Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cass Magda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Cass Magda
Zna ktos tego goscia? Slyszalem, ze jest mistrzem kalaripayit i mieszka w Europie... Ponoc to jeden z najskuteczniejszych "uderzaczy" - prosze mnie glupio nie pytac, dlaczego nie startowal w Pride'ach i innych takich...

...a moze startowal - ktos o nim slyszal...???
  • 0

budo_illuk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Cass Magda
skoro taki dobry z niego uderzacz, to dlaczego nie startowal w UFC albo Pride'ach??? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

sory za pytanie :) 8)
pozdro 8)
  • 0

GośćGuest_budo_Robert Flynn_*

Guest_budo_Robert Flynn_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Cass Magda
hmmmmmmm....raczej w K1 .

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cass Magda
hmm , z tego co wiem Guru "Magdzia" mieszka w Californii.
Bylem na seminarium z Madzia , jak go oceniac , dwie sprzecznosci :

pozer - ubiera sie na treningi jak skrzyzowanie Seagal - Gautier , uzywa nozy o najdziwniejszych ksztaltach i robi wokol siebie atmosfere dalaj lamy

technik - niezaprzeczalnie , umie.Wychowal go Inosanto i mowi o nim jako o jednym z lepszych swoich instruktorow.Noz - niczym mnie nie zachwycil , palki - tez przecietny , JKD - tu byl OK niezle kombinacje , ciekawe strategie walki.

Tylko jedno , on jeden z najlepszych ??? , nie wiem skad te informacje , ale ja nie daje mu " gone in 60 seconds" w jakimkolwiek klasowym turnieju NHB
  • 0

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Cass Magda

pozer - ubiera sie na treningi jak skrzyzowanie Seagal - Gautier , uzywa nozy o najdziwniejszych ksztaltach i robi wokol siebie atmosfere dalaj lamy

zgadzam sie - troche te przebrania smieszne, ale co do "gurostwa" to nie wiem czy to taka wada.... jesli ktos tego potrzebuje w swoim mistrzu to to chyba dobre.... ja nie potrzebuje, ale nie traktuje tego jako wady czy przejawu pozerstwa

technik - niezaprzeczalnie , umie.Wychowal go Inosanto i mowi o nim jako o jednym z lepszych swoich instruktorow.Noz - niczym mnie nie zachwycil , palki - tez przecietny , JKD - tu byl OK niezle kombinacje , ciekawe strategie walki.

Jeet Kune Do??? tez cwiczy?

Tylko jedno , on jeden z najlepszych ??? , nie wiem skad te informacje , ale ja nie daje mu " gone in 60 seconds" w jakimkolwiek klasowym turnieju NHB

noe wiesz zalezy jak na to spojrzec.... malo jest osob, ktore daly by rade na roznych NHB i nie startuja

tak tylko chcialem sie cos wiecej o nim dowiedziec, bo slyszalem, ze jest dobry
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Cass Magda
Cass Magda ma swoja strone domowa [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
A tak przy okazji: wiecie ze on ma polska krew w zylach?
Do Seikena:
Jesli miales stycznasc z JKD to moze tez miales kontakt z Sifu Larry Hartsellem? Co sadzisz na temat jego grapplingu i podejscia do JKD od tej wlasnie strony?
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Cass Magda
aha, Cass Magda bywa u Sifu Wojtka Adamusika w Łodzi. Takze moze bedzie okazja aby go spotkac osobiscie, jesli ktos jest zainteresowany.
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cass Magda
Hartsella spotkalem 3 krotnie , pierwszy raz na dlugo zanim Gracie zaczeli popularyzowac grappling.
Facet ma mocne podstawy judo i zapasow i ogromne wiadomosci z pokrenych dziedzin walki.PAtrzac na to z perspektywy czasu moze techniki ktore pokazywal nie porzystaja to uwczesnego BJJ , ale na tamte czasy to byla rewolucja ( nie widzialem go od kilku lat wiec moze teraz rowniez wprowadzil cos z BJJ).
Mial naprawde zabojcze leg locks i sprowadzenia do parteru , poza tym jego techniki uderzen byly na naprawde swietnym poziomie.
Pamietam jego maksyme :
" 90 % walk konczy sie na ziemi , ale 100% zaczyna sie w stojce".
wydaje mi sie ze o jego wartosci swiadczy to ze Bruce Lee , umiescil , techniki Larrrego w swoje Tao of JKD.
Ostatni raz widzialem go chyba 3 lata temu , mimo siwych wlosow , ciagle w swietnej kondycji.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Cass Magda
Ja zobacze Sifu Hartsella w tym roku w listopadzie. Bedzie w Lodzi prowadzil seminarium w szkole Sifu Wojtka.
  • 0

budo_wa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Cass Magda
Seiken.

Mam pytanie. Trenujesz JKD. Gdzie i kiedy trenowałeś z Sifu Larrym?
Na temat Guru Cass Magdy - co do jego szpanerstwa czy obnoszenia się zgadzam się z przedmówcami lecz jeśli chodzi o umiejętności FMA Silatu czy JKD to raczej zastanowiłbym się czy jest on "kiepski" - to trochę banalne stwierdzenie wypowiedziane raczej nie pod tym adresem co trzeba.Cass Magda jest bardzo dobrym instruktorem i w Polsce ludzie z FMA mają lata świetlne by dogonić jego umiejętności.
Co do jego sposobu życia czy traktowania ludzi - nie będę się wypowiadał bo to jego sprawa i ludzi z którymi współpracuje.
Sifu Larry jest jego przeciwieństwem a Guru Inosanto mówiąc o Cassimore czyli Kazimierzu Magdzie iż jest jednym z najlepszych jego uczniów - wiedział co mówi.
Jeszcze jedno.Ostatnimi czasy modne stało się mówienie o kimś iż wytrzymałby może 60 sekund z....
To idiotyczne. To tak jak podejś do Guru Inosanto i powiedzieć mu iż jutro ma walkę o Mistrzostwo Swiata w boksie z Mikiem Tysonem.
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam na seminarium z Erikiem Paulsonem Mistrzem Swiata Shootwrestlingu i Full instruktorem JKD - też uznawanym przez Guru Inosanto za jednego z najlepszych ale i jemu radzę nie przypisywać limitu 60 sekund. Seminarium oczywiście w Łodzi 19 i 20 marca 2005
Zapraszam
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Cass Magda
Erikiem Paulsonem? Kiedys sie nim zachwycalem.
K_P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024