Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co sadzicie o wczorajszej walce Wlodarczyka?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_pontonik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Co sadzicie o wczorajszej walce Wlodarczyka?
Jak w temacie....
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o wczorajszej walce Wlodarczyka?
zacytuje [mniej wiecej : )] pana skrzecza "knock out, knock out-wojtku, czy zgadzasz sie ze mna ze to jest knock out"?

a co mozna o tej walce powiedziec poza tym ze byla za-je-bi...
  • 0

budo_pontonik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o wczorajszej walce Wlodarczyka?

zacytuje [mniej wiecej : )] pana skrzecza "knock out, knock out-wojtku, czy zgadzasz sie ze mna ze to jest knock out"?


hehe :>

a co mozna o tej walce powiedziec poza tym ze byla za-je-bi...


A no byla, byla........:>
:)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o wczorajszej walce Wlodarczyka?
bardzo sie ciesze ze rosnie nam kolejny swiatowej klasy zawodnik, mam nadzieje ze nie bedzie zmuszony do opuszczenia kraju- tzn ze znajda sie tu na miejscu srodki zeby nie musial/nie chcial
  • 0

budo_pontonik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o wczorajszej walce Wlodarczyka?
Mysle ze nie ucieknie nigdzie za granice....nie teraz. :>
No ale zobaczymy jak dalej potoczy sie z nim sprawa, jak na razie jest bardzo dobrze :>

Gorzej z Boninem...Dostaje takich leszczy ze lepiej nie mowic.
Nie podoba mi sie jego boksowanie. Chaotyczne...... :?
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o wczorajszej walce Wlodarczyka?
dla mnie bonin jest atrakcja, milym przerywnikiem pomiedzy walkami,
skrzecz powiedzal o nim modra rzecz- na dluzsza mete takie boksowanie jakie prezentuje bonin jest "niepolacalne" bo czlowiek "odzwyczaja" sie od pojedynkow wielorundowych i jak do takowego dojdzie to moze miec problemy.

a wlodarczyk- bardzo podobalo mi sie jak przytulil sie do polskiej flagi, lubie takir patriotyczne akcenty.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o wczorajszej walce Wlodarczyka?
nie oplacalne mialo byc :)
  • 0

budo_surikan
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o wczorajszej walce Wlodarczyka?
Walka Diablo bardzo mi się podobała.
  • 0

budo_pontonik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o wczorajszej walce Wlodarczyka?

a wlodarczyk- bardzo podobalo mi sie jak przytulil sie do polskiej flagi, lubie takir patriotyczne akcenty.


Wlasnie to mi sie nie podobalo...to calowanie flagi, itd...z jednej strony sie przytulal a z drugiej rozdziawial morde podczas hymnu. Nie przesadzajmy z takim calowaniem flagi...

Tez ten Francuz...graja mu hymn. lapa na sercu, a telepie sie na lewo i prawo...zalosne.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o wczorajszej walce Wlodarczyka?
Francuz technicznie cieniutki, ale fizol jak sie patrzy. Ładował jak w bęben, ale Diabeł dawał mu się wystukać. Trochę to było ryzykowne, bo gdyby któryś z tych "partyzantów" siadł byłoby różnie. Ale brawa dla gościa, że nie dał się sprowokować, wyczekał moment i utłukł leszcza. Ale było pare momentów gdy dał się zagonić na liny i...... mogło być ciepło. Generalnie doskonale się zapowiada, a doświadczenie rośnie. :D :D :D
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o wczorajszej walce Wlodarczyka?
Diabolo? No, jeszcze dlugo nie bedzie piesciarzem formatu Tigera. A takiego formatu jak np. Mosley, Sugar, czy Prince nie bedzie nigdy. To widac juz dzis. Wg. mnie "wielkiego" piesciarza poznaje sie po umiejetnosci kontry, a tej Diabolo nie ma. A jego poziom balansowania, praca przy linach - to jeszcze zupelna amatorszczyzna i cud, ze mu ten murzyn nie rozwalil watroby, czy nerki. Obawiam sie jednak, ze Diabolo uwierzyl juz, ze jest swietnym zawodnikiem. A na razie jest tylko zdrowym, mlodym chlopakiem jedna noga w "miescie".
A Skrzecz? Zalosne komentarze. Ten facet sam byl przecietnym amatorem (w skali globu, nie kraju nad Wisla). A ja zaczal opowiadac, ze po 6 rundzie "to juz z gorki", to usmialem sie do lez. Pamietam jego walki, byl silnym chlopem, ale byli jeszcze silniejsi, i jak kogos nie pocelowal w 1 rundzie, to w drugiej i trzeciej juz na nim wisial. Mistrz klinczu? Nie... Kondycje mial po prostu zalosna. I tak osoba nie powinna mowic kiedy jest "zgorki", bo on zawsze mial "pod gorke".
Kubus
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o wczorajszej walce Wlodarczyka?
ciekawy glos
  • 0

budo_streetfighter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o wczorajszej walce Wlodarczyka?

Diabolo? No, jeszcze dlugo nie bedzie piesciarzem formatu Tigera. A takiego formatu jak np. Mosley, Sugar, czy Prince nie bedzie nigdy. To widac juz dzis. Wg. mnie "wielkiego" piesciarza poznaje sie po umiejetnosci kontry, a tej Diabolo nie ma. A jego poziom balansowania, praca przy linach - to jeszcze zupelna amatorszczyzna i cud, ze mu ten murzyn nie rozwalil watroby, czy nerki. Obawiam sie jednak, ze Diabolo uwierzyl juz, ze jest swietnym zawodnikiem. A na razie jest tylko zdrowym, mlodym chlopakiem jedna noga w "miescie".

Tak Kubuisiu, ale Diablo jest jeszcze młody i ma trochę czasu żeby poprawić niektóre sprawy, nie widziałem tej walki w całości, lecz do tej pory nie wyglądał mi na kolesia, który jakoś specjalnie wpada w samozachwyt.[/list][/list][/code][/quote]
  • 0

budo_czempion
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o wczorajszej walce Wlodarczyka?
Wlodarczyk nie jest geniuszem boksu i nim nie bedzie,ale jego upor,konsekfencja...ach to sie musi podobac.Moze byc z niego niezly twardziel,bedzie co ogladac.Nie zapominajmy,ze jest mlody i jeszce wiele moze sie nauczyc w ringu,wiec dajmy na razie spokoj jego kontrom i zachowaniu przy linach.Ma czas...Jest dobrze prowadzony,dostaje nowe wyzwania,ktore go jednak nie przerastaja,stopniowo,im lepszy bedzie sie stawal tym blyskotliwsi beda tez jego przeciwnicy.Trzymam za niego kciuki :evil:
  • 0

budo_pontonik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o wczorajszej walce Wlodarczyka?

Trzymam za niego kciuki :evil:

i ja :>
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024