Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprzęt codziennie - uciążliwe?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Sprzęt codziennie - uciążliwe?
Słuchajcie, czy nie trafia was szlag, gdy codziennie zakładacie na siebie tą kupę żelastwa? Nie myślicie czasami, że może by tak wyjść z pustymi kieszeniami, z paskiem od spodni bez tych różnych przywieszonych noży, giwer itp? Poczulibyśmy się wtedy tak lekko...
Ja się twardo trzymam, mówię sobie że jak raz nie wezmę i coś się stanie to wtedy sobie tego do końca życia nie wybaczę...
A wy???
  • 0

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt codziennie - uciążliwe?
hmhmm... no tak. mnie tez to zawsze denerwuje jak musze brac to wszystko, ale tak zawsze to mam prze sobie tak naprawde tylko kubotan (z kluczami).... palke czesto zdarza mi sie zostawiac :( ((((
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt codziennie - uciążliwe?
Coraz mniej sprzetu nosze ze soba (bo zaczelo mnie to "nakladanie" irytowac). Najczesciej biore LaGriffe i EC. Kastet na polce w domu. Teleskopa tylko wieczorem, a i tak mu nie ufam, bo to Tajwan. Jakbym mial lepszego i o mniejszych gabarytach, to bylby moja bronia podstawowa. No, bo nie kazdego lumpa, czy dwoch gowniarzy wypada traktowac od razu kosa. Do yawary itp. nie moge sie przekonac.
K_P
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt codziennie - uciążliwe?
Mnie to bynajmniej nie irytuje... to po prostu część poranka. Wstaję, myję się, golę, zakładam spodnie, zegarek, nóż do kieszeni, SureFire do teczki i dopiero wychodzę do pracy papieros

...a noża nigdy nie zostawię już w domu... :balisong2:
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt codziennie - uciążliwe?
....e...ee...obwieszanie sie jakimis gadzetami jakby w oczekiwaniu na najgorsze to lekka paranoja.....przynajmniej dla mnie..... nozyk (oczywiscie o rozsadnych gabarytach) w kieszeni i spox......
spuud
pozdrawia
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt codziennie - uciążliwe?
jeszcze raz.........ja wychodze z zalozenia, iz z sytuacji "sredniego" zagrozenia, gdzie na szali nie kladzie sie glowy, mozna sobie jakos dac rade bez "sprzetu".........a jesli jest juz naprawde zle i czujesz, ze cos strasznego wisi w powietrzu......to...
spuud
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt codziennie - uciążliwe?

jeszcze raz.........ja wychodze z zalozenia, iz z sytuacji "sredniego" zagrozenia, gdzie na szali nie kladzie sie glowy, mozna sobie jakos dac rade bez "sprzetu"
spuud

Ale ze sprzetem szybciej i z mniejszym ryzykiem (nie mówie o kosie i ryzyku sądowym). Rozsądy dobór sprzętu (yawara, teleskop) zmniejsza ryzyko kontuzji (twojej :D ). A praca lub obowiązki domowe nie czekają, ze zlamanym zeberkiem, czy zwichnietą kostką można mieć kłopoty.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt codziennie - uciążliwe?

jeszcze raz.........ja wychodze z zalozenia, iz z sytuacji "sredniego" zagrozenia, gdzie na szali nie kladzie sie glowy, mozna sobie jakos dac rade bez "sprzetu".........a jesli jest juz naprawde zle i czujesz, ze cos strasznego wisi w powietrzu......to...
spuud


A skąd wiesz, jakie na ciebie czeka zagrożenie?
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt codziennie - uciążliwe?
......nie jestem ksiedzem Klimuszko ani jasnowidzem z Czluchowa.......ale drogi Lordzie takie rzeczy zazwyczaj wyczuwa sie "w trakcie"..........
spuud
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt codziennie - uciążliwe?
.......odpukac...ale nie zdarzylo mi sie nic "przykrego" na ulicy od dobrych paru lat.........i nie taszczylem ze soba teleskopow ani yawar... :D
spuud
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt codziennie - uciążliwe?
spuud - jest tylko jeden problem... sytuacja "sredniego" zagrozenia moze sie w mgnieniu oka zamienic w sytuacje "duzego" badz co gorsza smiertelnego zagrozenia...

Albo jak to zostalo powiedziane nie kazdego trzeba od razu kosa ciac... a czasem chyba lepiej "pacnac" teleskopem na "otrzezwienie"... a i nie z kazdym napastnikiem nalezy miec bezposredni kontakt (narkoman etc.)
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt codziennie - uciążliwe?
gdy sytuacja sie zmienia na naprawde grozna....siegniecie do kieszeni to ulamek sekundy.......a z tego co mowicie wyglada, iz 3miasto to chyba naprawde spokojna okolica :D
spuud
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt codziennie - uciążliwe?
:) :) sorki.....hehee Santiago nie przyuwazylem, ze ty tez jestes z 3miasta.... :)
spuud
czesto Ci sie zdarzaja takie sytuacje?
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt codziennie - uciążliwe?

......nie jestem ksiedzem Klimuszko ani jasnowidzem z Czluchowa.......ale drogi Lordzie takie rzeczy zazwyczaj wyczuwa sie "w trakcie"..........
spuud


Co się wyczuwa spuud? Zazwyczaj wyczuwasz, że "dziś coś będzie nie tak"?????? Stary, o czym ty mówisz....

PS. w każdym razie ja nie wyczułem tak z 10 dni temu, ale na szczęście miałem nóż i jak ktoś pyta "nosić, czy nie?" to dla mnie w ogóle nie ma tematu...
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt codziennie - uciążliwe?
....widze, ze chyba sie nie zrozumielismy.....nozyk mam zawsze....ale tylko na krytyczne bla bla bla......a wyczuwa sie w trakcie zajscia (a nie dzien wczesniej)..........
spuud
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt codziennie - uciążliwe?

:) :) sorki.....hehee Santiago nie przyuwazylem, ze ty tez jestes z 3miasta.... :)
spuud
czesto Ci sie zdarzaja takie sytuacje?


hehe nie ma problemu. Na szcescie nie i mam nadzieje ze tak zostanie.
Ja jestem spokojny sam nie zaczepiam i mnie zwykle tez nie. Ale jak mowi stare porzekadlo "Chcesz pokoju, gotuj sie do wojny."
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt codziennie - uciążliwe?
...Piter...zreszta...ja mowilem o "obwieszaniu sie sprzetem" a nie nozyku w kieszeni.....na tyle chyba mnie znasz?!
spuud
pozdrawia
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt codziennie - uciążliwe?
Oki, oki spuud... po prostu jak przeczytałem "jasnowidz z Czluchowa" to nieco innaczej zinterpretowałem twoją wypowiedź :)
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt codziennie - uciążliwe?
:-) dobra Panowie ide do domu........
spuud
pozdrawia
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt codziennie - uciążliwe?
....juz z domu.. :) .....powracajac jeszcze do "gadzetow"...musze przyznac, ze bardzo podobaja mi sie latareczki SF...i nie mowie tu jedynie o "taktycznych"zastosowaniach...hmm...piekny sprzecik....kiedys..gdy...bede...mial troche wolnej kaski......moze?
spuud
pozdrawia
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024