Skocz do zawartości


Zdjęcie

TKD +...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD +...
temat z 2002 roku, ach az sie lezka w oku kreci :)
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD +...

temat z 2002 roku, ach az sie lezka w oku kreci :)



a tak jak napisałeś, jestes 4 lata starszy ale ciagle mlody duchem :)

pzdr
  • 0

budo_silent
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD +...
moro, o ile mnie pamiec nie myli to trenowales viet vo dao ? moglbys cos napisac o podcieciach ? nadaja sie do laczenia z tkd ?
  • 0

budo_naina
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dna piekła
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD +...
Do treningów TKD w moim odczuciu przydaje się przygotowanie bokserskie bo nie każdy trener TKD potrafi dobrze wytrenować na ręce. Fajnie też poćwiczyć cos mniej baletowego i bardziej brutalnego niż Taekwon-do np. Muay Thai
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD +...

... Fajnie też poćwiczyć cos mniej baletowego i bardziej brutalnego niż Taekwon-do np. Muay Thai

Naparzanka w karczmie z góralami na stoły i krzesła przebija MT w brutalności, jak ci na niej tak zależy :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD +...

moro, o ile mnie pamiec nie myli to trenowales viet vo dao ? moglbys cos napisac o podcieciach ? nadaja sie do laczenia z tkd ?

na moje laickie oko nie ma przeciwwskazan, moze porusz ten tamt na forum VVD, tam sa specjalisci.
  • 0

budo_naina
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dna piekła
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD +...

... Fajnie też poćwiczyć cos mniej baletowego i bardziej brutalnego niż Taekwon-do np. Muay Thai

Naparzanka w karczmie z góralami na stoły i krzesła przebija MT w brutalności, jak ci na niej tak zależy :)

E no coś ty ja słaba kobieta jestem:D Ale na taboret nie ma mocnych jak już o tym mowa :P
  • 0

budo_venom(ksw)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD +...
Jak chcecie brutalności to kibola proponuję, albo klamkę i komuś łęb rozwalić :twisted: to jest brutalna i chamska walka(albo jej zakończenie)
  • 0

budo_mrozio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD +...
Ja przejrzałem na oczy, wyciągnąłem wnioski i rzuciłem TKD WTF. Mimo tego że u nas w mieście są jeszcze tylko zapasy do których jakoś mnie nie ciągnie ( m.i. trzech moich koleżków co chodzą na zapasy mają grzyba od maty ). Był kiedyś boks, ale sekcja została rozwiązana, były pogłoski że znowu będzie sekcja, ale na tylko na plotkach się skończyło. Miało być TKD GTF i zebraliśmy naprawdę sporą grupę osób chętnych do treningów ale się okazało że to jest tylko dla dzieci i że to jest tak naprawdę WTF. Na szczęście mam w domu worek i atlas :) ( jak sie nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :D ) Pozdro
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD +...
Odświeżę temat, po raz wtóry. Co do grzyba, wszędzie można się go nabawić, nie tylko na zapasach, również na basenie. Swoją droga strashna to musi być dziura, skoro wszystko likwidują i nic nie ma. Czyżby Kononowicz rządził u was? Również zacząłem od TKD - jeśli chodzi o usystematyzowanie. Nie mniej, " naparzać" się zacząłem w wieku 6 lat - zbierałem wtedy wpierdziel jako Polak od starszych ode mnie ksenofobicznych Szwajcarów (lata 1981-1982), tubylców kraju, w którym ówczas mieszkałem ( :-) ) (zbierałem, ale ponieważ takie "sparringi" miewałem dość często, po szkole, zacząłem oddawać...) Więc się "obiłem"... Później, już u nas, nigdy nie dawałem sobie w kaszę dmuchać, więc się dalej obijałem (blokowiska :) . W końcu TKD - dość późno, w wieku 16. To mnie wyciszyło. Owszem, TKD ma wiele mankamentów, głównie light (ITF), jednak jest to sztuka walki. Nie poszedłem się tam nauczyć, jak/kiedy/dlaczego kogoś trafić, to znałem już wcześniej. Wyciszyłem się. Po prostu. Później trochę tego i tamtego, obecnnie po długiej absencji fiz-ruchowej wybrałem się na JKD i jest git. Ćwiczę dla siebie (za stary na zawody). Fajny styl, przekrojowy, uwzględniający i wykorzystujący dotychczasowe doświadczenie, pozwalający na inwencję. Parter dotąd znałem tylko z praktyki (street, gdzie większość bójek finiszuje), teraz mogę usystematyzować coś, do czego sam dochodziłem... Czekam na zyebki za "odświeżenie" antyku i inne odp.
Pozdrawiam
  • 0

budo_doss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD +...
Ja możliwe, że kiedyś pójdę na Kung-Fu, a w chacie dorwę jakiś podręcznik z "chwytankami" to może na własną rękę będę ćwiczył :-)
  • 0

budo_jobu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD +...
Najlepszym uzupełnieniem TKD jest tajemny styl mojego kolegi.
Nazywa się Be-Za-Do (Znany także pod nazwą Baka-na Go Do)
charakteryzujący sie wysokimi kopnięciami powyżej podłogi
i dźwigniami na sznowówki :) .

A tak na serio: Ja uzupełniam TKD, dosłownie wszystkim co wychacze z innych stylów.
Od Muay Thai od Kung Fu.
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD +...

A tak na serio: Ja uzupełniam TKD, dosłownie wszystkim co wychacze z innych stylów.
Od Muay Thai od Kung Fu.


Lubie Cie :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024