Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hou quan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_lokis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Hou quan
Czy ktoś się mógł by wypowiedzieć na temat tego stylu. Czy można go gdzies ćwiczyć? :D
  • 0

budo_michal maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Hou quan
Yo
z tego co wiem , to Hou Chuan to styl malpy .
Jesli chodzi o to czy ktos cwiczy w Polsce , to na 100% ludzie znaja formy , ale komplentego stylu nikt chyba nie uczy u nas .
Pozdrowienia
Michal Maj
  • 0

budo_..::wolfsshade::..
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry

Napisano Ponad rok temu

Re: Hou quan
przeszukuję sobie archiwum budo i widzę ten post. Już mi się oczka ucieszyły, że będzie coś o małpce. Ale niestety :(
Szukałem już dość dużo w necie o stylu małpy i niczego konkretnego nie znalazłem. Interesuje mnie ten styl i chciałbym się o nim dowiedzieć czegoś więcej.
Słyszałem, że jest książka zawierająca formę małpy niestety nigdzie jej nie widziałem. Nie znam też autora czy tytułu.
Jedyne filmiki jakie widziałem w necie związane z tym stylem to forma kija małpy.
Jeśli znacie jakieś linki do stron związanych z tą tematyką, lub jeśli macie jakieś informacje o tej książce, to proszę napiszcie. Będę bardzo wdzięczny. :) :):)
  • 0

budo_tomifu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Hou quan
Ja mam, ja mam ksiązkę (musiałrm sie pochwalić) :D
dawaj na priv
  • 0

budo_gpw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:usa-chicago

Napisano Ponad rok temu

Re: Hou quan
w stanach jest kilka szkol jak chcesz to poszukam namiarow nie tylko na szkoly ale i ksiazki , kasety itp
  • 0

budo_taaigihk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Kung-Fu

Napisano Ponad rok temu

Re: Hou quan

Jedyne filmiki jakie widziałem w necie związane z tym stylem to forma kija małpy.
Jeśli znacie jakieś linki do stron związanych z tą tematyką, lub jeśli macie jakieś informacje o tej książce, to proszę napiszcie. Będę bardzo wdzięczny. :) :):)


Warto obejrzec ten filmik:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

chocby po to, by zobaczyc jak sie mozna ruszac w zaawansowanym wieku :-) Klip jest z lat '70, z Tajwanu chyba.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024