Skocz do zawartości


Stymulatory miesni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_blacklee
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:woj. lubelskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Stymulatory miesni
Zgadzam się z waszymi opiniami że wszystkie te cuda są troszke przereklamowane. Ja również uważam że nie mogą one zastąpić ciężkiego treningu, są one dodatkiem to normalnych ćwiczeń bez których nie można liczyć na efekty. Nie wiem czy stosowaliście np. AB GYMNIC- ja stosowałem więc mam wiedzę praktyczną na ten temat i uważam że elektrostymulacja w połączeniu z normalnym treningiem daje bardzo dobre efekty. Na mnie to zadziałało, i o wiele intesywniej mogłem ćwiczyć w porównaniu z ćwiczeniami nie wspomaganymi sesjami z elektrostymulatorem. Uważam że do tych wszystkich nowinek należy podchodzic z dystansem i napewno nie jest prawdą że leżąc przed telewizorem dzięki elektrostymulacji można zrobic sylwetki kulturysty.

pozdrawiam

Życie jest zbyt krótkie aby być małym.
  • 0

budo_pasjonat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Stymulatory miesni
Tez mi sie takie urzadzenie spodobalo. Pytalem kiedys znajomych rehabilitantow czy to nie wplywa ujemnie na zdrowie takie ladowanie sie pradem. Twierdza, ze nie, ale nie zalacali cwiczyc dluzej niz jakies 15min. dziennie. Co do skutecznosci sa natomiast bardzo sceptycznie nastawieni, bo normalne cwiczenie miesni rozwija tez proporcjonalnie rzeczy ktore sa do funkcjonowania miesnia potrzebne - sciegna, sciegienka, uklad krwionosny, itp. Wiec jesli juz, to radzili stosowac to tylko jako cwiczenie uzupelniajace do norlanego treningu.

Bruce Lee tez tym cwiczyl, ale tez traktowal to jako uzupelnienie. No i tez umarl mlodo... :) :)
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Stymulatory miesni
Taaa,
Umarł młodo - to wyczerpuje temat :)
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Stymulatory miesni
Ja jeszcze chciałem dodać ze najwiekszym minusem tego urzadzenia jest to ze SCIEGNA nie pracuja, nie sa rozciagane a miesnie rosna moze to prowadzic do ich naderwania a przynajmniej do powaznego nadciagniecia.
To jest dobre jako uzupelnienie normalnego treningu :!:
  • 0

budo_pasjonat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Stymulatory miesni

Ja jeszcze chciałem dodać ze najwiekszym minusem tego urzadzenia jest to ze SCIEGNA nie pracuja, nie sa rozciagane a miesnie rosna moze to prowadzic do ich naderwania a przynajmniej do powaznego nadciagniecia.
To jest dobre jako uzupelnienie normalnego treningu :!:


OSU...
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Stymulatory miesni

Szanowni Vortalovicze!

poznałem oddziaływanie tej metody). Tak więc kupiłem sobie takie ustrojstwo za 100 zeta (podróba na foli aluminiowej), ułożyłem sobie plan treningowy ( 3x w tygodniu bieganie, 3x w tygodniu delikatna siłownia) oraz dieta ( ograniczenie tłuszczy, zwiększenie białka ora picie dużej ilości W razie dodatkowych pytań służę pomocą


Na Stadionie X lecia mozna taki kupic juz za 35 zl. W hipermarkecie Real za 39 zl.
Wazne aby kupowac pas neoprenowy (taki czarny, wyglada jak guma).
Aluminiowy szybko sie niszczy.
Jesli chodzi o stosowanie, to nie zauwazylem zadnych specjalnych efektow.
Silvio
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024