoc przeczytania tego, o co Ci chodzi.

No, coz... O ile wczesniejszy tekst w poprzednim Budokanie wprawil mnie w zdziwienie i lekkie zdenerwowanie, tak teraz naprawde sie usmialem.

I to wlasciwie tyle co moge powiedziec, ja sprawe ta zamknalem wysylajac do redakcji sprostowanie. Trudno bowiem komentowac tresc tego bzdurnego sprostowania sprostowania. :)


Pozdrowienia,
MR.
  • 0

budo_kamikaze
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tej strony ekranu

Napisano Ponad rok temu

Re: Shidokan, Ashihara....
Podzielicie się wrzucając jakiś skan z artykułu, czy nie :roll: :?: (tylko bez tekstów "kup sobie :) "-> chciałem napisać, że nie po to mam internet żeby wszystko kupować, ale nie napiszę bo to nie prawda :wink: :) )
  • 0

budo_faolinar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Shidokan, Ashihara....
numer jest kiepski , więc szkoda kasy , jeśli MRad się zgodzi to postaram się wrzucić skana
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Shidokan, Ashihara....

numer jest kiepski , więc szkoda kasy , jeśli MRad się zgodzi to postaram się wrzucić skana


Czemu mam sie nie zgadzac? A wrzucaj, trudno komus polecac kupowac gazete, ktora ledwo co sie pokazala, a juz zeszla na psy - szkoda pieniedzy. :)

Tylko dyskutowac nad tym nie zupelnie jest juz sens.


Pozdrowienia,
MR.
  • 0

budo_kamikaze
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tej strony ekranu

Napisano Ponad rok temu

Re: Shidokan, Ashihara....
No to czekam na skana a dyskutować nie będę... :)
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Shidokan, Ashihara....
:lol:
  • 0

budo_faolinar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Shidokan, Ashihara....
jest problem... nie mam gdzie tego wrzucić do netu , mogę walnąć skana skonwertowanego do worda , ale jest trochę nieczytelny.....
  • 0

budo_faolinar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Shidokan, Ashihara....
jest problem... nie mam gdzie tego wrzucić do netu , mogę walnąć skana skonwertowanego do worda , ale jest trochę nieczytelny.....
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Shidokan, Ashihara....
Ej a o co chodzi? Ja juz nie kupuje budokanu wiec nie wiem co sie dzieje :?:
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Shidokan, Ashihara....

Ej a o co chodzi? Ja juz nie kupuje budokanu wiec nie wiem co sie dzieje :?:


Ukazalo sie moje sprostowanie do poprzedniego numeru, a pod nim sprostowanie tego sprostowanie napisane przez PZ. Komedia. :)


Pozdrowienia,
MR.
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Shidokan, Ashihara....
:)
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Shidokan, Ashihara....
Stworzyliście jakieś lobby czytające Budokana czy jak ? Nic nie wiem a chciałbym więc wrzućci kawałek tego szmatławca na stronę abym wiedział o czym mam pisać :twisted:
  • 0

budo_faolinar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Shidokan, Ashihara....
UWAGA , BO TO COŚ DLA LUDZI Z SILNYMI NERWAMI : WRZUCIŁEM SPROSTOWANIE ZE SKANERA DO WORDA I TO OTRZYMAŁEM :

w związku Z umieszczeniem w numerze 4 [8] czasopisma "Budokan" relacii o rzekomym wyzwaniu przeze mnie Pawla Ziolkowskiego na pojedynek, niniejszym dementuję tę informację ,uznając ją za dalece nierzetelną, noszącą znamiona manipulacji i pomowien
Zaznaczam przy tym ze islotnie spotkanie takie mialo miejsce, jednak charakter jego byl typowo sparingowy i nie mial na celu udowadniania czegokolwiek i komukolwiek Ponadto nie wyzywalem pOwyZSZej osoby na walkę bylatojedynie skonkretyzowana propozycja przerowadzenia sparingu , ktora wynikn~la z wielow,!tkowej dyskusii w injerneciej nie byJ to wreszci8 pJiedynek jym hardzi8j koulroutacja karaj8 z hii Spotkani8 odhyJo si~ \.yI,!cznie w gronie obydwu zaiuter8sowanych mialo charakt8r prywatuy, a uie reprez8ujacyiuy Ubarwi8ui8 t8ksju p.azwami stylUw karaje jo kol8ine raz'!ce naduzyci8
~Ja koni,c chcialhym wyrazic opini~, z8prakjyka wykorzysjywania prz8z Pawla Ziolkowski8gO pozycii r8daktora w czaso piSmi8 Budokan do t8g0 jypu praktyk manipulowania lakjami iesj wysoce nagauna i nie powiuna miec miejsca w szanuj,!'ym sj~ jy1u18
Mariusz Radliński
Jezeli mowirny o "manipu1owaniu lak1ami" jo ." notatce zamieszczonei w "Budokanie" nigdzi8 nj8 pada slowu "poi,dyn8k" nigdzi8 ni8 ma mowy o koulroutacji stylUw, i njgdzie uje wspomiua si~ o tym, zeby walka miala charakt8r "r8pr8z8njacyjny" J,st mowa wyl,!CZni8 o wyzwaniu mui8 do walki prz8z M Badlinski8go o tym Z8 walka si~ odbyJa i jak w skr6cie wygl,!dala
B8zposr8dui'! przyczyr,! walki byJa nasj~pui'!ca wypowiedz M Radlil\ski8go na lorum internejowym "ChC8SZ powalczyc Z8 mua Ui8 ma sprawy iak juz powiedzjalem cz8kam, b8Z zaslaniania Si8 jakimis jowarzyskjmi m8czykami z zawodnikami [naw8t ni81Wuj8go zr8szja klubu! Zapraszam Cie chocby iu1ro b8d8 na salj na Zaspi8 o 14DD \"rpadnii R8Z obaw -bede sam:
[Zeby ni8 byc pos,!dzonym o kol8in,! manipu1aci~ pozosjawi!8D t8kst w orygjnalnei formie -b8Z polski,h znakow PLI Nje rozumiem jez, d1aczego "raz,!,ym naduzy,iem" nazywa M Radlil\ski iuformacj~ o sjylach obu uczestnikow "sparin gu" przeciez taki8 iulormaci8 zawsz8 podai8my w naszych r8lacjach Mam nadzj8j~, Z8 pan Rad1i1\ski ni8 wsjydzi si~ tego, co robi bo moim zdani8m Shidokan ka,aj8 jesj warjoscjowym styl8m j dlajego zy,zylbym mu propagajora posiadaj,!c8go choc w rnjnjmalnym stopniu po,zucje honoru i odwagę cywilną.
Pawel Ziółkowski
  • 0

budo_kamikaze
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tej strony ekranu

Napisano Ponad rok temu

Re: Shidokan, Ashihara....
No, cóż...
Aaaa, ten.. tego.., miałem nie komentować :wink:
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Shidokan, Ashihara....

No, cóż...
Aaaa, ten.. tego.., miałem nie komentować :wink:


A komentujecie sobie. Pamietajcie, ze musimy gonic fora o wiekszej ilosci postow. :lol:
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Shidokan, Ashihara....
Mój osobisty stosunek nie ma tu nic do rzeczy w istocie, ale uważam, że manipulowanie faktami jest cechą charakteryzującą określoną ściślę osobę.
Zresztą moim skromnym zdaniem już sam prowadzenia takich polemik na łamach publicznych jest jakiś taki daleki od sensu. Nie wiem, mnie się to wszystko poważnie nie podoba. Kiedyś myślałem, że można robić swoja a teraz to jak na złość widzę, że cokolwiek by człowiek nie zrobił to zawsze znajdzie sie ktoś komu się to nie nie bardzo chce spodobać. Innymi słowy: niezależnie od sytuacji dupa zawsze z tyłu :cry:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Shidokan, Ashihara....
A tak pokrótce, to można zapytać jak wyglądała ta walka? Choć w trzech słowach... :?:

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024