Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tyson vs Lewis - jak bumerang


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Tyson vs Lewis - jak bumerang
LEWIS - TYSON

Dołączona grafika

Lennox Lewis nazwał swego następnego przeciwnika, Mike'a Tysona imbecylem, stwierdził też, że Tyson jest arogancki.

Do tych słów doszło po tym, jak Mike Tyson stwierdził, że zabije Lewisa na ringu - "Powinien uważać na to co mówi - stwierdził Lewis - Mnie nie denerwują te słowa, ale myślę, że jego dzieciom nie jest miło, gdy tego słuchają. Ja nie boję się Mike'a Tysona, bo jestem najlepszy na świecie."
Lennox Lewis przebywa obecnie na obozie treningowym w Poconos.

Sprzedaż biletów

07.05.2002 Wszystkie dostępne bilety na mająca się odbyć 8 czerwca walkę Lennoxa Lewisa z Mike'm Tysonem zostały już sprzedane. Pojedynek w Memfis (USA) obejrzy "na żywo" ponad 19 tysięcy widzów, a wpływy z kart wejściowych przekroczą kwotę 23 milionów dolarów. Będzie to jednocześnie rekordowe pod tym względem wydarzenie bokserskie Dotąd największe wpływy ze sprzedaży biletów przyniósł rewanż Lewisa z Holyfieldem, kiedy to 17.078 widzów zasiadło 13 listopada 1999 roku na trybunach Thomas & Mack Arena w Las Vegas, płacąc za to 16.860.300 dolarów.

Walka ta będzie dostępna dla przynajmniej 50 milionów gospodarstw domowych w systemie Pay Per View. Wiele stacji TV poza granicami USA stara się również o prawa do przekazu "na żywo" lub też do nieco późniejszej retransmisji.

Będzie to także pierwszy wypadek, kiedy konkurencyjne stacje TV, jakimi są HBO i Showtime wspolnie zajma się produkcją telewizyjną wydarzenia bokserskiego. Spotkanie to będzie promowane przez firmy: Lion Promotions, Main Events i Fight Night w kooperacji z Prize Fight. Tytularnym sponsorem jest znany wytwórca piwa, firma Budweiser.

z boxing.pl i tko.pl
  • 0

budo_yokot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson vs Lewis - jak bumerang
"LET'S MORTAL COMBAT BEGIN!"

a tak poważnie to nie mogę doczekać się tej walki
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson vs Lewis - jak bumerang
Tyson to jest moj zawodnik...Z Brooklyn Street, zajebie chlopaczka (Lennox`a). Nie lubie stylu walki Lewisa, poniewaz wedlug mnie nie nadaje sie on do boxu zawodowego...Zbyt spokojny...Tyson sie napieprza, cos sie dzieje....
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson vs Lewis - jak bumerang
Lennox wgniecie Taysona w ziemie - zobaczycie 8)
zapewne przez KO w 3 rundzie 8)
Pozdrowienia
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson vs Lewis - jak bumerang
jup

Robaq , posmieje sie z Ciebie i Tysona , gdy ten juz bedzie lezal
:twisted:
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson vs Lewis - jak bumerang
Moze i przegra...i tak nigdy nie bede lubuil Lewisa, moze i jest dobrym boxerem...ale amatorskim...wedlug mnie zawodowcy to powinni byc mordercy, a nie takie kozie dupy;)
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson vs Lewis - jak bumerang
Nie zebym umniejszal umiejetnosci Lewsia, jest lepszy od Tysona technicznie, ale poprostu wole ogladac Mike`a niz Lewisa....
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson vs Lewis - jak bumerang
Tyson to jest moj zawodnik...Z Brooklyn Street, zajebie chlopaczka (Lennox`a).

jup

Robaczq , to powiedziales i tego sie trzeba trzymac.
a ja powiedzialem ze to jednak tak nie bedzie. tfu
tyson sucks - pierdolec , zwierze - tak powinien wygladac wg. ciebie bokser zawodowy???
  • 0

budo_yayami_omate
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson vs Lewis - jak bumerang
Witam wszystkich poklon . Mam na imię Wojtek - rocznik 1980, po okresie kyokushinu :oops: ostatnio trenuję kikboxing limo

Odnoszę wrażenie, że większość komentatorów z góry postawiła krzyżyk na Tysonie, mówiąc nawet o KO w 3 rundzie.
Nie sądzę, aby było to takie oczywiste. To jest waga ciężka, siła ciosów jest ogromna i daje to szansę wygranej właśnie Tysonowi, który jest puncherem. Oczywiście musiałby się na to zdobyć w pierwszych rundach.

Lennox wg mnie nie będzie grał na KO, tylko będzie ostożnie punktował Tysona. Jeżeli Bestia zaatakuje na początku, to z Lewisem może być krucho, zwłaszcza, że dał już się tak zaskoczyć w walce z Rahmanem(nie usprawiedliwiajmy wszystkiego klimatem RPA ).
[/list]
  • 0

budo_ukasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto świętej wieży ...

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson vs Lewis - jak bumerang
Ciekawe co tym razem odgryzie Tyson :)

Pozdrówka.
  • 0

budo_pirro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson vs Lewis - jak bumerang

Moze i przegra...i tak nigdy nie bede lubuil Lewisa, moze i jest dobrym boxerem...ale amatorskim...wedlug mnie zawodowcy to powinni byc mordercy, a nie takie kozie dupy;)

A tam . Co ty gadasz. Lenox kozia dupa? Nie wypowiadam sie na temat walki w czerwcu bo jeszcze nie potrafie przyszłości przewidywać. Co do Lenoxa. Może to kwestia gustu ale wkurza mnie strasznie gdy boxerów i sportowców w ogóle traktuje sie jak półmózgich debili. Pokazując jednocześnie Tysona na obrazku w tle. A Lenox jest przykładem inteligentnego zawodnika , który nie tylko ma 50 cm(tak szczeliłem) w łapie a jeszcze mówi w kilku językach. Gdy znajomym mówię , że sporty walki są najczystszą formą sportu (no bo po co kiedys sie sport uprawialo? żeby lepiej wrogów na wojnie klepać) i chce dać przykład takiego wojownika ciałem i umysłem to podaje Lenoxa. On w dużej części ratuje wizerunek większości boxerów.
  • 0

budo_pirro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson vs Lewis - jak bumerang
Miałem dodać , że tytułów nie zdobył za fryzurę czy umiejętność gry w szachy. A i stosunek walk mówi coś za siebie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024