Skocz do zawartości


Zdjęcie

Improwizowana bron (gazeta)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Improwizowana bron (gazeta)

no.....wlasnie na starych filmach "prawdziwi gangsterzy" tez uzywaja czegos hmm... powiedzmy...malego...podluznego (?)....do ogluszania......

Zajrzyj na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Cena max. 20$
Dołączona grafika

A co do gangsterów
Maly wieczorek literacki Raymonda Chandlera :-)

"Siegnalem do tylnej kieszeni spodni i wyciagnolem luzno zlozona chusteczke do nosa. Mialem wrazenie, ze ukryty wewnatrz maly ciezarek jest niewidoczny. Madder w pierwszej chwili szybko wsunal reke pod marynarke, potem jednak zastygl w bezruchu.
Wstalem z krzesla, zatoczylem sie bezwladnie do przodu i zdzielilem go prosto w czubek glowy.
Otworzyl usta. Zaczal podnosic sie z miejsca. Lupnalem go w szczeke. Ugial sie w kolanach ...."
"Zlote rybki" ze zbioru "Klopoty to moja specjalnosc" 1935r.

"Czlowiek w brazowym ubraniu podszedl do mnie niemal tanecznym krokiem. Jego dlon zacisnela sie na ruloniku z bilonem ...
Piesc z rulonem przeleciala ponad moimi zwiazanymi ramionami, jak kamien prze chmure pylu. Przez chwile migotalo mi w oczach tysiace iskier, ale jeszcze nie stacilem przytomnosci. Ponowil uderzenie ..."
"Gleboki sen" 1939r.

"Tym razem ponczoche mial juz w pogotowiu, piekne narzedzie, dlugosci blisko pieciu cali, obszyte skorzana plecionka. Na widok rozbebeszonego lózka oczy wylazly mu na wierzch i zaczely sie zwracac w bok.
Zachichotalem i ogluszylem go. Przylozylem mu sprezyna w skron, az polecial do przodu. Pomoglem mu ukleknac. Dalem mu jeszcze dwa razy. Sapnal jekliwie. Wyjalem mu ponczoche z bezwladnej dloni. Zaskowyczal.
Zaprawilem go w twarz kolanem. Az mnie zabolalo. Co do niego, nie mówil mi, czy zabolala go twarz. Jeszcze jeczal, kiedy go uspilem na ponczoche."
"Zegnaj laleczko" 1940r.


  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Improwizowana bron (gazeta)
No pewnie, że o Wielkim Błekicie, się mi z drinkiem pokićkało :oops: .
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Improwizowana bron (gazeta)
.....klimat jeden z wielu...daaawno przeminal.......ale czasami powraca..gdy........wypije pare piwek za duzo... :) :)
spuud
pozdrawia
  • 0

budo_pasjonat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Improwizowana bron (gazeta)

to moze lepiej rajstopy? ma ja wiekszy zasieg..:)


Tak, tak, rajstopy are de best. Maja wiekszy zasieg, a poza tym druga nogawice mozna sobie na glowe zalozyc i jest "zestaw rabunkowy" :) :) :) .
  • 0

budo_pasjonat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Improwizowana bron (gazeta)

Nie wiem czy sposob jest wam znany czy nie, ale lepiej jeden post za duzo niz przemilczec sprawe.

Kumpel wlasnie mi pokazal. Czylijczyk, byl w jednostkach specjalnych policji i tam ich uczyli rozne dziwnosci.

Bierze sie rozlozona w polowie gazete, zwija wasko a nastepnie zgina w polowie. Trzymana tak zwinieta i zlozona w pol zamienia sie w lekka i twarda na koncu palke. Zobaczylem efekt koncowy, nie wierzylem ze "to cos" moze miec wartosc obronna i do teraz mnie jeszcze udo boli. No bo oczywiscie kumpel nie przegapil okazji i zaprezentowal limo


U nas to juz kiedys baca to wymyslil, kiedy zabil chlopa gazeta?
"- ..baco, a co w tej gazecie bylo?
- nie wiem, nie czytalem" :) :) "
  • 0

budo_pyton
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Improwizowana bron (gazeta)
Witam.
Mam pytanko - żeby "zgasić' klienta to gdzie go najlepiej trafić tym sleeperem /skroń, czubek czy tył głowy itp./?
Pozdrawiam.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Improwizowana bron (gazeta)
W skroń to możesz zabić, tam jest cienka kość. Najlepiej w tył głowy, ale tam też niebezpiecznie...
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Improwizowana bron (gazeta)
....taa...o skroni lepiej zapomnij...bo bardzo latwo "zgasic" kogos na zawsze...;)
spuud
pozdrawia
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024