Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa szkoła - Nowe Mozliwosci!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_:: shakar ::
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nowa szkoła - Nowe Mozliwosci!
W Warszawie grupa zapaleńców, zwolenników prawdziewie tradycyjnego kung-fu, doprowadzila do końca projekt założenia nowej szkoły. Szkoła "Ping-Pu", bo pod taką nazwą występuje, nie posiada jeszcze długiej historii, ale przypuszczam, ze moze nieco "zamieszac" w srodowisku. Bylem na zaledwie jednym treningu, a juz doceniłem metody dwóch [sic!] trenerów, którzy mimo mlodego wieku imponują wiedzą.
Szary - miales racje, warto bylo nieco pochodzic po szkolach! Chocby dla porownania. Na razie!
Do zobaczenia na treningu i pozdrowienia dla wszystkich, ktorzy przekonali sie do eksperymentow!
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkoła - Nowe Mozliwosci!
Aaaaaaaaa! Rany :) Szkoły nam się mnożą ostatnio, ale w końcu wiosna jest, nie? wariat
OK, drogi :: shakarze ::... Mógłbyś rozwinąć trochę swoją wypowiedź, i postarać się powiedzieć nam kto zacz są ci młodzi trenerowie, skąd się wzięli, jakie mają źródła wiedzy i, koniec końców, czego w "Ping-Pu" uczą?

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_szary
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkoła - Nowe Mozliwosci!
Ping-Pu? :D No dobrze.. Nie znam czegos a juz susze zeby.. Nieladnie... :D Ale po prostu zasugerowalem sie twoim cytatem Shakar o "zwolennikach prawdziewie tradycyjnego kung-fu". Tzn.. Ktorego? :lol: Czego tam ucza? Wlasciwie to interesuja mnie odpowiedzi na te same pytania co AdamaD. Bo nie da sie ukryc ze twoj post Shakar, byl cokolwiek ogolny.. :lol: Nie napisales, kto prowadzi treningi (poza tym ze sa mlodzi, co moze oznaczac zarowno 15 lat jak i 30), gdzie i jak czesto sie odbywaja, kto bierze w nich udzial, ani nawet czego te treningi dotycza.. :lol: Ne zamiesciles tez faktu jakim kapitalem zakladowym dysponuje nowy klub, moze jakies wycinki z prospektu emisyjnego oraz data pierwszej emisji akcji..? :) Joke.. ;) A tak wogole to gdzie natrafiles na namiar na ta szkole? Pozatym.. ja nie mowilem zeby pojsc do jednej innej szkoly, tylko do conajmniej kilku... I co takiego bylo na reningu co az tak cie poruszylo? wariat
Czekamy na informacje.. :D
  • 0

budo_kenshin
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkoła - Nowe Mozliwosci!
Ja też z niemalym zdziwieniem odkrylem nowa szkole. Mistrzowie sa ezwykle tajemnicz, a prezentowane przez nich style sa szokujace. Tego nie mozna opowiedziec prostymi slowami.

Mistrzowie klad nacisk na koncentracje i medytacje, ale zastanawiam sie czy chce tam cwiczyc bo zapowiedzieli ze nie beda wysylac uczniow na zawody. A szkoda ich umiejetnosci ....ech
  • 0

budo_szary
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkoła - Nowe Mozliwosci!
Panowie......
KONKRETY!!!!!!!
1) Czego konkretnie naucza szkoła
2) Kto w niej naucza i gdzie sam sie tego nauczył
3) Gdzie są zajęcia, jak czesto, kiedy,i jak liczne sa grupy
4) Skad sie o tym dowiedzieliscie

Bo narazie to mam wrazenie ze to jakas sciema... Po prostu trudno mi uwierzyc ze 2 osoby moga napisac o czyms co (jak piszecie) zrobilo na nich tak duze wrazenie, takimi ogolnikami bez podania jakiegokolwiek konkretu...? przestraszony Ale moze sie czepiam.. :D
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkoła - Nowe Mozliwosci!
SzArY, spokojnie, tym razem to się nie czepiasz... :D I jeśli ktoś twierdzi inaczej, to trzeba go na ubitą ziemię wariat

Panowie (bo dwóch już zachwyconych się na sieci znalazło...): O CO CHODZI?!? Kto, gdzie, jak, kiedy, skąd, dlaczego, za ile?!? (może trochę się rozbujałem :D )

No, pozdrawiam,

Adam
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkoła - Nowe Mozliwosci!
Khem :D
Ja mam wrazenie panowie, ze shakar po prostu robi sobie jaja :lol: :D
A Wy polecieliscie na powaznie...

A moze sie myle :o

K.
  • 0

budo_szary
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkoła - Nowe Mozliwosci!

Bo narazie to mam wrazenie ze to jakas sciema
[...]
Ale moze sie czepiam.. :D


Tak tez przeciez napisalem.. :D Ale na poczatek delikatnie, bo zalozyklem ze "ktos" rzeczywiscie mogl wyprodukowac kalekiego posta, w ktorym jest wszystko poza informacja.. :D
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkoła - Nowe Mozliwosci!
KrzysiuT.... Tak sobie myślę... Obyś się mylił :evil:
Bo jak się nie mylisz, to ::shakarowi:: pozostanie chyba tylko kolejna zmiana nicka :D

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024